Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
4. máj 2009

preco ides az za tri tyzdne - ja uz mam ist okolo 19 - 20 teho..

petronelka77
4. máj 2009

Jesper, neviem, tak mi povedal, mozno bude vidiet srdiecko, tak preto, skor asi nebude este vidiet.
No, kazdy ma ine postupy, uvidime.
Som rada, ze si tehulka a vyslo to 🙂
V ktorom si teraz tyzdni, resp. ako sa to pocita, ked som mala menzes 04.04. a vklad 22.04.?

jespera
4. máj 2009

Ja som nad tym tiez minule uvazovala - ako sa to teraz rata.
Ja som mala ivf - a prve et - takze prvy den menzesu 25. marec, prenos 20. april, a dnes pozitivne testy.Ale podla mna sa to nemoze takto ratat -ved 25. marec - ajajaj ani to neratam aky tyzden to vychadza...
Mne sestricka tiez vravela ze na ultrazvuk o dva tyzdne...
A ty by si mala byt normalne - 2 + 2 - takze teoreticky v 4. tyzdni...

mirus25
4. máj 2009

ahoj baby.
Jespera a Petronelka srdečne vám blahoželám. 🙂 🙂 😉 A prajem iba narastajúce HCG. 🙂

dafy
4. máj 2009

ixi zajtra este netestuj vydrz do stvrtka bude to istejsie 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

Dafy ahoj. čítam že ti treba ísť na vyvolávačku. nejak mi to nejde do hlavy. lebo minule som ti spomínala že jednej prišla mrcha až o 2 mesiace. a neposielali ju na vyvolávačku.
Inak dá sa to vydržať, len mňa pár dní bolela zadnica. 😀 ani som ležať poriadne na nej nevedela.

katy2
4. máj 2009

jespera, TP sa rata tak, ze od dna odberu vajicok odratas 14 dni a to beries ako prvy den ms.... A ratas akoby bol cyklus 28-dnovy.... Vtedy to vychadza presne..... Ja ten datum od zaciatku tehu udavam ako 1.den ms a vychadza to aj podla uzv...... Zo zaciatku boli nejake odchylky, ale potom sa to ustalilo a sedi mi to..... 🙂

valery08
4. máj 2009

Blahoželám novým tehuľkám a prajem krásne a bezproblémové tehulkovanie 🙂. Jespera ja som mala tiež prvý den menzesu 26. marca, prenos po PK 18. apríla a termín pôrodu my počítali podľa PM. Podľa veľkosti miminka na ultrazvuku mi to vychádzalo o nejaké 5 dni neskôr.

petronelka77
4. máj 2009

Mirus, dakujeme 🙂 .
Jesper, no necham to na lekara, lebo fakt teraz neviem.
Hlavne, aby stupalo HCG.

valery08
4. máj 2009

Peti, o 3 týždne sa chodí preto, lebo už je počuť srdiečko/a. Koľko embriok ti vkladal? Mne vkladal 2 a ujala sa Natálka 🙂 . Ešte si veľmi dobre pamätám na to napätie a strach 😕 čo mi povie, keď mi robil ultrazvuk.

dafy
4. máj 2009

mirus no asi budem musiet volala som do splnu a sestricka mi povedala ze mam ist ku svojej na vyvolavacku vravela ze pred KET to nevadi ine by bolo keby som bola pred ET .az dvakrat som sa pytala ci to urcite nebude vadit aby som sa uistila 😀 😀 😀 😀 sestricka sa ma este pytala ci nemozem byt tehotna 😀 😀 😀 😀 😀 srandicky

jaanulienka
4. máj 2009

Ahojte zienky, tak som bola dnes na odbere. Mala som 13 vajicok.

petronelka77
4. máj 2009

Valery, mne vkladal 2 embryjka.
No mas pravdu, je to napatie. Mala ma krasne meno 🙂
janulienka, dobra urodicka 🙂

ixi
autor
4. máj 2009

janulienka blahozelam super

katy2
4. máj 2009

jaanulienka, gratulujem k urodicke 😵
dafy, aj ja som mala vyvolavacku pred KET.... Dokonca mi ju predpisal sam Hredzak..... Nevadi to..... len to urychli cakanie.... 😉

melisska
4. máj 2009

jespera, peta blahozelam tehulky , aj ked nam to bolo z tych testikov u Peti jasneeeeeeee 😵 🙂

jani pekne, teraz nech sa pekne zmotkaju so spermijkami, a pekne vyvijaju 😉 😵

katy ahooj 😵

zajacik ze si sa ukazala 🙂 😉

kukulik ideme v stredu 🙂
zatial pa mam pracu
musim slapat, nie chodnik 😀 😀 😀
😀 😀

jaanulienka
4. máj 2009

no a vobec nebolo strasne mala som mensi strach ako pred zubarom, len ma teraz strasne boli brusko ale dala som si uz Algifen. Je to fakt dobra uroda? A to teraz tych 13 vajok oplodnia? Na vklad ideme vo stvrtok. Ani sa mi nechce ist zajtra do prace.

petronelka77
4. máj 2009

Melisskaaaaaa, dakujem,ale boli to riadne stresy 🙂 , je to len na zaciatku, tak som opatrna 😉 .
Drzim palce na stredu 🙂

mirus25
4. máj 2009

jaanulienka super urodička. 😀 a vklad kedy ? vo štvrtok ?

katy2
4. máj 2009

jaanka, to mas super urodicku.... my sme mali 8 vajok, 6 sa oplodnilo, 3 vlozili a cakame 1 babo 😉 neboj, bude aj na mrazenie, pre surodencov.... 🙂
ty ides zajtra do prace? preco? mohla si ostat doma, aspon do pondelka.....

dafy
4. máj 2009

katy len teraz rozmyslam ze ci mi ju pichne moja gynekologicka.pridem tam a poviem jej pichnite mi vyvolavacku? 😕 myslim ze to neni len tak hmmm 😝

mirus25
4. máj 2009

ešte pondelok je aj málo. to bude 4 deň po ET.

jaanulienka
4. máj 2009

idem radsej zajtra lebo chcem ostat po vklade cely tyzden doma a u nas v skolstve sa to neda mat takto volno a musim pripravit este jedneho ziaka na sutaz

mirus25
4. máj 2009

dafy pichne neboj. povieš že ti už poriadne mešká.

katy2
4. máj 2009

dafy, ked jej povies, ze ti dlho meska ms, a ze cakas na KET, tak ti ju podla mna predpise, ty si ju vyberioes v lekarni a ona ti ju pichne..... a keby nie, tak zbehni do splnu, dr. ti ju predpise....

katy2
4. máj 2009

jaanka, ja som tiez ucitelka, a doma som bola vzdy od odberu az po neuspesnu krvicku..... a teraz som doma od odberu na PN a v piatok to striedam s MD..... 😉

mirus25
4. máj 2009

Katuška ozaj ty už o chvíľočku na MD. 😀

katy2
4. máj 2009

a na olympiadu som ziacku pripravovala doma.... chodila tu za mnou.... 🙂

dafy
4. máj 2009

katy tak hadam to tak bude .a kolko stoji taka vyvolavacka?

mirus25
4. máj 2009

jaani len či ti rozum bude chodiť tam kde má. 🙂 myslím tú súťaž. mňa po odbere bolelo brucho dosť dlho. tie 3 dni až po ET som bola teoreticky na liekoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre