Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
1. feb 2010

Leni, on auto nevytiahne. Podľa neho nie sú prechodné ale vidno že sú. Pomaly sa to dá. Ale on je iný.

lenuliatko
1. feb 2010

Marcelka, tak si vezmi taxík, nech vidí, že to myslíš vážne, či sa nerozhýbe. Ty nemáš vodičák? Zrejme by sa ti zišiel, určite bude treba aj s malou občas behať k lekárovi, tak aby si nebola odkázaná na neho.

ixi
autor
1. feb 2010

ahojky lenuliatko 🙂

lenuliatko
1. feb 2010

Ahoj Ixi 🙂 Ja ťa stále stihnem pozdraviť, spýtať sa, ako sa máš a viac ťa niet 😉

katy2
1. feb 2010

Ahojte 🙂
marcelka, je mi luto, ze mas take trapenia 😔
ixi, ahojky 😉
leni, ja mam prebalovak na postielke a neviem si to vynachvalit... Pre mna to nie je vysoko a je to super vec... Donedavna som mala aj pampersky pod nim v postielke (na konci postielky), vsetko bolo po ruke.. teraz uz tam plienky nemam, lebo mala rada upratuje 🙂
Vsetkym drzim palce a myslim na vas...
Ja cakam, kym sa Hanicka vyspi, zavolam k nej svokra a ja idem odhadzovat tie haldy snehu spred domu, aby sa dalo vyjst von.....
Drzte sa... 🙂

lenuliatko
1. feb 2010

Ahoj Katy, ďakujem za pozitívnu referenciu, to som chcela počuť 🙂 Mne to tiež príde, ako dobrá vec, len som si nevedela predstaviť, či to už nie je privysoko a či je to stabilné. Uži si to vonku, také záľahy snehu sme už dávno nemali, len aby si potom ešte vládala Haničku vziať na ruky 😉

katy2
1. feb 2010

leni, tie prebalovaky maju na spodku take cupliky, a tie presne zapadaju na sirku postielky, tak sa ani prebalovak nepohne..... jasne, ze teraz malu nemozem nechat ani na sekundu samu... Prebalim a beriem ju... Ale kym bola malinka, aj som ju tam nechala, kym som si nachystala dalsie veci.... Ale uz jej nozky trcia.... 😀

katy2
1. feb 2010

aj ju na nom obliekam, ked ideme von a vobec stale...

marcelka82
1. feb 2010

Leni mám vodičák. Len nešoferujem teraz. Ja som opatrný vodič iba nad 100km/h. Takže teraz radšej nie. Od kedy som tehotná, som ani pomalšie nešla. Dnes už nikam nepôjdem. Ráno skočím do sprchy a pred obedom sa nejako dotrepem k doktorke. Nie je to veľmi ďaleko - pri výškovej. Len po tom snehu sa mi fakt zle chodí. A pri mojom šťastí... No nemám veľmi odvahu peši.

lenuliatko
1. feb 2010

Katy, super, presne tak nejak som si to predstavovala, takže asi je rozhodnuté. Ešte jeden prebaľovák bude asi na tom komplete s vaničkou a vybavené.
Marcelka, aha, už si spomínam, ako si mi opisovala svoje služobné cesty, ty cestný pirát 😀 Tak to si daj radšej teraz pokoj a potom sa budeš musieť krotiť kôli malej. A tú doktorku nemáš tak ďaleko, veď keby s tebou manžel šiel, že sa oňho oprieš a prejdeš sa vrámci zdravotnej prechádzky. A možno do zajtra sa odhrnuté chodníky roztopia, krásne svieti slniečko.

ixi
autor
1. feb 2010

ja som tu 😀 ahoj katy

ixi
autor
1. feb 2010

bola som pustit pracku a umyla som riady 😀

ixi
autor
1. feb 2010

a teraz som ta nestihla zasa ja 😀

marcelka82
1. feb 2010

Leni keď sa roztopí sneh na chodníkoch, tak zajtra pôjdem aj sama. Ale od neho už nechcem vôbec nič. Minule som s ním tak chodila a šmykla som sa. Trhlo som dosť silno. Ale problém je, že trhlo súčasne aj s ním. On ma neudrží. A to veľa nevážim. Ale čo už. Tak ja trúba som chytala ešte jeho. A neuvedomila som si v tej chvíli, že môžem ublížiť sebe a malej. Ja som ho takto chytala bežne.

silvia.v
1. feb 2010

Ahojte splniečka, želám pekný slnečný deň.

astrid55
1. feb 2010

caute baby,

TEHULKY na seba pozor, hlavne v tomto pocasi !!!!

Dnes som testla (je to 7dmy aj s dnom ked bol KET). A nic. Ale nevzdavam to, mozno je este skoro. Pozerala som vsak na fora inde, aj na testiky, tak niekomu je na 7dmy den uz pekne vidno ciarku. No nic, budem testovat az kym tam ta druha ciarka nebude 🙂 . Horsie je , ze ani nic necitim.
Inak som sa rozhodla, ze na tom dalsom KETku by som skusila ten assisted hatching a ked to nevyjde, tak pojdem na laparku, aj ked mi nic vazne nezistili. Nechapem, kde sa tie 3 embryijka mohli stratit. Je mozne, ze sa tam z nejakeho dovodu nevedia uhniezdit. Ale keby som ten dovod poznala,tak mam Nobelkovku za medicinu 🙂
Kazdopadne ma humor neopusta,verim, ze ani Vas. Raz sa to musi podarit 😀

dalida
1. feb 2010

Ahoj, Astrid... 🙂 Tesim sa, ze si tak pozitivne naladena. 😉 Drzim prstiky, nech ti nakoniec tie // vylezu. 😵 🤐

pimma
1. feb 2010

ahojte baby 🙂 krasny slnieckovy den zelam 😉
vo stvrtok mam odber vajok a zabudla som sa v splne opytat,ako dlho tam budem, ked tam mam prist na 8.30. budem mat na druhy den este bolesti? neviem ci ist do prace,alebo nie. myslite, ze vklad bude pondelok,ked ober je stvrtok?

pimma
1. feb 2010

ahoj dalida 🙂 ako sa citis po ET? 🙂 kedy budes testovat? drzim palce

ixi
autor
1. feb 2010

pima zakrok trva10 az 15 minut ale potom si este pobubkas kolko chces takze okolo obedika pojdes domko 😉 ja som na druhy den bolesti nemala ale v ten den hej zober si brufen 😉 no vklad bude podla mna budes mat v pondelok lebo cez vykend sa nerobi a piatok isto nie 😉 ja som bola na pn

pimma
1. feb 2010

ixi.. diky za infosky 🙂

mery35
1. feb 2010

Ahojte baby! 🙂 🙂 🙂 dlho som tu nebola.....pimma drzim palce pri odbere 😉 😉 😉 Ja som po prvej inj ms uz dorazila takze cakam na skoncenie ms a idem na stimulku menopurom 🙂 🙂 🙂 🙂 tiez ma zaujima kedy doktor nebude vsplne?

vevericka80
1. feb 2010

ahojte
mery super, kedy si mala prvu inj?
no ja este cakam na ms... dufam, ze dojde tento tyzden....od vcera mam stal taky pocit, ze uz dojde 🙂

dalida
1. feb 2010

Ahoj, pimma. Citim sa fajn. Troska ma bolieva podbrusko, ale len sem tam... Neviem, ci budem testikovat... Pre istotu som si ani ziadny test nekupila, lebo by som bola schopna pouzit ho aj dnes.. 😅
Drzim prstiky na OPU. Odporucam ist na PN, ak mozes.... Nevies, ako budes po odbere reagovat. Lepsie by bolo ak by si si pred transferom oddychla a bola fit 😉

dalida
1. feb 2010

Zajacik, moja... daj nam vediet ako si dopadla u lekara. Dufam, ze to bude O.K.

ixi
autor
1. feb 2010

dalidka budes tehu ani test ti nato netreba 😉 teda uz si 😀 😵 😵 😵

melisska
1. feb 2010

ahojte 😉
musim vam napisat,aby ste sa netrapili, ze zajacik so zakacikom sú vporiadku 😵 len pre istotu si ju dr. nachal v nemocke. pisala to tiniska na inom fore 😉

pimma
1. feb 2010

dalida... viem, ze este netestujes, len som velmi zvedava 😉 straaaasne drzim palce
mery35... dakujem a drz sa pri stimulke,, ja koncim zajtra s injekciami

pimma
1. feb 2010

ako sa plati v splne za ivf? hotovost, ci kartou?

silvia.v
1. feb 2010

Ahojte splniečka,
pozdravujem všetké, 😵
astrid, ty sa už odpisuješ do druhého Ketu a nevieš ani výsledok z tohto. hlavu hore, to čakanie je nekonečné. ja sa len na Ketko pripravujem a neviem sa ho dočkať a čo bude potom ani nehovorím. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre