Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
24. apr 2009

katy...ja som mala raz v septembri KET a vtedy prvýkrát ani ťuk.... 🙂 🙂 ale IVF je predsa iná vec 🙂 🙂 🙂 🙂 , predtým OHSS, mimo., bio.,

zajacik...
24. apr 2009

Katy no tak uvidime ako dovtedy bude... to by som sa pomaly mala vybrat za Hredzim vypisat ziadost 😕 Ach, ako sa mi chce 🙄 🙄 🙄 😀 No nic, zatial to necham tak a uvidim ako panbozko zariadi 🙂

cavik
24. apr 2009

chápačky, chápačky.....( ako mne sa nechce ísť žehliť, kurníkšopa 😠 😠 ...musím sa premôcť, ale ešte si dám kávu a vyložím nohy na stôl 😉 )

katy2
24. apr 2009

ja som ziadost davala az v juli.... v juni som mala este neuspesny KET 😔

katy2
24. apr 2009

aj ja mam kopec zehlenia a treba mi vylozit mycku... neviem sa k tomu dokopat ☹

zajacik...
24. apr 2009

Katy tak to si dobra ked si to tak rychlo stihla... ja ked, tak radsej podam ziadost skor aby som sa nemusela nahlit kvoli schvalovaniu...

cavik
24. apr 2009

u nás umývačku vykladá zásadne môj muž......nič iné nerobí ( teraz na neho nehundrem, ja rada upratujem a nefrflem na to ), len toto ja neznášam robiť 😠

katy2
24. apr 2009

ja som este verila v ten KET.... 😔

kukulik30
24. apr 2009

aj ja by som chcela marcovciatko/a...kedze ja som marcova..tak do partie 😀 len nestraste, ked byva september priaznivy, aby sme mali aku taku sancu 😅 😀

katy2
24. apr 2009

cavik, moj muz naklada mycku..... ked to nalozim ja, tak mi tam vojde polovica z toho, co tam vlozi on 😉
kukulik, ja nehovorim, ze ine mesiace nie su priaznive... ale aj septembre je plodny 😉

kukulik30
24. apr 2009

cavik vitam ta v klube ,....ja tiez straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne nerada zehlim a ta kopa sa na mna skeri uz asi 3 tyzdne, stale z nej cosi vybera, co nutne potrebujem..ale aj tak je tam este toho moc 😖 😝 🙄

kukulik30
24. apr 2009

katy, jasne ako vsetky 😉 aj tak je v tom uz vyssia moc...ci januar, jul, september...je tzo v bozich rukach, no nie? 😵

cavik
24. apr 2009

marcoviatko treba robiť v júli....Miško je marcový na odber sme boli 14.7., pichať som si začala 1.7. a do septembra som mala brucho po OHSS ako tehotná, potom kleslo a začalo naspäť rásť, nikde som nemohla cestovať, nič robiť,nikam ísť....a aj tomu som sa tentokrát chcela vyhnúť ( lebo ako som bola písala, plánujem ostať tehoška😵 😵 ) ....to je ale hraničný termín....my sme mali podľa veľkosti termín 1. apríla 😵 😵 ......

kukulik30
24. apr 2009

cavik, tak potom nam to nevyjde celkom presne..no nevadi, aj vodnara beriem 😀

cavik
24. apr 2009

tuším berieme všetko, že ? 🙂 🙂 ......aj keď ja by som rada teraz letné dieťatko ( ako som ja 🙂 🙂 ), najlepšie Leva 🙂 🙂 ....to si ale musím posunúť IVF na október 😵 😵 😵 ....len aby sme neurazili šťastenu, keď takto špekulujeme 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 trikrát pľujem 🙂 🙂

kukulik30
24. apr 2009

cavik, presne ..som si dala zavazok, ze tentokrat OHSS nebude 😉 ...teda aspon nie taky ako minule, uz ziadna nemocnica,mierny nech je, ved to je dobre,to znamena , ze sa babo zahniezdilo..ale ziade extremy 🤐

cavik
24. apr 2009

tak, mne sa už zohrieva žehlička 😖 ...idem ja ta 😢 😢

jaanulienka
24. apr 2009

ahojte 😉 Ja som dnes bola v SPLNE. Cakala som ze v pondelok pojdem na odber no namiesto toho mam predpisane este 2 krabicky menopuru. Dalsia kontrola v stredu. Dufam ze potom to uz bude OK. 😖

zajacik...
24. apr 2009

Babulky vsetkym vam prajem krasny vikendik, ja sa tu objavim zase az po vikende 😵

cavik
24. apr 2009

hotovo, požehlené, poskladané......mala som len malú kôpku, čo bolo treba skutočne žehliť 😉

zajacik....pekný víkend 🙂
jaanulienka.....ešte Ti trochu podrastú folíky, mne tiež nestačili prepísané krabičky 😉 ....bude dobre 🙂

Ktosi sa tu myslím dávnejšie pýtal, čo znamená sliznica A/B...to je normálny stav sliznice.....C- je tehotenstvo 🙂 🙂

ma napadlo, že som zabudla na najdôležitejší dôvod odsunu IVF......chcem si dať urobiť HP u mojej obv.gynekologičky.....sa mi zdá, že mám zvýšený prolaktín po kojení .....bolieva ma rovnako hlava, ako keď som ho mala niekedy dávno zvýšený a dr. Schwartz - endokrinológ mi povedal, že je to z toho 😒

kukulik30
24. apr 2009

este ma napadlo, co si myslite o predlzenej kultivacii, dr to asi robi iba, ak vychadza vikend, ale ak by sme chceli, tak nam to urobi..ci ako?..a myslite, ze je to dobre?

mirus25
24. apr 2009

ahojky baby. 🙂
tak mám pre vás správičku. už aj krv mi potvrdila že sa nám to teraz nepodarilo. nevadí. už som sa s tým zmierila. bolo aj lepšie že som si test urobila skôr. vtedy som sa poriadne vyplakala, potom ukludnila. sestrička sa ma dnes pýtala ako sa cítim, tak som jej to všetko vyrozprávala, a aj to že sa už nijako necítim, že viem že to nevyšlo. tak teraz čakať na mrchu, potom ďalšiu a na tretí deň mám prísť na utz.

neviete mi povedať koľko dní po vysadení všetkých tých liekov by mala prísť mrcha ?

petronelka77
24. apr 2009

Ahojte 🙂 .
Chcem sa spytat, ci sa tu niektorej podaril KET. Dnes som 3-i den od vkladu a len stale rozmyslam o uspesnosti 😉 . dakujem.
Mirus, je mi to luto, ale nabuduce sa to urcite podari.
Aj ja som mala 1-e IVF neuspesne, resp. HCG kleslo. Teraz som sa dala na KET. Mne prisla mrcha od vysadeni liekov do 4-och dni. Trvala mi cca 16 dni a potom mi meskala 2 mesiace, ale to je individualne. Niektora mala normalne mrchu tyzden a druha prisla za mesiac.
pa

kukulik30
24. apr 2009

petronelka, mne vysiel KEt 😉
mirus, mne prisla mrcha do 3 dni po vysadeni liekov ale dievcata to mali rozne, zavisi od organizmu 😉

mirus25
24. apr 2009

petronelka a keď ti potom druhá mrcha meškala 2 mesiace, normálne si si na ňu počkala, alebo ti dali vyvolávačku ?

petronelka77
24. apr 2009

Vdaka Kukulik, si moj svetly bod 🙂 a drzim palce pri stimulke, nech mate cim skor doma druheho kukulika 🙂 .
Mirus, nemala som ziadnu vyvolavacku. Uz som si myslela, ci nie som tehulka, ked mi tak dlho meska, ale to bolo z hormonov.
A mavala som strasne navaly tepla a zimy.

ixi
autor
24. apr 2009

ahojte tak ja som konecne dopratala cely byt lebo zajtra makam cely den... 😀

zuzana.dry
24. apr 2009

Ahojte, vidim, ze ste sa rozpisali....Mirus, viem, co prezivas...je mi to luto ☹
Stimulantiek tu bude teda dost...tesim sa a veeelmi drzim palceky.... 😉

ixi
autor
24. apr 2009

ahoj kocky ta kde ste sa mi postracali 😀 😀

melisska
24. apr 2009

ahooooooooooooj 😵

kukulik ko sa citi moja stimulantka 😀

mirus ☹ ale ketik to istiiiiiiiiii 😉

ixi ahoooooooj 😉

jani nevadi, ako pislala cavik vajka dorastu a bude odber 😉 dolezite je aby boli kvalitneeeeeeeeeee 🙂

katy ajoooooooooooj 🙂

zajacik ajoooooooooooj 🙂

http://baby-web.sk/Clanky/a2202-Moja-dcerka-sa-... IVF-bojim-sa.aspx?s=359

dievcatka precitejte si 😉

samozrejme pozdravujem nase nedockave tehulky jesperu a vevericku 😵

zuzy ahoooooooooooooj pekne rastiete 😵

peta je aj taka tema mamicky po KET: 🙂 je ich velaaaaaaaaaaa a moja dobre kamaratka Tinuska 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre