Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
2. jún 2011

@katy blahozelam
@tinusasa geneticke, hematologicke a imunologicke vysetrenia.... vsetko tu v ke.... v antisterilnej poradni ti vedia poradit ohladom tych vysetreni, presnejsie, ked mas vysledky tak ti tam vie vsetko vysvetlit, poradit aj nasadit liecbu ked treba

tinusasa
2. jún 2011

@vevericka80 na imunologickom kde ste boli v ke ?

kacicqa
2. jún 2011

@vevericka80 oki dakujem, pls...este jedna info, treba sa dopredu objednat?

katy2
2. jún 2011

@mima263 vazne? a kde si ma videla? 🙂

mima263
2. jún 2011

@katy2 u lekára, ja som tam bola ale na iné sono

katy2
2. jún 2011

@mima263 takze sme sedeli proti sebe? 🙂 sranda aky je ten svet maly.... mne si sa zdala povedoma, nechodila si ty aj do splnu?

dorotka66
2. jún 2011

@tinusasa no ja mam endokrinológiu, interné, gynegologické na mykoplazmy, genetické a hematológiu. manžel bol so mnou len na genetike. a vy ste podstupovali niečo špeci?
@katy2 skvelý noštek 🙂 a blahoželám k páriku! 😵

mima263
2. jún 2011

@katy2 ja som sedela? tak som sa bála toho, čo mi budú robiť, že som tam pobehovala. Chodila som dávno, možno sme sa tam aj videli. Dr. D. je super. Včera niečo objavil, hneď na druhý deň spravil ďalšie vyšetrenie a už som aj objednaná v nemocnici. Neskutočné. Jaj a inak blahoželám k chlapčekovi

tinusasa
2. jún 2011

@dorotka66 vidim, ze uz mas dost vysetreni za sebou.Hormonalny profil mi robil moj gynekolog to bolo v poriadku aj stitna zlaza je v poriadku a este asi pred rokom som bola na laparoskopii a tam tiez nebol ziadny problem a to je najhorsie, ze nevieme v com je problem tak nas caka imuno co si myslim, ze tam by mohol byt nejaky problem a este som myslela na hemato. Bola si na hemato a kde si bola mozes poradit ?

tinusasa
2. jún 2011

@dorotka66 ty si mala vsetko v poriadku ?

vevericka80
3. jún 2011

@kacicqa tam sa neobjednava
@tinusasa na imuno sme boli v ke u Dr. Bobaka

milcsi
5. jún 2011

@tinusasa Ahoj, mozem odporucit hematologicku doktorku Benovu. Ja som si pichala Fragmin cele tehotenstvo. Je velmi mila, len sa u nej niekedy aj hodiny caka, lebo ma strasne vela pacientov. Dostala som sa k nej cez moju gynekologicku.

milcsi
5. jún 2011

@tinusasa a tiez som chodila do antisterilnej poradne asi dva roky. Dr. Kraus lieci konzervativne, ale niektorym babam to staci, aby otehotneli. Ale sme aspon urobili par dalsich vysetreni, napr. imunologiu u Dr.Bobaka a liecili endometriozu.

steva
6. jún 2011

@katy2 prajeme Hanke vsetko najlepsie k druhym narodeninam,hlavne vela zdravicka a nech vam stale robi iba radost. 😵 😵 😵 😵 😵

dalida
6. jún 2011

@katy2 moja zlata, blahozelam k chlapcekovi 🙂 Mam z teba obrovsku radost a z tv. deticiek este vačsiu. 🙂 🙂 🙂 Hanke, prajem zdravicko, nech rastie do krasy a vam pre radost. Cmuk 🙂

nikuskacucuka
6. jún 2011

baby,potrebujem poradiť,zmenila som zamestnanie a teraz sa bojím,že keď budeme tento cyklus chodiť do KE,tak ma vyhodia,lebo tam asi často nebudem.viete mi povedať,koľko krát tam asi tak pôjdeme a či to bude viac krát do týždňa,alebo ako to vlastne bude?ja viem,že mať nové zamestnanie a sny o bábe sa dá mať,len neviem,ako to mám teraz urobiť 🙄 .zatiaľ nepoznám poriadne ani kolegov a ani šéfa,tak sa bojím,že buď prídem o prácu,alebo bábo sa odloží zas o pár mesiacov,čo by sme boli veľmi neradi obaja s manželom ☹

bogarka
6. jún 2011

ahol dievčatá. Som tu nová medzi vami. Som po 1.neúspešnom IVF. Prenos embryí som mala 31.3.2011 a 16.04. 2011 som dostala menštruáciu. Menštruáciu som mala 7 dní(dosť silnú) a odvtedy nič. Už to je 52 dní. je to normalné ??? ☹ 🙂

mima263
6. jún 2011

@bogarka neboj, je to OK, ja som na druhú ms čakala až 78 dní

katy2
6. jún 2011

@nikuskacucuka ked ti robia vstupne vysetrenia, cele je to 3x za cyklus......

@bogarka vitaj v temicke 🙂 na ms sa este nacakas...... tak ako pise @mima263 caka sa strasne dlho.... je to kvoli tomu pichnutemu Decapeptylu..... Ja som cakala nejakych 70 dni..... Da sa to urychlit vyvolavackou, ked zbehnes do centra, dr. to poriesi, ale moj nazor je, ze je lepsie pockat, kym sa telo s tymi hormonmi vysporiada samo..... Je to normalne.... Prajem vela trpezlivosti.... A mas nejake mrazaciky?

nikuskacucuka
7. jún 2011

@katy2 ďakujem Ti katy za odpoveď.nám v poslednej dobe fakt nič nevychádza ☹ .nie to,že som v predchádzajúcej práci robila posledné mesiace za pár euro (alebo za vôbec žiadnu výplatu),tak som bola donútená odísť do inej firmy,v ktorej to funguje normálne.ale fakt sa bojím,že mi nedajú voľno,na dovolenku nemám nárok a nechcem,aby môj nový šéf videl,tak budem chodiť,aby ma náhodou nevyhodil,keď mu donesiem papier z CAR-u.bože táto situlácia je o život 😖 .tie 3 dni niesú až tak veľa,tak dúfam,že mi moja DR dá papier,že som bola u nej.kebyže KE niesú od nás 160 km,tak by sa to dalo ináč zariadiť,ale ja by som potrebovala celý deň voľno 😲

bogarka
7. jún 2011

takže trpezlivo čakať, nič iné mi nezostáva. Mám dvoch mrazáčikov a už sa neviem dočkať kedy podstúpim KET.
máš už nejaké skúsenosti s KET?? potrebujem nejaké dobré typy, čo robiť, aby bolo úspešné. ☹

tinusasa
7. jún 2011

@bogarka ahoj ja som dostala menstruaciu po prvom neuspesnom IVF az 68 den a tiez mam za sebou prve Ket taktiez neuspesne ale pred druhym ket este si chceme urobit nejake vysetrenia aby som si bola istejsia do dalsieho Ket a jasne ,ze v centre nam to nenavrhnu tak som musela ist za mojim gynekologom a az vtedy ma tam poslal. tak uvidime co bude. 🙂 a inac ziadne typy asi niesu len verit ,ze to vyjde a mysliet pozitivne 😀

zibi
7. jún 2011

ahojte baby..mozem sa opytat..ako ste spokojne so splnom v kosiciach..ja sice mam kosice blizsie..som sa rozhodla pre martin...ale zaujima ma vas nazor....lebo bolo viac negativnych skusenosti pristup lekarov vysetrenia atd..ako pozivit..vy to vidite ako? 🙂

milcsi
7. jún 2011

@nikuskacucuka Ahoj,neviem aky je tvoj sef, ci je pristupny, ale mozno by bolo celkom dobre hodit si s nim rec. JA som bola tiez ani nie rok v novej praci, ked som zacala chodit do centra. Pri jednej prilezitosti (jedna kolegyna dala vypoved a spytal sa ma, ci neplanujem aj ja odist) som mu povedala, ze co mam v plane v blizkej buducnosti. POvedal mi, ze mi drzi palce, ze ma deti a vie aky to je pocit. Asi po roku som odchadzala na rizikove a povedal, ze ma caka naspat. Bola som nedavno sondovat (aj s rizikovym som doma uz cez dva roky) v praci, co nove a zavolal si ma k sebe. Porozpravali sme sa a povedal mi, ze sa nemam do prace ponahlat, nech si uzijem matersku, dost som sa na nu nacakala a natrapila. Fakt dolu klobuk pred jeho pristupom, ale myslim si, ze si vazi moju uprimnost. Ale mozno fakt som mala v tomto stastie. Tvoj sef,ked ostanes tehotna, sa o tom aj tak dozvie a ja si myslim, ze je vysoko pravdepodobne, ze pojdes na rizikove. Ako hovorila moja gynekologicka, pre istotu.

dalida
7. jún 2011

@katy2 mam k tebe prosbicku, moja. Nevies aky autobus ide z autobusovej stanice do centra? Uz sa tu trapim asi hodku a nie a nie prist na to, ake cislo busu ma zvezie az do centra. Vzdy som chodila autom, no zial dnes nam vypovedal akysi snimac plynu ci co... 😠 Dalsie peniaze naviac, achhhhh. Pozri si aj IP 🙂

kacicqa
7. jún 2011

@dalida ak xces ist do splnu tak priamo ti ide zo stanice bus c. 30. Ale nie z autobusky..ale zpred zeleznicnej stanice. A hned druha zastavka je zeleznicna nemocnica... myslim, ze to je do SPLNu najblizsie.

katy2
7. jún 2011

@dalida mas IP... Inak je to autobus c. 17 smer Nova nemocnica

ajena
9. jún 2011

@katy2 gratulujeeeeeem, veľmi sa s tebou teším a prajem len to najlepšie 🙂

ajena
9. jún 2011

@lauritka ahoj a veľmi držím všetky palce 😉

nikuskacucuka
9. jún 2011

baby,od rána volám do Splnu,tak ako mi sestrička kázala a nikto mi to tam neberie.minule som volala okolo 11tej a tiež nikto nebral.aj vám sa to stáva?teraz neviem,či tam máme ísť,alebo nie 😖 .ach bože

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre