Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
23. júl 2012

@bique ja som to vedela, fenomenaaaalne, srdecne gratulujem...inac to cislo je teda riadne vysoke....paraaaadicka..... 😵 😵 😵 😵

nana123
24. júl 2012

@bique Gratullujeeemmm... a drzim palceky nech vsetko dojde do zdarneho konca 😉

smallyell
25. júl 2012

@nurili jej gratulujem 🙂 pevne zdravicko rodinka 🙂

smallyell
25. júl 2012

@nana123 ahoj moja no ako? uz mate drobca na svete? drzim palce, hlavne nech ste obidvaja v poriadku 🙂

milcsi
25. júl 2012

@bique krasa, drzim palce do uspesneho konca 😵 😵 😵

zuzlik7
25. júl 2012

@deni5 ahoj,no my uz mame za sebou 7davok...v piatok idem na usg a vyzera to,ze v pondelok bude odber...teraz to tak neprezivam ako prvykrat tak hadam len bude dobre;) a ty ako pokracujes?

zuzlik7
25. júl 2012

@bique ahoj;)chodim tu velmi velmi malo,ale citanie fora ma velmi potesilo;)))zo srdiecka gratulujeeem,vedela som,ze to urcite vyjde...teraz sa uz len opatruj,oddychuj a nech ti tie mesiace k uzlicku/uzlickom rychlo utecu;)my mame o tyzden vklad,tak verim aj v nas uspech;)))este raz gratulujeeem

franina
26. júl 2012

@zuzlik7 ahoj tak drzim palce na piatok a potom v pondelok 😉 daj potom vediet 🙂 bude dobre uvidis 🙂

zuzlik7
27. júl 2012

@franina ahoj;) tak nakoniec mame OPU v utorok,dnesny ultrazvuk dopadol ok a doki diktoval dost vysoke cisla,resp.vyssie ako pri prvom IVFku tak hadam tych vajok bude o cosi viac...kazdopadne dakujem za podporu a rovnako verim,ze bude dobre;)))

franina
27. júl 2012

@zuzlik7 tak silno silno držím palce a myslím na teba 🙂 daj potom vedieť 😉

majka_drobka
27. júl 2012

@zuzlik7 myslim na vas silno silno 🙂 urcite to vyjde!

zuzlik7
27. júl 2012

@franina @majka_drobka dakujem dievcata ;) urcite sa ozvem....;) vy sa hlavne opatrujte a myslite pozitivne;) ozaj uz viete co cakate?

zuzlik7
27. júl 2012

Dievcata potrebujem poradit:tyka sa to pregnylu.Na tom papieriku co som dostala zo SPLNU je napisane,ze sa riedia 2prasky s 1vodickou.Je to tak,lebo uz si nepamatam ako mi to pichali prvykrat?dakujem ;)

majka_drobka
27. júl 2012

@zuzlik7 ja si to tak pamatam, a ak to tak mas napisane zo splnu, tak by to malo byt spravne. viem, ze aj ja som sa po rozbaleni nad tym cudovala. ale ak sa mylim, opravte ma niekto 🙂
a co sa tyka nas, o dva tyzdne idem na velky ultrazvuk, takze tam uvidime pohlavie, minule sa lekarke zdalo, ze vidi chlapceka, na dalsi raz sa tak vykrucal a tocil, ze nebolo nic vidno, tak si teraz nie sme isti 🙂 ale to nic, na nakupy je casu dost a my sme stale velmi opatrni, takze sa do toho ani nehrnieme 🙂 hlavne nech sme zdravi a nech to zdarne dotiahneme do konca, tak, ako sme tu vsetky 🙂

haannka
27. júl 2012

@zuzlik7 ano je to spravne- 2 prasky a 1 vodicka. Drzim palce :-*
neviete mi povedat presne kedy zacina v splne dovolenka!
@bique obrovitanska gratulacia...supeeeer

zuzlik7
27. júl 2012

@haannka dakujem;)v splne pracuju do 10teho ...takto mi to vravela sestricka a potom tahaju 3tyzdne dovolenku🙂

zuzlik7
27. júl 2012

@majka_drobka fuu,tak teraz som na pochybach ci mi to bolo prvykrat pichnute spravne:( nevadi teraz si na to uz dam pozor;)
Presne ako vravis najdolezitejsie je,aby bolo vsetko v poriadku a to az do konca🙂pytala som sa len zo zvedavosti...v dnesnej dobe ked je problem pocat babatko tak nam co s tym mame problemy naozaj na tomto nezalezi;)))len nech si kopka a tesi sa na svet,lebo kazde vytuzene babo tu cakaju netrpezlivo rodicia;)

majka_drobka
27. júl 2012

@zuzlik7 ja viem, aj ja som zvedava, ked budem vediet, urcite sa pochvalilm 🙂 ja sa uz tesim na spravy o vas, urcite to bude tentokrat fajn!

bique
28. júl 2012

@haannka dakujem 🙂 neviem presne, ale v auguste maju 3 tyzdne, tak mi sestricka hovorila...ja idem este tento utorok na ultrazvuk k nim, takze asi od buduceho tyzdna...ja si myslim 😉

bique
28. júl 2012

@nana123 ty sa pochval ako 🙂 uz to mas za par alebo za sebou 😀 hcg 1000 u nas, v utorok ultrazvuk, uz by malo byt srdiecko 😀 drzim palce, aby u Vas vsetko dobre dopadlo 😉

malaterezka
28. júl 2012

@nurili gratulujem a prajem vam obom velaaaaaa zdravia 😀 😀 😀 😀

bique
29. júl 2012

@nurili co to citam? jeeeeej...vsetko dobreeeee 😀

bique
31. júl 2012

ahojte babulky...tak na srdiecko je este skoro, sme 4+4tt, buduci tyzden by ho uz malo byt vidno, ale v dutinke mame miminko 😀 doki povedal, ze vsetko je ok a tak ako ma byt...len treba trpezlivost 😀 11.8. sme teda uz objednani na prvy skutocny ultrazvuk 😀 tesim tesim a vam vsetkym drzim palceky

majka_drobka
31. júl 2012

@zuzlik7 ako si dopadla na odbere, kedy mas vklad?

deni5
31. júl 2012

@zuzlik7 mala som ísť teraz na KET,ale predstav si že mi meškal menzes 9dní a to sa nestalo ešte.Tak som dúfala že to bude tehotenstvo ale nebolo.Preto som nestihla íst na vklad,pretože budú mať dovolenku od13 a nestíhala by som.Tak musím čakať do septembra. ☹

franina
31. júl 2012

@deni5 neboj september uz je hned tu 😉

@zuzlik7 ako moja?

zuzlik7
31. júl 2012

@franina @majka_drobka ahojte dievky...tak odber mame za sebou...bolo o jedno vajicko viac,cize 4;) vklad mame uz vo stvrtok tak verim,ze sa nam udrziiii co najviac drobcoc,aby sme ich mohli co najviac vlozit...
@deni5 no mne po prvom ivfku meskali 2,5mesiaca a poto som mala 2x do mesiaca...neboj franina ma pravdu september je za rohom a o chvilocku nam budes pisat,ze uz to mas za sebou a na 100%uspesne;)

franina
31. júl 2012

@zuzlik7 nooo super tesim sa 🙂 🙂 🙂 oddychni si 🙂
a budes testovať, ci si pockas na krvicku?

deni5
31. júl 2012

@zuzlik7 no tak super že to máš za sebou.Držím palce nech sa to tentokrát podarí a potom.Máš večšiu šancu pri IVF ako ja pri Ketku.Ale nech sa tešíme spolu.Moja gynek.povedala že teraz som ja na rade otehotnieť,lebo tak sa ona rozhodla.Tak dúfam,že bude mať pravdu.No ozaj ešte som ti nepovedala,že aj ja mám malého yorka.

majka_drobka
31. júl 2012

@zuzlik7 strasne sa tesim a drzim palciska na stvrtok, urcite to bude fajn, budeme cakat na spravy 🙂 hlavne myslite pozitivne, urobili ste to najviac, co sa urobit dalo a urcite to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre