Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
11. nov 2011

@lienka_1 drz sa... nestracaj nadej raz sa to padari 😉

lienka_1
11. nov 2011

@lauritka Tak ver dalej! Ved Ty si tu jeden z mojich svetlych vzorov ako sa nevzdat a bojovat dalej! 😉

lauritka
11. nov 2011

@lienka_1 dakujem za kranse slova. 😅 uz sa zomna stava stara panicka s mackami. uz mame tri 😅 😀

lienka_1
12. nov 2011

@lauritka Ja mam zase celkom slusnu zbierku krsniat 😀

milcsi
12. nov 2011

@lienka_1 To mi je luto. Hlavne to este nevzdavaj.

nana123
13. nov 2011

ahojte, nemali ste po odbere vajicok zapal? V stvrtok som bola na odbere ale az dnes ma bolia dost vajecniky ako keby som zapal mala... tak neviem co to je ☹ A zajtra mam ist na vklad...

melisska
13. nov 2011

@nana123 ja si nemyslim, ze je to zapal, skus ibalgin-jeden, preds je to zakrok do organizmu.

nana123
13. nov 2011

@melisska ano ale bola som v stvrtok a prejavilo by sa to teraz az v nedelu?

soni1
13. nov 2011

ahojte, môže mať jablčný ocot vplyv na oddialenie menzesu? ďakujem

dicinka1
13. nov 2011

@nana123 myslím,že je to normalne..po odbere vajíčok..mna boleli vaječniky cely spodok..som chodila zhrbena..davaj pozor,aby si nemala OHSS..možeš dychat dobre?

timmka
13. nov 2011

@nana123 ahoj, ja som bola v piatok, mna vajecniky vobec nebolia, ale boleli ta hned po odbere? ci az teraz? man boli skor zaludok , taky mam plny, nemozem ani pit vodu
ale ked mas bolesti, tak na vklad by si nemala ist, lebo tehotenstvom sa to vraj zhorsi
kolko si mala vajicok a kolko sa ti oplodnilo?

nana123
13. nov 2011

@timmka po odbere ma boleli ale to neboli nic hrozne... to bola skor bolest ako po laparoskopii, ale toto je ine. Tak zajtra mam ist na vklad ovudime co povie dr. Mala som 8 vajicok, kolko sa oplodnilo budem vediet zajtra 🙂. Ty ako?

timmka
14. nov 2011

@nana123 ahoj, no ja sa citim zatial dobre, na vklad neviem ci pojdem, mala som hyperstimulaciu, tak sa dr. rozhodne az v stredu, ja som mala 17 vajok a z toho sa oplodnilo 12, daj vediet ako si pochodila

haannka
14. nov 2011

@nana123
@timmka
nááádherná úrodička, tak Vám želám obidvom aj krásne //

timmka
14. nov 2011

@haannka moja, to nie je vyhrane, lebo pocula som, ze vsetko zalezi ako sa budu teraz kultivovat, musia prejst kultivaciou, dnes mi to povedal moj gyndos, neviem ci je to pravda 😒 on ma stale strasi 😠

haannka
14. nov 2011

@timmka tak nech ťa nestraší ale podporí 😠
bude to dobre, neboj sa, a ked píšeš, že máš nábeh na hyperstimulák, tak ak dojde k ET, šanca je obrovská 😵
ozaj ty si vlastne kde, v SPLN-e alebo GYNCARE?

timmka
14. nov 2011

@haannka v gyncare, ale ja skacem raz tu a raz tu 😀 , ked mi neodpisuju tam, tak pisem tu 😀 , to vazne, ze je vacsia sanca? a preco? ked mozem vediet

katy2
14. nov 2011

@timmka ale ved to je normalne, to je vlastne to IVF - ze embryjka kultivuju a potom, ak su schopne, tak sa vlozia do maternice 😀 😉 Nikto ta nestrasi....

timmka
14. nov 2011

@katy2 moze sa stat, ze z tych 12 co sa mi oplodnilo, mozu byt realne len napr 2-3??? 😖 ja som bola uz taka natesena, ze mame 12 sanci

katy2
14. nov 2011

@timmka je predpoklad, ze nejake nekvalitne mozu byt, odpad je vzdy, ale z 12 urcite nejakych 9 (mozno aj viac) ostane... Oni ich oplodnia hned po odbere a potom ich nechaju kultivovat... cakaju, kolko sa oplodni a ako sa dalej vyvijaju... Tie najkvalitnejsie sa vlozia a ostatne kvalitne sa davaju mrazit.... Dalsia vec je potom pri dalsich transferoch, ked sa rozmrazuju, tam je mozne tiez, ze niekedy sa prestane nejake embryjko dalej vyvijat... Ale ty mas krasnu urodu... NEBOJ... budes mat aj pre surodencov 😵 😵 😵
Ja som mala naposledy 3 vajicka, dve sa oplodnili a obe embryjka mi po kultivacii vlozili.... A mame babo 😉
Drzim palce

nejka41
14. nov 2011

Ahojte žienky!
@nana123 držím palce
@milcsi,ako sa máš?
@katy2 tak už máte mesiac?, bože tak to letí ale na druhej strane mne sa to vlečie.
Mám také divné pocity akoby mal doraziť menzes 😖 ,v stredu by mal doraziť a ja nechceeeeeeem!

katy2
14. nov 2011

@nejka41 veru, uz mesiac 😵 neskutocne to leti...
tie pocity ako na ms su dobrym znamenim 😉 kedy si bola na ET? drzim palce 😵 😵 😵

timmka
14. nov 2011

@katy2 dakujem 😵

nejka41
14. nov 2011

@ katy 2 vo štvrtok cca 5 deň

haannka
14. nov 2011

@nejka41 wauu, tak to je dobré znamenie...hovorím ti dvojky to istia :-*

katy2
14. nov 2011

ja ked som mala 3 vlozene som testovala od 5.dna a 6. den uz boli slabe // 😉 chystas sa testovat? 😝

nejka41
14. nov 2011

@haanka tajne dúfam že je to tak 😉
@katy2 zatiaľ sa nechystám ale uvídime ! 😨

smallyell
14. nov 2011

zeny potrebujem poradit, v piatok ideme na odber vajok, mm by tam mal odovzdat to co ma, lenze tiez ochorel, mozem mu nejake tableky dat? nebude to mat vplyv na spermie?

katy2
14. nov 2011

@smallyell lepsie by bolo liecit sa prirodnymi prostriedkami... max dnes nejake tabletky ale viac by som nedavala a urcite nie ATB.... Skuste to poriesit cajikmi a homeopatikami.... Drzim palce

smallyell
14. nov 2011

@katy2 mm si zobral atb, teraz som hotova z toho...ma aj teploty, neviem co mam robit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre