Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
6. jún 2009

dafy nezufam, ale vies je to velke sklamanie, no nic stym nenarobim 😉

dafy
6. jún 2009

meliska ja viem ze sa to neda nevyplakat sa to aj pomoze ja len ti tym chcem povedat ze urcite treba ist dalej a vyuzit aj tie ostatne embryjka ved su tvoje tak urcite aj im daj sancu neodkladaj to.

a vobec este to nemas potvrdene krvickou takze az potom sa budeme o tom bavit hmm 😉

melisska
6. jún 2009

Dafy dobre 😉 aspon ma prestalo bliet brusko aj sinenie prestalo, idem zohriat chlapom obed a som tu ako na koni 😵

melisska
6. jún 2009

nie sinenie 😀 ale spinenie, takze dievacatka u mna sa tehu nkona aj ked tomu nemozem uverit

dafy
6. jún 2009

meliska oficialne to mozes vyhlasit az v pondelok 🤐 este to neuzatvaraj mozno ty si ta jedna z tisic ktorej test neukaze a krvicka hej 😎 uz len jeden den pripravena v podstate si aj na zle uz takze jedine ta ta krv moze uz len milo prekvapit.horsie by to bolo keby si isla zajtra na sto percent ze to vyslo bez testovania bolo by to väcsie sklamanie takto si aspon ako tak pripravena 😒 vies ako to myslim??dufam ze som sa dobre vyjadrila

dafy
6. jún 2009

ja uz mam zaludocne krce lebo sa pripravujem ze tam najdem jednu ciarku ,ale ta priprava nejak nefunguje nervicky ma ovladaju tak mi stahuje zaludok ako keby som bola pred nejakymi skuškami 😝

melisska
6. jún 2009

dafy viem ako to myslis 😉 ze su to nervy 😝

jespera
6. jún 2009

Ahojte,
Melisska - ja tomu stale nemozem uverit, v duchu nadavam - ako je to mozne....

melisska
6. jún 2009

jespi ja tomu uverim az po krvi

melisska
6. jún 2009

Kde ste vsetky?

mima263
6. jún 2009

ahoj, no asi spia - pri tomto počasí 😒

melisska
6. jún 2009

aha,a ty naspis? ja nemozem

mima263
6. jún 2009

dnes ani ja nie.
Už by sa mohlo výjsť slniečko, hneď by bola aj nálada lepšia.
Ideš v pondelok?

melisska
6. jún 2009

Idem, dnes ma velmi bolelo brucho, krize, zacalo to v noci a spinila som trochu, myslela som mrcha,ale o 11-tej akoby utalo, uz nespinim a nic ma neboli, aspon to

lulocka
6. jún 2009

Ahojte všetky.Ja som úspešne zvládla deň v práci a aspoň chvíľu môžem oddychovať už sa na to teším. 😀

mima263
6. jún 2009

lulocka už keď musíš chodiť do práce tak oddychuj koľko sa dá. Už si picháš gonal? Teda ja si to neviem predstaviť, asi na to ukecám muža.
melisska tak to sa tam potom možno uvidíme. Mňa podbruško pobolieva tak od polky cykly, niekedy dosť silno a doteraz mi nič nezistili. Ale u Teba to bude isto z tých všetkých hormónov a možno aj zo stresu. Mrcha to nebude.

lulocka
6. jún 2009

mimka začínam zajtra si pichať ja som tiež chcela aby mi to pichal manžel ale on nemá odvahu tak to musím zvládnuť sama mi ženy sme odvážnejšie.

melisska
6. jún 2009

mimka dobre, pa idem riadit aj tebe aj lulucke prajem prijemnu nedelu 🙂

ixi
autor
6. jún 2009

meliiska je mi luto ze na test je je / ale ja tomu ajtak verim ja som mala po et tiez jednu a bola som tehu tak to este nehadz do vreca ...velmi na teba myslim
dafku drzim palceky na zajtrajsi testik 😵

lulocka
6. jún 2009

melisska aj tebe príjemnú nedeľu 🙂

melisska
6. jún 2009

ixinka vies ako mi je, ale budem vaerit az kym to nebudem pocut 😝
lulucka dakujem 🙂

zajacik...
6. jún 2009

Ahojte babulky, ako dnes dopadla Katy, neviete? Od rana na nu a Hanicku myslim, ze ci uz je na svete 🙂
Melisska dokelu s testami, dufam ze krvicka ukaze pravy opak 🙂
Dafy, zajtra drzim palceky na // 😵
Marcelka ja som zacala stimulku az na 20.DC (kvli vianociam, aby ET vysiel az v novom roku). A podla mna to nebolo dobre ze som stimulovala tak neskoro, ale teraz je to uz jedno. Ale ty to mas v pohode, 10.DC je v norme 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

dafy
6. jún 2009

tak dievcence teraz som si spravila test a velke nic 😠 este jeden mam na rano ale necakam ze sa tam objavia dve ja som to tusila ☹

lulocka
6. jún 2009

Dafy neboj ráno tam budú dve čiarky.Silno držím prsty a úprimne ti to želám.Želám to všetkým čo si to prajú tak veľmi ako my všetky čo navštevujeme túto stránku.Dobrú noc Vám prajem a sladké sny. 😉

ixi
autor
7. jún 2009

ahojte katy sa 6.6. o 20.45 sekciou narodila Hanicka ma 3600 g a meria 49 cm 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
7. jún 2009

dafy je mi to luto s tou jednou / ale este nestracaj nadej 😉

ixi
autor
7. jún 2009

melissecka viem ako ti je zlatko ...ale stale verim...

lauritka
7. jún 2009

ahojki ;) ixi dik za info, uz som jej poslala sms. co mate nove ?? Hredzi je stale taky isty?? 😝

dafy
7. jún 2009

ahojte takze dnes rano sa len potvrdilo to co som videla vcera ☹ takze nepodarilo sa

melisska
7. jún 2009

dobre ranko ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre