Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
21. nov 2011

@ladenka77 diky 😉

haannka
21. nov 2011

@milcsi akoooooooooooooooooo?

nana123
21. nov 2011

@milcsi aj ja som uz zvedavaaaa 😕

milcsi
21. nov 2011

Tak dievcata, nedopadlo to dobre, krv je negativna ☹ ☹ ☹ . Som z toho smutna, dufala som v surodenca 😒 . Mam este 4 mrazaciky, ale na to velmi neverim. Trosku som si poplakala ako asi kazda sklamana snazilka, ale utesujem sa, ze mam aspon jedno zdrave sidlo 😉. Vsetkym snazilkam prajem, aby sa dockali aspon toho jedneho 🙂. Vsetkym vam strasne drzim palce!!!

nana123
21. nov 2011

@milcsi To je mi luto ☹ . Ale nestracaj nadej ked sa to raz podarilo a mas takeho krasneho chlapa tak bude aj druhe 😉

haannka
21. nov 2011

@milcsi ☹ tak veľmi som čakala inú správu 😒 ale máš pravdu, máme už doma jeden zázrak, tak sa to znáša trošku lepšie, hoci..... 😖 ...ale máš zmrzlinky, šanca je stále 😉
a súhlasím s tebou - aj ja prajem všetkým snažilkám, aby sa dočkali aspoň toho jedného zdravého šidielka 😀

nurili
21. nov 2011

Ahojte. tak tehotenstvo z krvy je potvrdene. Dufam, ze to aj dobre dopadne az do sameho konca. 😵
@milcsi je mi luto ze to nevyslo ale netreba sa lutovat ale ist dalej. Pozri co mas doma..... 😉 Dtrzim palce v novom kole. 😉

haannka
21. nov 2011

@nurili super, tak nech ťa ostatné (vrátane mňa 😀) nasledujú 😉

haannka
21. nov 2011

ja Vás stále otravujem, ja stále nič neviem 😀 ...chcem sa spýtať, lebo už som zabudla z predchádzajúcich IVF na ktorý deň cyklu cca je odber a na ktorý je embryotransfer..totiž ked mi zajtra pichnú dekáč, mala by som dostať ms cca 1.12., budem to stíhať do vianočnej dovolenky v centre? či ako to tam oni majú?

nana123
21. nov 2011

Tak dievcata tak neviem ja som dnes 7 den po ET.... doteraz som to celkom akoze v pohode, ale teraz zacinam aj ja stresovat 😠. Chcem uz vediet... to cakanie je najhorsie

haannka
21. nov 2011

@nana123 ideš vo štvrtok ku dokymu na krv? joj aj ja už som zvedavá a napätá...držím všetky palceeeeeeeeee

malaterezka
21. nov 2011

@milcsi Velmi mi je to luto ze to nevyslo ☹ ale hlava hore a ideme dalej 🙂 🙂

nana123
21. nov 2011

@haannka noo som sa chcela objednat, lebo tam len na objednavku, nema nic volne tak az v piatok... zblaaaznniim sa do vtedy 😀. A teraz uz ani nic necitim ani prsia, sem tam ma daco zaboli a to vsetko... tak si myslim ze nebude nic z toho 😖

malaterezka
21. nov 2011

@nurili Blahozelam nech sa do sameho konca dary 🙂 🙂 🙂

haannka
21. nov 2011

@nana123 test? 😀

nana123
21. nov 2011

@haannka nooo to dalsia dilema... neviem neviem, vyjde negativne tak budem dufat ze blby test... a teraz som aspon nejak nad vodou ze si myslim mozno... ale po negativnom teste by som uz nevedela na nic ine vobec mysliet... aj ked ma velmi kare 😀 a vola ten test 😀 😀

nana123
21. nov 2011

@haannka este dnes je len 7 den to nie je este dost skoro?

haannka
21. nov 2011

@nana123 😀 😀 😀 máš doma test? ja by som tiež nevedela, či testnúť, či počkať ...je to také LÁKAVÉ

nana123
21. nov 2011

@haannka maaam doma 4x nakupene 😀 😀 😀 pripravene, ale odvaha nie je pripravena 😀

haannka
21. nov 2011

@nana123 neviem či skoro, niektoré odvážlivé už začínajú na 6.deň testovať... 😝
no neviem teda, či by som odolala, keby som mala test doma, ja si radšej nekúpim 😀

nana123
21. nov 2011

@haannka ano videla som a dokonca im ukazalo uz aj pozitivne... pozeram prave ze mam rapidclear co je citlivy uz 10 ml USG... tak by mohol ukazat... zacinam pokusat certa 😀

haannka
21. nov 2011

@nana123 😀 ale nedaj na moje slová, urob ako ty uznáš za vhodné 😀

nana123
21. nov 2011

@haannka no uvidim mozno zajtra rano nech je to ranny moc a predsa uz 8 den... rano uvidim ako sa na to vyspim 😉

nurili
21. nov 2011

@malaterezka dakujem, bodaj by si mala pravdu....je to este len zaciatok..... 😵 🤐

nurili
21. nov 2011

@nana123 aj ja som na 8 den testla....to bol moj prvy..... 😵

nurili
21. nov 2011

@nana123 no ja som mala 5 😀 a vsetky som pouzila den za dnom.... 😵

nana123
21. nov 2011

@nurili Uz to len chce odvahu zacat ich robit 😀

milcsi
21. nov 2011

@nurili Super!!! Blahozelam!!! Neboj, devat mesiacov rychlo zbehne 🙂. Drzim prsty aj nadalej!

nurili
21. nov 2011

@malaterezka dakujem, ja este neverim ze sa to jedna o mna.... 😉

nurili
21. nov 2011

@nana123 ja som prisla domov z prace nazlostena ako certisko bolo cca 14 hod od nervov som zobrala test a ocurala ho. Dala na foliu a odlozila do zrkadla. Za par minut ked som sa spamätala tak som pozrela na test a? //...Skoro som padla na rit. Nervozita opadla no nastalo tisic otazok ktore sa mi tocili hlavou. No a potom kazdy den som si ho robila do odberu krvy a tisko pozerala ako mi to tmavne...... 😵 Ja som na to isla povedzme ze spontanne.... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre