Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
15. apr 2012

@deni5 uz mam malinke v brusku tak, ci im to neublizi ked som chora.... 😢 😢 😢 😢

zuzana.dry
15. apr 2012

@franina davaj si homeopatika HOMEOGENE...jednu tabletu kazdu hodinu pocmulat...v tehotenstve absolutne neskodne...ja som sa tym stale liecila...este aj teraz sa liecim a na druhy den som bola fit...pripadne som kombinovala coryzaliu na nadchu tiez kazdu hodinu a oscillo 3 x denne...pomohlo to zazracne a na dietako to nema absolutne vplyv...

franina
15. apr 2012

@zuzana.dry dakujem, manzel mi kupil homeogene tak cmulam a vela pijem tak hadam pomoze a babatkam neuskodi... len dufam ze na vysledky ta moja choroba nebude mat vplyv a ze sa zlatinka ujmu 😢 😢 😢 😔 to je moje druhe IVF 😔

zuzana.dry
15. apr 2012

@franina drzim palceky...tiez som to podstupila...

franina
15. apr 2012

@zuzana.dry dakujem

deni5
15. apr 2012

Zajtra sa dozvieme pravdu.Tak nám všetkým ktoré na to čakáme držte palčeky. 🙂

majka_drobka
15. apr 2012

@deni5 drzim 🙂

franina
15. apr 2012

aj ja Vam drzim palce 🙂

haannka
15. apr 2012

@deni5
@franina
@majka_drobka
@zuzlik7
držím všetkých 20 prstov

haannka
15. apr 2012

ak som na niekoho zabudla držím aj jemu 😀

franina
15. apr 2012

@haannka mna si pridala, ja este nie 🙂 ale diky 🙂

haannka
15. apr 2012

@franina a kedy??? 😝

haannka
15. apr 2012

@franina a to ako si presvedčila dokyho na 3 embryjká? juj, v dobrom závidím 😅 bude to prekvááápko 😀

milcsi
15. apr 2012

Aj ja sa pripajam a vsetkym zajtrajsim cakatelkam na vysledok drzim vsetky prstiky, aby nam tu pisali len same pozitivne spravicky 😵

nelynka
15. apr 2012

@franina jaka supa ze 3 embruse??
aj ja som nad nimi uvazovala, ale nakoniec sme dali klasiku 😀

inak aj ja drzkam zajtra paluchy..nech su tu o jednej len pekne ciselka 😀 😀 😀

franina
16. apr 2012

@haannka ja az v piatok o tyzden. 🙂 pri prvom ivf mi nechcel dovolit, ale teraz som sa opytala a povedal ze dobre 🙂

@nelynka no tri 😵 len ty mi porad som chora aj teploty mam, ma na to vplyv??? 😔

nelynka
16. apr 2012

@franina pokial mas teploty chod k lekarovi, s tym nie je sranda 😔

franina
16. apr 2012

@nelynka 😢 😢 😢

nurili
16. apr 2012

@milcsi dakujem za radu, az teraz som si ju precitala, inac nasla som si sukromneho lekara, dnes som mu volala a zajtra uz mam termin. No tak sa mi to paci. Budu fotky a filmik tak sa tesim dufam ze maly bude otoceny ako ma a nie ritkou 😀 Tie testiky my mame uz porobene, od hlavicky cize mozog, stehenna kost, pomerane velkost vaha aj dostatok plodovej vodicky mame tak uz len pekne fotecky by som chcela..... 😉

nurili
16. apr 2012

Vsetkym cakatelkam na pozitivnu krvicku zelam vysoke hacegecko......zelam uspesny zaciatok noveho tyzdna splniecka..... 😉

katy2
16. apr 2012

Ahojte 🙂
Vsetkym cakatelkam na krvicku drzim palce a zelam tie najlepsie spravicky 😉
Vsetkym tehulkam zelam pohodove tehu a vsetkym snazilkam skory uspech 😉
Inak aj ja som mala pri 2.IVF 3 embryjka 😵 2 sa ujali a zostalo nakoniec jedno - nasa princeznicka 🙂

smallyell
16. apr 2012

ahojte dievcene, chcem povzbudit tuto komunitu, ktora sa snazi o to nadherne, co zena v zivote moze prezit. Bojujeme o nase milovane deti, chcem len povedat, ze ak by to nevyslo, netreba to vzdavat, nam to nevyslo, myslim prve ivf a bolo to velke sklamanie. Ked sme zacali so stimulkou bola som plna entuziazmu, pozit. energie a viete si predstavit potom ako som sa citila, Ked som to zahodila za hlavu, tak to prislo...tu je dokaz. Zvladneme to vsetky a budeme hrde maminy. Vela stastia kazdej zene, ktora tuzi po babätku 🙂

deni5
16. apr 2012

HCG-0,6 takže som strašne smutná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka_drobka
16. apr 2012

@deni5 je mi to strasne luto, ani neviem, ako by som ta povzbudila. viem, ze ste po tom velmi tuzili...velmi na teba myslim, drzte sa.

franina
16. apr 2012

@deni5 je mi to luto ☹ strasne.... viem ake je to sklamanie ☹ ☹

milcsi
16. apr 2012

@deni5 viem, velmi to nepomoze, ale aj mne je luto. Vela sil!

deni5
16. apr 2012

@majka_drobka a vy ste ako dopadli?

mimusa4
16. apr 2012

@deni5 skoda 😢 viem ako ti je clovek dufa a tak...
Ja som musela poprosit mm aby zavolal lebo som mala uz zovrete hrdlo a nepovedala by som ani slovko,vedela som vysledok ale co ak predsa..
takze ta co nechce ms nech mi posle 2x aby som mohla ist po snehulienku uz ju cakame.

nelynka
16. apr 2012

@mimusa4
@deni5 babule mrzi ma to, ale KEt to isti, istotne to uz vyjde..
nenechate ma predsa sami tahat tuto vlnu ☹

majka_drobka
16. apr 2012

hcg 460, snad to staci... co myslite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre