Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
26. júl 2009

Pekny neskory vecer 🙂
Mimka dakujem za blahozelanie k vyrociu na MK, veru aj mne by sa pacilo oslavit to druhe vyrocie s babom 🙂
Vevericka peknu dovolenku a nech sa vratite traja 🙂
Melisska mnam, aj ja by som si dala gulas 🙂
Ahojte tehulky, maminy a snazilkovske SPLNiecka 🙂

matulka7
26. júl 2009

vevericka - som rada že sa vám diagnóza zlepšíla, držím palce Vám, aj všetkým snažilkám,..... 🙂

mimusa4
27. júl 2009

dobré rááááno...konec nociiiii................

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt

zajacik...
27. júl 2009

Mimuska, chrumky, chrumky, chrumky, ale su fajneeee 🙂
Matulka dakujeme, aj my tebe drzkame palce 🙂
DObre ranko a pekny dnik vsetkym 😵

lyndus
27. júl 2009

ahojte babulky, boze, zas je tu pondelisko, fuj 😀 rozmyslam, ze pojdem teraz na nakup, lebo jak sa to zas rozhicuje, tak vyleziem az vecer 😀
ranajkyyyyyyyyyyyyyy: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

kukulik30
27. júl 2009

Dobre ranko krasky 😵

Vitam medzi nami novu splnacku matulku 😉

Katy a aku mas ty doma statocnicu malu 😵 ...pekne ste to zvladli 🙂 rastiete do krasy 🤐

stevka..Jakubko je na spapanie 😵 😵 😵

melisska...fiha, to ste makli na bicykli, nato , ze po 13 rokoch ....a som zvedava, ako sa dnes citis 😀 😀 😀

mima263
27. júl 2009

Ahojte žienky, tak som to nevydržala a skúsila ako to so mnou vyzerá. Síce skoro, ale petronelka mala nejaké čiaročky už na 7 deň po.
Nič tam veru nebolo.
Zajtra mám kontrolu a dám sa vypísať do práce. Lebo doma ma to už nebaví

sobka
27. júl 2009

Ahojky Mima, mylím, že to máš na 7.den skoro, len pekne vydrž, uvidíš, tá čiaročka sa ešte ukáže,hm? Vitaj Matulka, aj ostatné maminy a buduce maminy. Dnes je celkom príjemný den, takž si ho užime v pohodičke. Dakujeme Mimus za velké Té!? tehu náladový obrázok,hm 😅

zajacik...
27. júl 2009

Lyndus aj tvoje ttttttt su fajne, mnami 🙂
Kukulik ahoj 🙂
Mima ako ti napisala sobka, je to este velmi skoro, malokomu sa ukazu // tak zavcasu, takze este mas cas... drzkam palce 😉

lyndus
27. júl 2009

zajko som rada, ze ti chutia
mimka, urcite to je skoro, este chvilku vydrz 🙂 ja som mala tienik az na 9 den 😉

mimusa4
27. júl 2009

aj u mňa boli až na 9 deň aj to slabučké..

kukulik30
27. júl 2009

mimka vyckaj casu ako hus klasu... 😀 ...az som sa rozosmiala, ked som to napisala, ale je to svata pravda...este je fakticky skoro..vydrz a testuj najskor 9. den 🙂 ja mam co radit o testovani, ze? 😀 😀 😀 😀

lyndus
27. júl 2009

kukulik veru, ty by si mohla pisat eseje o testovani 😀 😀 😀 ako druha mrska?

kukulik30
27. júl 2009

este nedosla 😠 ..do kelu dokonca ani ovulka este nebola, takze sa nacakam

lyndus
27. júl 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuj mno teda a nechces ist na vyvolavacku?

kukulik30
27. júl 2009

aj tak to uz nestihnem 😖

lyndus
27. júl 2009

hm to mi je luto...takze az september?

kukulik30
27. júl 2009

no jo...co uz , bude to perne, Samko do skolky , ja nastupujem definitivne do prace 🙄 ...ufff, to bude zaberak...aaaaaaaaaaale nejako bude 😝 😀 a tak som chcela ist hned v dalsom cykle 😔

kukulik30
27. júl 2009

lyndus ty ake mas mile minibrusko 😵 😵 😵

lyndus
27. júl 2009

jaj, mno super 😒 ja tiez v sept. nastupujem do prace, asik zaziju sok ked dojdem a zahlasim, ze som tehu hehehe 🙂 kukulik, ty kde pracujes? aspon mas tolerantneho sefa? lebo ten moj je otrasny, asik z koze vyskoci, ked mu poviem, ze som tehu a nech hlada nahradu 😀
ze vraj minibrusko...ja ho tu ocami vytahujem, nech konecne rastie 😀 😀 😀

kukulik30
27. júl 2009

ja pracujem v charitnom zariadeni s postihnutymi detickami ako vychovny pedagog...nastastie mam tolerantneho sefa, vie o celej mojej situacii, takze nie je problem 🙂

lyndus
27. júl 2009

jaj tak to mas dobre, aspon ze tak 😉 v sept. budes tehula, ides na marodku, ci budes pracovat? a mm kde pracuje, ze chodi dom az po siestej? a mate super fotocky z Tatier 😀

kukulik30
27. júl 2009

asi na PN, kedze je to rizikove prostredie....a manzel je v obchode- zeleziarstve, je tam stale, kedze je jeden z majitelov...tak si moc neuzijeme 😒 ale korunky treba, tak ina moznost nie je..

steva
27. júl 2009

ahojte splniecka.
Kukulik Samulik je nadherny,v tom vlaku sa mu od radosti aj ocka smeju. 😵
Pozdravujeme vsetkych 🙂

lyndus
27. júl 2009

mno asi je toho vela, ked tam musi byt stale, ale ako pises, aspon su korunky a mohla si ostat so Samkom cele tri roky doma, to je super, uvidime, ako na tom budeme my, ale moc ruzovo to nevidim 😖 ale sak uvidime 😀
Stevi, aj Kubko je zlaty, aj ja uz chcem takehoooooooooooooooooooooooooo cvirika 😀 😀 😀

dalida
27. júl 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Ako sa mate? Kukulik, tie Tatry ste si poriadne s malym uzili, ze? 😉 Je fajn, ze mozes chodit do prace a zaroven poriesit babatko. Aj ja by som chcela zacat ucit, ale... V septembri by som mala zacat so stimulkou..., je to zaväzok... a ja by som potom spokojne nebuvala, ak by som sa k mojmu zamestnavatelovi takto zachovala. Ostanem pri tej praci, ktoru mam... zatial.
Stevi, maly rastie do krasy. Je na zjedenie. Juuuj, keby bol pri mne tak by som ho celeho vybozkavala. 😵 Lyndus, a preco musis do prace? Nenechaju ta na rizikovom?

lyndus
27. júl 2009

dalidka nemam dovod byt na rizikovom, tehu je zatial pohodove, klop klop klop (az na to bluvanie 😖) robim v kancly za compom, nist namahave, doma by som sa len nudila a vymyslala blbiny, tak mi to aspon rychlejsie utecie 🙂 celkom pekne to vychadza, zaciatkom decembra nastupim na matersku a zacnem sa tesit na vianoce a drobceka 😀

lulockka
27. júl 2009

Ahojte. 🙂 Mimka testík si robila skoro počkaj ešte páru dni a určite tam budú // 😉

dalida
27. júl 2009

Lyndus, tesim sa, ze sa citis tak fantasticky, ze sa chystas do prace a nemusis byt doma.... 🙂 Suhlasim, ze ak mas prilis volneho casu, napadaju ti vselijake blaznovstva a... Fantazia, Vianoce, dieta... To budu Vase posledne bez drobca... 😵

dalida
27. júl 2009

Mimka, je pravda, ze si testikovala priskoro. Kocky ti to uz napisali..., nebudem sa opakovat.... Zober si taku Ixinku, po ET testikovala a nic..., potom prisla na rad krvicka a bola tehotna... Este nehadz flintu do zita. Drzim palce. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre