Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
22. máj 2009

marcelka a aké lieky si dostala, nech sa trošku zorientujem. Ja som mala v žiadosti gonal

ixi
autor
22. máj 2009

tak ja uz idem tak sa tu majte krasne a piste basne 😀 😀 😀 😀 a vela snazilkujte 😵 😵 😵 😵 😵 a ja idem pracovat... 😀 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009

preco nikto nemate fostimon? 😀

ixi
autor
22. máj 2009

ale uz isto paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
22. máj 2009

zuzka dakujem 😉
ixi ked po neviem, ale tiez neviem ci ti na to dr. odpovie 😒 prajem prijemnu nocnu 😝

dafy
22. máj 2009

kde ste vsetky??

dafy
22. máj 2009

ja som mala menopur 😕

dafy
22. máj 2009

nikto nikde?tak ja sa idem dalej napchavat s čerešničkami 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

dafyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to ani zo srandy nehovor, ze mas ceresne, ja by som pre ne vrazdilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... dokial mas?

kukulik30
22. máj 2009

ahojte baby...pomooooc, akurat idem pichnut Gonal a neviem, ci to mozem hned po vybrati z chladnicky, alebo ma pockat???? 😕 😕 😕

kukulik30
22. máj 2009

halooo, kde ste? 😕

kukulik30
22. máj 2009

no tak prve schaosenie mam uz za sebou, zbytocne som si vypichla 150IU, kedze som si zabudla dat dole ten druhy plast 😠 v tom strese som si myslela, ze ihla vystreli do brucha sama..no uznajte 😅 som ja normalna, dufam, ze mi nebude tych 150 chybat 😖

jespera
22. máj 2009

Kukulik ahoj,
ja som to pichala rovno z chladnicky do brucha. Nevadi zajtra uz budes vediet..a pekne kolmo v pnou parou vpred...

marcela24
22. máj 2009

mimka - ja mam tento raz puregon, ale pri prvom som mala gonal. je to zhruba jedno a to iste, rovnaka kvalita.
kukulit - mne pani v lekarni vravela, ze tak pol hodiny pred pichnutim treba vybrat z chladnicky a nechat vonku. ale nemyslim , si ze by to malo na to nejaky vplyv. ak by to tak bolo, myslim si ze by to bolo potom aj v popise pri injekciach. 🙂

kukulik30
22. máj 2009

dik babule, hej aj ja som pichla tak 10 min po vybrati z chladnicky...len necahpem ako som mohla takto zachaosit a nestiahnut ten kryt..viem , ze v kazdom pere je rezerva 75IU, to mi vravela sestricka, tak si mylim, ze mi bude stacit..ale stve ma to 🙄

melisska
22. máj 2009

kukulik 😀 😀 😀
dobru nocku 😔

dafy
22. máj 2009

lyndus plnu tasku 😀 😀 ani ich nezjeme tolko mam ich od svokry.

teraz neviem aku otazku si polozila odkial mam?či dokedy budu?? 😀 😀

dafy
22. máj 2009

no pekne vsetky tu pisete bud Puregon alebo Gonal.preco ja som mala menopur? 😕

petronelka77
23. máj 2009

Dobre rano Splniecka 🙂 .
Prajem krasny vikend.

lyndus
23. máj 2009

krasne rano babulky 🙂
kukulik, moja zlata 😀 😀 😀
dafy, si mi take chute narobila, ze som vyslala mangela na trh zhanat ceresne...esteze sa mozem vyhovorit na tehu chute a nie na pazravost hehehe...to mate super, ze mate uz skore ceresne, my az srdcovky...
aho peti, ako? ja som vcera vecer prvy krat blula 😖 secko ok, kym som si nelahla, hned na to letelo secko von...

kukulik30
23. máj 2009

dobre ranko 😀 ... 😅 no som to vcera troska po.......MM sa smial z toho, ze to by som nebola ja 😅 ....a najlepsia bola otazka..." mojko, a preco si nedas doe aj ten kryt???" a ja na neho nechapavo 😕 ...joj,akokeby som pichala prvy krat, je pravda, ze pero som predtym nemala, ale aj tak,sak som video pozerala hadam 10x a nakoniec taku volovinu urobim 😝 😀 😀 😀

lyndus
23. máj 2009

kukulik ty si vazne podarena 🙂 muselo to byt dobre, aspon ze ste sa trochen pobavili 🙂 ale to je vzdy tak, ze ked sa najviac snazis, tak to najhorsie vypali...mno sak nic strasne sa hadam nestalo, uz to mas natrenovane a uz ti to pojde jak po masle 😀

kukulik30
23. máj 2009

lyndus, no to hej...som sa tak rehotala 😀 ja take to traposiny robim cely zivot od roztrzitosti 😀 aspon ma rodina zo mna srandu 😝

lyndus
23. máj 2009

mno ja som tiez taky polepetko, tak si z toho nic nerob 🙂 ja som si uz povedala, ze sa nad tym nebudem ani pozastavovat, aj tak zbytocne 🙂 juj nejako mo je zas tazko od zaludka, musim vydrzaat, nech zas nevyblujem lieky 😠 uz aby mi vysadil estrimax, potom mozem kludne blut hehehe

petronelka77
23. máj 2009

Ahojte babule 🙂 .
Kukulik, z toho si nic nerob, ja som tiez najskor chaosila s perom a prvy krat som si pichla viac 😀 a potom som sa pozorovala cely den, ci to so mnou neflakne 😉 ...tiez som niekedy chaotik 😀
Lyndus, tak uz si zacala blvkat? 😉 ... fakt to mas nejako naopak, ze az vecer ti je zle....a rano si ok?

kukulik30
23. máj 2009

inak, ja uz som 8 den cyklu a este stale trosku krvacam, normalne rano sa zo mna vyleje/ normalne citim, ako by som cikla/troska krvi 😒 ...sestricka vravel, ze po dekaci zvyknu dlhsie zeny krvacat,tak asi je to ok

lyndus
23. máj 2009

kukulik to bude urcite v poriadku... ja zase som po estrimaxe pred transferom krvacala asi iba 4 dni a to zvyknem vyse tyzdna... asik nas tie hormony riadne rozhadzu 😕

marcela24
23. máj 2009

kukulit a ty si si uz zacala pichat pocas cyklu ? lebo mne lekar vravel, ze mam prist az po skonceni cyklu.

marcela24
23. máj 2009

no som dobra , ani som sa nepozdravila 😒 😀 pekny dnik vsetkym 🙂

kukulik30
23. máj 2009

marcelka cauko..no sestricka mi povedala, ze mam prist, ked mi bude koncit, ja mavam kratku mrsku a ze urobia kontrolu hormonov a podla toho nastavia kedy a kolko pichat...dostala som 16. maja a prisla som 19. maja, kedze neskor som uz nemohla, lebo sme nemali kde nechat maleho,ale nepovedala mi nic sestricka, sak oni podla tych hormonoc vedia, ci uz je cas ci nie...a tak mi vravel , ze mam zacat v piatok to je 7 den cyklu...tak dufam, ze je to ok a nevadi , ze este kus krvacam 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre