Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
23. apr 2009

No mam dve prve hodiny volne tak si tu pisem sama, nevadi,ved vy sem pridete, ale ja tu nebudem 😉

zajacik neviem ale sa mi zda ze lenuliatko mala ist na laparku 😕 neviem nechcem to popliest

melisska
23. apr 2009

Kukulik uz si volala do Splnu ci az zajtra 😉

zajacik...
23. apr 2009

Melisska ahoj 🙂 No Lenuliatko ma laparku uz za sebou, myslim ze take 2-3 tyzdne urcite 😵

ixi
autor
23. apr 2009

ahojte kocky no ja som bola v splne a stretla som sa s piskotku super kocka 😵 😵 😵 😵 ja mam ket 28.4.2009 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa tesim a uz som absolvovala aj zubara-horor strasne v ke mi to na pohotovosti zle spravili 😠 😠 😠 tak mi to dal kus dokopi ale to vrtanie do bolaveho zuba 😢 😢 😢 neprajem to nikomu odteraz pocivo budem chodit do zubara 😎

ixi
autor
23. apr 2009

melisska aj ja som mala fostimon 😀 😀 😀

ixi
autor
23. apr 2009

idem do nocnej tak sa majte papa 😵 😵 😵

mima263
23. apr 2009

ahojte, je tu niekto?

vevericka80
23. apr 2009

ahojte....dnes je to tu nejak vymrete 🙂

jespera
23. apr 2009

Ahojte, som tu aj ja...
Vevericka - uz zeby bol o tyzden taky cas... 🙂 Ake mas zatial pocity - co myslis bude z toho nieco?

vevericka80
23. apr 2009

ahoj jespera....ani neviem, mam take cudne pocity...ale anjhorsie je, ze ked vela chodim,tak citim v podbrusi zvlastny tlak, a neviem comu to mam pripisat

jespera
23. apr 2009

Vevericka ja to iste - nejaky tlak ci co,,,mam pocit - akoby som mala zapal vajecnikov, boli ma to tam , casto chodim na wc...kto vie cim to je...

vevericka80
23. apr 2009

je to tazke cakanie 🙂 neviem na to nemysliet, hoci sa snazim stale s niecim zamestnat

jespera
23. apr 2009

Uplne nemysliet sa na to neda - pravdupovediac - v kutiku srdca dufam ze to vyjde, ale na druhej strane tomu neverim...budes skusat testy - ci nie?

mima263
23. apr 2009

ahojte mohla by som trošku povyzvedať?

navrhol Vám Dr. na začiatku IUI, či rovno IVF?

jespera
23. apr 2009

Ahoj Mima,
mne osobne najprv IUI, ktore bolo neuspesne, chcel skusit dalsie, no ja som chcela uz rovno IVF. Ale to asi zavisi aj od diagnozy aku par ma - ci sa vobec oplati robit IUI - neviem, moj nazor.

vevericka80
23. apr 2009

ahoj mima....nam hned navrhol ivf, totiz sme mali hrozny spermiogram

kukulik30
23. apr 2009

Ahojte 🙂
Melisska budem volat az zajtra, som zvedav, ci uz tam bude ta ziadost 😉

melisska
23. apr 2009

ahojte tehulkyyyyyyyy 😵 ako sa drzkate?

kukulik, peknyyyyyyyy kočiiiiiiiik, no uz sa teším na ten moj prvy 😵 😀 zajtra tam uz misi byt 😉

jespera
23. apr 2009

ze tehulky - Melisska - to bolo dobre. Nikdy som si nemyslela ze to raz budem brat ako vzacny kompliment.

mima263
23. apr 2009

vďaka, tak dúfam, že sa Vám to podarí 😵
Fakt som zvedavá a hlavne nedočkavá, ako výjde ďalší spg - lebo keď som videla pri akých hodnotách sa zvykne robiť IUI, tak to nevyzeralo sľubne. Aj keď v Heliose už robili aj IUI páru, kde mal muž len 0,5 % dobrých spermošiek 😕

vevericka80
23. apr 2009

ahoj melisska, kukulik 😉 pekny kompliment 😀

melisska
23. apr 2009

jespera, vsak ste tehulky 😅 co si to neuvedomujes, ci co????? 😀

jespera
23. apr 2009

Mima dakujeme - a vela stastia aj Vam...Moj osobny nazor na IUI - mne sa zda ze malokomu to vyjde - aspon co citam.., napr. u nas ma manzel - doki povedal ze ukazkovy spermiog. a nevyslo to. Ale zas na druhej strane je to ovela jednoduchsia forma a z casti aj musi byt uspesna , inac by to nerobili

melisska
23. apr 2009

no vevericka, to nie je kompliment, ste tehulky, mate v bruskach deticky 😵

vevericka80
23. apr 2009

melisska, ja v podstate ani neviem co si mam mysliet...len tajne dufam,ze to vyslo

vevericka80
23. apr 2009

mam otazocku 🙂 neublizi mi ked sa v sobotu pojdem trochu bicyklovat? Len tak po rovinke a dala by som pomale tempo

jespera
23. apr 2009

Melisska - ano mame, - normalne ma dnes napadlo ake je to embryo velke, ci tam este je - ci sa vyvija ci nie....

vevericka80
23. apr 2009

jespera ja nad tym stale rozmyslam, ked mam volno 🙂 🙂

jespera
23. apr 2009

Vevericka - netusim, ale ja osobne hovorim nie. Neviem ci bicyklovanie patri k telesnemu setreniu...A na druhej strane bude v sobotu urcite prsat 😀

melisska
23. apr 2009

vyviiiiiiiiiiiiiija 😉

vevericka kolki den si po ET? ja by som asi nesla ale teoreticky by si mohla kludne, jedna baba lyzovala a bola tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre