Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
15. júl 2009

krasny slnecny den 😵
mimka, drz sa dnes 😉

zajacik...
15. júl 2009

Pekny dnik 🙂
Babulky pred dalsim IVF ked si chcem ist po ziadost este budem absolvovat nejake vysetrenia? Alebo len pridem ze chcem ziadost a doki mi ju vypise?
Deny aj ja som si uchmatla z tvojich stedrych ranajok 😀
Mima drzim palce!!!
Ixinka nemysli na to co by bolo keby bolo, ale tes sa z toho co mas a co pekne ta caka 😵
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

lyndus
15. júl 2009

Ahojte babulky 🙂
deny ze ranajky hehehe, dobreeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 tak aj ja sa pridavam 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a nech vas poriadne pokušu babule 🙂 😀 😀 😀
no som sa trochen ukludnila, nasla som si NT hodnotu, je to meranie šije na UTZ, vysla 1,2 mm a problem je az ked je nad 25 mm, tak ma to celkom potesilo 🙂
mimka drzkaj sa dnes, Dafy drzim palceky na stimulku 🙂
babulky, neviete, ake bilinkove caje mozem v tehu...kavu nepijem, nechuti mi, ale cajik milujem 😀 a neviem si pomoct, strasne mi teraz chuti kola a kofola, ale obsahuje to kofein, nemoze to ublizit? vcera som vylôchala 1l koly a este aj kofolu...mno neviem neviem, ziadnu inu tekutinu v zaludku neudrzim 😒 teda nerobi mi to dobre

kukulik30
15. júl 2009

zajko, iba prides a doki ti ju vypise 😉

kukulik30
15. júl 2009

lyndus, myslim, ze by to nemalo ublizit , ta kofola a cola..ale snaz sa ju aspon troska obmedzit..nie ze 2 litre denne 😀

lyndus
15. júl 2009

mno nasla som, ze v tehu by hodnota kofeinu nemala presiahnut 300 mg denne a vraj Kolové nápoje štandartné a bez cukru 11-70mg / 330 ml (plechovka), takze aj ked som vypila l koly, nebolo to nad 300mg, chvala bohu, budem sa musiet krotit hehe

zajacik...
15. júl 2009

Kukulik dik za odpoved 🙂

kukulik30
15. júl 2009

zajko, takze uz pomaly planujes? 😉

lyndus
15. júl 2009

kukulik dakujem 🙂 prestudujem 🙂 kedy cakas druhu mrchu? drzim palceky, nech rychlo dorazi, nech mozes cim skor KETovat 🙂

kukulik30
15. júl 2009

lyndus, cakam este len na ovulku, kym sa jej uraci a to som uz 23 dc..takze mrska zrejme bude meskat ..ale snad to stihnem 😅 😕

lyndus
15. júl 2009

ale urcite stihnes, ved mas este mesiac...prinajhorsom chod zaciatkom augusta na vyvolacacku a bude 😀 to sa mi to ale pise, co? aj tak drzim palceky

zajacik...
15. júl 2009

Kukulik, hej planujem, ale ozaj len velmi pomalicky, nejak sa mi do toho nechce... ani este niesom na 100% rozhodnuta, len na 90% 😀

melisska
15. júl 2009

ahooj 🙂
mimka drzim palceky 🤐 😵
kukulik ako bolo na kupku? 😀
zajacikkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
15. júl 2009

Melisska ja ta tu v poslednej dobe vidim stale vysmiatu s dobrou naladou 😀 😀 😀 To sa mi paci 🙂 🙂 🙂

dafy
15. júl 2009

ahojte 😎 😎 hrozna horucava

zajacik ani mne sa velmi do toho nechcelo ist ale ked som si pomyslela ze by som musela cakat az do januara tak ma to hnalo vpred ze teraz radsej 😀

mima263
15. júl 2009

Ahojte už som a vidím, že ste na mňa mysleli 🙂
Všetko dopadlo tak ako má, len ma mierne šoklo množstvo 32 😲

mimusa4
15. júl 2009

ahojte, tak ja vám posielam obeeeeeed 😀
😀 😵tttttttttttttt 😀 😵ttttttttttt 😀 😵ttttttttttttt 😀 😵ttttttttttttt 😀 😵tttttttttttttttt 😀 😵
ttttttt 😀 😵tttttttttttttttt 😀 😵ttttttttttt 😀 😵tttttttttt 😀 😵tttttttttttttttttt 😀 😵tttttttttttttt

zajko som rada, že nad tým uvažuješ 😵

zajacik...
15. júl 2009

Mima teda urcite patris medzi rekorderky SPLNu v pocte vajok 😕

Mimusa sice som uz jedla, ale tvojej davke tttt neodolam 🙂

Dafy a preco by si mala cakat do januara? To som nejako nepohopila 😅 😎

kukulik30
15. júl 2009

mima...fiha...veruze si rekordmanka, teraz vela vela vela pit a papat chipsy 😉 ale to uz asi vies 😀 opakujeme to stale dookola,ale ma to svoj vyznam 🙂

kukulik30
15. júl 2009

melisska, na kupku bolo super, Samko mal taku radost 🙂 ...troska sme boli v najmensom bazeniku, troska na deke a tak dookola....len bolo velmi vela ludi, dobry natresk 😝

zajko... 90% je uz dost 😀

mimusa4
15. júl 2009

páni toľko vajkaaaaa 😀 a som rada, že nakoniec ten odber bol 😵

sobka
15. júl 2009

Mimuš, tak som z teba v soku aj ja! To je vážne super, myslím, že tento cyklus nemožeme ani len zapochybovať že to nevyjde! Co ti hovoril pán Dr? To znamená , že si zdravá ako repa...dobre priam výborné znamenie, tak len odpočívaj a drž sa!

mima263
15. júl 2009

veru toľko vajkaaa, že až
Musela som neskutočné oči na Dr. vyvaliť, keď to povedal 😅
Zajtra volám, ako to vyzerá, ale asi PK - do pondelka ich budú pestovať.

dafy
15. júl 2009

mima tak ty si prekonala aj ti najlepsie znašacky sliepky 😀 😀 😀

zajacik to preto lebo som v spolocnej poistovni a tam maju limit kolko moze Hredzi rocne oplodnit a ten limit uz ma vycerpany uz mal len pre jednu pacientku uz som ani neverila ze to stihnem tak preto.dalsie cez tuto poistovnu moze zobrat az v januari.aj ked sice sestricka vravela ze skusaju vybavit aby im poistovna praplacala pre viac pacientiek ale velmi nechcu s tym suhlasit tak neviem ci sa uz nieco pohlo.ked som tam bola naposledy ked mi vypisoval ziadost vravel ze to uz asi nestihnem lebo mal miesta uz len pre 4cakatelky ale nakoniec som to stihla asi preto ze teraz v lete sa velmi do toho zeny nehrnu cakaju na september ,ale ja viem ze v septembri by som uz to nestihla tak ako sa mi to stalo m. rok musela som cakat az do januara 😝

melisska
15. júl 2009

mimka to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 drziiiiiiiiim palceky 😀 😀 😀 nasej rekondmanke 😀
zajacik asi preto lebo mam dovcu 😉
kukulik to ti verim e je tam natresk ale v takejto horucave sa ani necudujem 🙂

lyndus
15. júl 2009

my uvazujeme ze pojdeme do madarska na kupko cez vikend, tak uvidime 😀

dafy
15. júl 2009

lyndus aj my sme boli v madarsku kam presne chcete ist??

dafy
15. júl 2009

lyndus a nebojis sa ze tam nieco chytis zo spodu??? 😕

ja by som si asi netrufla ist v tehotenstve na kupko asi by som sa bala toho ze tam nieco lapim 😒

lyndus
15. júl 2009

do Tapolce, snad sa nam zadari... ja si budem len macat nozky, nech sa mangel vycvachta a chceme brat aj sesternicinu malu, nech drahy trenuje cvachtanie s drobcom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre