Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
6. dec 2011

@smallyell nie, az zajtra zacinam...5 dni a potom v pondelok kontrola...nepredstavitelne dlho sa mi to vlecie ☹ podla mojich skromnych vypoctov by odber mal byt este o jeden pondelok neskor, teda ak vsetko dobre dopadne pred Vianocami aj ET.

smallyell
6. dec 2011

@haannka neboj vsetko dobre dopadne, aj mne sa zdalo akosi velmi dlho, ale tieto 2 tyzdne sa mi zdali ako 2 mesiace, ach jaj ten cas 😠

haannka
6. dec 2011
smallyell
6. dec 2011

negativne 😢

nejka41
6. dec 2011
smallyell
6. dec 2011

nevadi, ideme dalej .....ket v januari

timmka
6. dec 2011

@smallyell ☹ to mi je luto, ale ket urcite vyjde, nechapem..... ☹ 😢

haannka
6. dec 2011

@smallyell si veľká bojovníčka, je super, že myslíš optimisticky, to pomôže najviac...uvidíš podarí sa, len musíme veriť...ani mne sa 1.IVF nepodarilo a aj tak mám krásneho syna...teba to tiež čaká 😉

nurili
6. dec 2011
malaterezka
6. dec 2011

@smallyell ☹ ☹ ☹

malaterezka
6. dec 2011

ahojte no aj ja sa zachvilu pridam ku cakatelkam v utorok 13.12 uz idem si po malich sibalov co ma cakaju v mraznicke tesim sa a pevne dufam a verim ze to vijde 😀 😀

smallyell
6. dec 2011

@timmka uvidime, urcite to nevzdam....hlavne davaj na seba pozor, aspon niekto nech je uspesny do sameho konca

smallyell
6. dec 2011

@haannka vyskusam vsetko a pojdem dalej pokial to nevyjde, a keby nie, na svete je vela opustenych deti takze aj to bude pre mna prijatelne ......moj brat si po 7 rokoch adoptoval chlapca a lubime ho ako vlastneho

katy2
6. dec 2011

@smallyell je mi to luto... 😔 ale niekdy treba prejst aj cez take sklamanie 😔 Nam tiez 1.IVF nevyslo... ani pokusy KET... A predsa sme to nevzdali a bojovali sme dalej.... a mame dve krasne deticky... Netreba to vzdavat.... Drzim palce 😵

nana123
6. dec 2011

@smallyell je mi to luto... 😖

nana123
6. dec 2011

Dnes som bola na ult, tak ze vsetko ok vyzera... ale srdiecko az o 2 tyzdne by malo az byt vidiet... tak neviem mam v tom chaos ze vlaste v kt. tyzdni som a kedy to ma byt... 😅

smallyell
6. dec 2011

@katy2 nevzdam 🙂

katy2
6. dec 2011

@nana123 pri IVF sa tyzdne rataju tak, ze odo dna OPU odratas 14 dni a to je vlastne akoby 1.den cyklu... Teda den OPU zacinas treti tyzden a tak postupne.... 😉 Super sprava... Srdiecko urcite bude nabuduce... Byva okolo 7-8tt... tesim sa a drzim palce nadalej 😵 Ale uplne presne ti tt ukaze uzv v 12-13tt....

@smallyell to je dobre 😵

nana123
6. dec 2011

@katy2 dakujem za info 🙂

smallyell
6. dec 2011

@nana123 nevadi, ty si svetly bod toho, ze sa to oplati a sanca tu je 🙂

katy2
6. dec 2011

@smallyell je nas tu svetlych bodov viac 😉
A tu na povzbudenie pridavam foto splnackych zazrakov 😵

malaterezka
6. dec 2011

@katy2 no tak toto babo je krasne 😎 :- co by som dala zato aby som uz drzala aj ja tak svoje ale ja verim ze to bude uz co skoro 😉 vau vau 😀 😀 😀

lienka_1
6. dec 2011

@smallyell Januar to isti! 😉

lienka_1
6. dec 2011

@malaterezka Terezka, silno drzim palce! 😉

milcsi
7. dec 2011

@smallyell To mi je luto, ale budeme si vsetky ketacky navzajom drzat palce 😉

haannka
7. dec 2011

@timmka a ty ako? vsetko v poriadku? ako sa mas? ty ides az o 2 tyzdne na kontrolu?

haannka
7. dec 2011

@malaterezka aj ja ti velmi drzim palce, nech mas stastne a krasne Vianoce

malaterezka
7. dec 2011

dakujem vam velmi pekne dievcata 😉 a drzim vsetkym a vsetke prsty nech nam to vyjde uz konecne 😝

smallyell
7. dec 2011

dakujem dievcence za podporu, v januari z nas budu raKETacky 🙂

smallyell
7. dec 2011

@katy2 vytuzene poklady 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre