Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
20. apr 2009

katy, jasne , ze vydrzi, ved ma este cas..v brusku je jej lepsie a ked dozrie cas, uzrie svetlo sveta 😵

mima263
20. apr 2009

ahojte 🙂
konečne sa po dlhom prehováraní prepracovala k prvej návšteve (na zajtra).
Tak som zvedavá, kam to povedie 😅

melisska
20. apr 2009

katy len nech je este v maickinom brusku, uz jej tak fajne nebude, bude ale nie tak 🙂 a predsa pocka na postielku 😉

kukulik30
20. apr 2009

katy onedlho budes menit tabulku, ako tak pozeram 😀

kukulik30
20. apr 2009

mima, parada, takze ides do toho...blahozelam 🙂

melisska, no dufam, ze v piatok tam bude, skusim tam v piatok zavolat 😉

jaanulienka
20. apr 2009

Ahoj Melisska nebola som na Ket. Ja este len stimulujem 6 den. Dnes som bola na kontrolu.

kuspitka
20. apr 2009

Ahojte...
tak ja som dnes zacala spinit a beriem lieky.
a spodok ma boli poriadne

kukulik30
20. apr 2009

melisska, kupila som si dalsie dve flasticky chilli papricky, takze pojedam toto, dufam, ze to ma taky isty ucinok, ako to korenie 😅 mne celkom chutia a uz si aj idem dat aspon 6 ks 😀 akurat ma stipe ritka 😝 😀 ale vydrzim

kukulik30
20. apr 2009

kuspit.. 😕 neblazni..tak len pekne papaj lieciky a bude dobre, musis tomu verit 🤐

jaanulienka
20. apr 2009

kukulik a na co su tie chili papricky

mima263
20. apr 2009

čaf kuspi a čo povedal doktor? nechceli si Ťa nechať v nemocnici?

katy2
20. apr 2009

mima, super, ze ste sa odhodlali... uz ste len krok k babenku 😵
jaanka, drzim palce 😵
kuspitka, ahoj.... hlavne sa setri, lez a nestresuj..... spinenie byva casto.... aj ja som s nim bola v nemocke, ale ja som krvacala... pokial to nie je cerstva krv, tak by to nemuselo byt nic zle... drzim palce 😵

kuspitka
20. apr 2009

tak mam ascorutim a duphaston....to mi dal mam lezat a nic nerobit len na wc...
ale som dnes ich videla su pekne rastu

melisska
20. apr 2009

ritka 😀 😀 😀 aj mna, ale to len zo zaciatku 😉 😀

kuspi citala som na inaj teme, pekne lezkaj, choj k dokimu nech ti pichnu inj, a daju lieky avsetko je vporiadku 😉 a mozno je to len zahniezdovanie, ved zo mna vysla aj krv a svetlaaaaaa a babo bolo vporiadku 😵

kukulik30
20. apr 2009

Chilli a anopyrin.... cesta k vytuzenym // ??? 🙂 Po viacerých skúsenostiach u dlhodobých neúspešných snažiliek práve po tejto kombinácii sa dostavili veľmi dobré výsledky v úspešnosti. Je to kombinácia anopyrinu a chilli... CHILLI...môže sa užívať samostatne aj vtedy keď nie ste práve v procese ivf alebo ket... dobré skúsenosti máme práve s „kajanským korením“ .. je to čisté pomleté chilli v kapsulách dobrá alternatíva náhrady chilli omáčky...je to čisto prírodný produkt kúpiť si ho môžete napr. TU -Kajanske korenie dávkovanie: pred začiatkom stimulácie (IVF -KET): ...stačí 2-3 týždne pred záleží od vás...možete začať aj skôr....1-2*tabl. denne... treba jesť(zapiť vodou) celé kapsule počas jedla !! pretože budete(môžete) pociťovať pálenie v žalúdku počas stimulácie: najlepšie je 2*denne ak to Váš žalúdok zvláda;).. ak nie stačí 1*denne po et: 1*denne postačí po potrvdrení // : postupne vysadiť...napr. dať si už len každý 2-3den alebo vysadiť úplne (chilli prekrvuje maternicu) takže sa vysadí kôli prípadnému špineniu ANOPYRIN...používa sa na riedenie krvi, zabezpečuje lepší prísun živín k embriu, prišlo sa na to že priaznivo pôsobí na alergiu na partnerove spermie dávkovanie: pri IVF.... sa začína užívať až PO ODBERE oocytov !!!! ..100mg 1*denne až do 10tt tie ktoré máte problém so zrážanlivosťou krvi opatrne alebo vôbec!! pri KET....postačí preventívne 1-2 týždne pred et ….pretože účinok anopyrinu nastáva okamžite Tak dúfam kočky, že to naozaj funguje a prinesie vytúžený výsledok ;)

kuspitka
20. apr 2009

tak asi tak je to somnov.snazim sa byt pohode nechcem prist one

melisska
20. apr 2009

kukulik ty mi citas myslienky????? 😀 😀 😀

janulienka a ktora si boal ved ja som tam bola tiez 😀

kukulik30
20. apr 2009

kuspi, neboj neprides, klud je teraz najlepsi liek 🙂

kuspitka
20. apr 2009

kukulik viem uz sa davam doporiadku....aby som bola pohode a ziaden stres

katy2
20. apr 2009

kuspit, hlavne sa teraz velmi setri a keby to neprestavalo, tak chod na pohotovost....

kuspitka
20. apr 2009

dnes som bola u lekara.....tak som zevda kedy zaberu lieky

jaanulienka
20. apr 2009

nechcem byt pesimistka ale si myslim, ze ak to ma skoncit s // tak to skonci aj ked nic nebudes jest a ak tam nemaju byt // tak sa mozeme postavit aj na hlavu a nebude to. Ja som sa naladila na taku vlnu ze to vyjde na 100% lebo velmi chcem a vsetci v mojom okoli mi to praju. A ak to nevyjde tak len preto lebo to nebol to spravny cas. Tak sa nechame prekvapit ako to dopadne.

zuzana.dry
20. apr 2009

Ahojte, tolko pozit. energie a priprav...tesim sa s vami...
Kuspitka, drz sa a oddychuj...vsetko bude dobre...

jaanulienka
20. apr 2009

Melisska - ja som ako prva na UTZ, modra vesticka

kuspitka
20. apr 2009

dakujem zuzanka juj ved hej snazim sa byt pohode ako sa len da byt

kukulik30
20. apr 2009

jaanulienka, ja som tak naladena tiez, ale chcem preto urobit este viac, nic za to nedam 🙂 ked sa nam podaril samko, nebrala som nic a bol to KEt...ale tentokrat nenecham nic na nahodu 😀 a chilli milujem

jaanulienka
20. apr 2009

Ved ano. Ja uzivam Fyto mineral s Energy a Calimbrum baby plan. Pijem caj z alchamilky, zihlavy a repika. Dufam ze aj to bude mat pozitivny vplyv.

kukulik30
20. apr 2009

kuspi, ked uz tak bobaci zabojovali , ze sa zahryzli naraz obaja, tak isto sa len tak nevzdaju 😉

kukulik30
20. apr 2009

jaanulienka, no vidis, tak sa tiez nejako pripravujes..ked uz nic, aspon dobry pocit, ze robime maximum 😉

jaanulienka
20. apr 2009

Pri stimulacii ste si pichali injekcie striedavo na kazdu stranu?

Neviete to to znamena endometrium B - 7? Ovaria v starte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre