Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
8. aug 2009

kukulik 😀 😀 😀 zase sa nam flakaš 😀

melisska
8. aug 2009

kukulik vies ze ani ne teraz nepovedal ci mam medzi tymi tromi blstocystu 😕 asi ani nie

melisska
8. aug 2009

ja som uz dafy tvoj pocet oznamila 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
8. aug 2009

nie blstocystu 😀 ale blastocystu

dafy
8. aug 2009

meliska jasne ze tuzba je normalna ale fakt vela robí psychyka.ale ako ju okabatit??to sa proste neda.ine by bolo keby sme vedeli spontanne otehotniet tak po case sa na to clovek vyprdne ako moja sestra po 5rokoch chodenia k lekar.a zrazu bum ked sa tomu uz nevenovala a nemyslela na to otehotnela 🙂 ale podla mna u nas je to o inom pretoze ked ides na IVF neni sanca na to nemysliet a bt v strese nie?? 😖

kukulik30
8. aug 2009

ja nestiham vas citat a prispievat 😀 a ma tu ohovarate 😀 gfuj, ze sa nehanbite...to ste ale kamosky 😝 😀

dafy
8. aug 2009

kukulik to bola finta na teba aby sme ta tu prilakali 😀 😀

kukulik30
8. aug 2009

ja tu citam na nete clanky ohladom obliekania novorodencov v lete a dojcenia a tak, svagrinka ma male, tak aby som vedela poradit 😉 trosku jej v noci haprovalo dojcenie a dali flasu.. 😒

melisska
8. aug 2009

dafy ale ja musim prestat na to mysliet lebo inac 😀 😀 😀 budu trojičky 😀 😀 😀 😀
kukulik my len o tebe pekne 😀 😀 😀 🤐 😵

kukulik30
8. aug 2009

😀 😀 😀 teda teda 😀 😀 😀

kukulik30
8. aug 2009

no hej..vidim, ako pekne...sa hnevam 😝 😀

melisska
8. aug 2009

kukulik ta co ma matuska? a zuzka slukaskom je kto?

kukulik30
8. aug 2009

ano, ta co ma Matuska, je moja svagrinka a tiez budeme krstni malemu a ta co ma Lukaska je kmotra, ona je krstna nasmu Samkovi a my ich Lukaskovi 🙂

melisska
8. aug 2009

no jo 😕 ahhhhhhhhhhhhha tak vy ste budete krstni Matuskovi a lukaskovi uz ste 😀 dafy naozaj plodna rodinka 😀

kukulik30
8. aug 2009

no vidis, len nam sa dajak nedari 😀

kukulik30
8. aug 2009

my uz v podstate mame deti ako smeti 😀

dafy
8. aug 2009

meliska ved citam plodna plodna kazdy kazdemu krstna krstny.uz len Kukulik je dlzna im takze september to isti 😀 😀

melisska
8. aug 2009

ano 😀 😀 😀
mý sme krstny sestrinej dcere 😀

melisska
8. aug 2009

dafy a same babetkaaaaaaaa 😀 a ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😢

dafy
8. aug 2009

Meliska este som zabudla mala som jednu znamu co to vzdala po 15rokoch tak si adoptovali chlapceka a si predstav ze do roka otehotnela tak to bol gol pre celu rodinu.ti vravim vsetko je to o psychyke ale ja mam co hovorit 😀 😀

melisska
8. aug 2009

no ved mne vestica povedala ze otehotniem na buduci rok jun-august, prirodzene a budete to pre nas ako blesk z jasneho neba 😉 uz sa tesim

kukulik30
8. aug 2009

hej hej ta psychika, keby to tak slo, my sme s apo porode vobec nechranili, a dufali sme , ze sa nam predsa len podari otehu prirodzene a trt makovy 😠 niekde predsa len bude chyba...a vtedy som bola v takej dusevnej pohode, ze az 😀 😀 😀

melisska
8. aug 2009

ze trt makovýýýýýýý 😀 😀 😀 ja detom v skole hovorim ze trdlo makove 😀 a jeden mi povedal, zase makové 😀

dafy
8. aug 2009

do kelu ja nechapem ze ked sa vam uz zacalo vytvarat HCG to znamena ze embr.sa uchytilo nie??tak kvoli comu sa prestalo vyvjat dalej??pochopim ked normalne zena otehotnie tak jasne ked je vadny plod tak ho telo doslova vykopne ,ale u nas je to kus ine ved tam vyberaju zdrave nie??

melisska
8. aug 2009

ja neviem 😔 mne len jedno ale kukulikovi dve 😕 vzdy sa tesime a je z toho trt makový 😀

melisska
8. aug 2009

idem cikaaaaaaaaaaat 😀

dafy
8. aug 2009

inac ja od kedy som na MK tak asi mi to ani neprospieva lebo predtym som o mnohych veciach nemala ani tusenia a teraz kopu veci viem tak sa uz vsetkeho bojim 😲

kukulik30
8. aug 2009

dafy, no uchytilo sa a podla toho,ze som uz mala na 5. den ciarku, tak museli sa chytit obe,ale nechapem, co sa stalo 😕 😕 😕 😔 , ze sa neudrzali...ja som si uz bola na 100% ista, ze to vyslo 😖

kukulik30
8. aug 2009

ja len dufam, ze aspon jeden KET vyjde 🙂

kukulik30
8. aug 2009

len keby mi uz dosla ta moja mrcha 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre