Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

petronelka77
29. júl 2009

Zajacik, mozes si aj cely riadok uchmatnut 😉

lyndus
29. júl 2009

peti, nenudis sa uz doma... popravde mna uz mrle zeru, ja neviem, posledne dni su nejake divne 😒

petronelka77
29. júl 2009

Lundus, mna mrle zeru uz dlho, esteze chodia navstevy 😉 ....podla mna rizikovym tehulkam mohli nechat vychadzky neobmedzene a nie len par hodin denne, hlavne ked je tak teplo. Nie je nad vecernu letnu prechadzku, ale pri vychadzke od 15do17-ej mozem pozerat akurat tak z balkona 😕 .

mimusa4
29. júl 2009

😀 achojtee 😉
desiataaaaaaa:

ttttttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tt
ttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttt 😀 😀 😀 😀 ttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt
ttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 ttttttttttt

lyndus, petronelka..tie chute majú asi všetky také, žeby to boli chlapci? no uvidíme..pamätám ako som písala ja, že sa teším na kapustnicu...a kuracina bleee..teraz je to už ok..
katy ja stále očumujem tvoju hanku..xi..inak som si zamočila oči ako si opisovala keď si videla malú a to okolo toho...
jakubkom všetko najlepšie..
mima len pi a pi a pi..aj keď by ti to malo ísť cez uši..

a zdravím všetkyyyyy

zajacik...
29. júl 2009

No ja mam pocit ze som tu sama co vyziera vase virusiky. No ale ked nik iny nechce, tak ja si dam teda aj tie Petronelkine aj Mimuskine umelecke 🙂
Joj tehulky nech uz vam nie je zle a nech si mozte dopriat na co mate chut 😵

A tie vychadzky na PN - jasne ze by mohli byt dlhsie... ved babike treba aj co-to pokupit a netreba to nechavat na poslednu chvilu, takze mohli by lekari dat dlhsie vychadzky uz aj kvoli tomu. A mozno keby ste si vypytali, tak by vam dali aj dlhsie, nie? Alebo zavisi od lekara...

zajacik...
29. júl 2009

Dakujem za virusiky 🙂

😵 😵
😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵
😵 😵
😵 😵
😵 😵
😵 😵
😵 😵
😵

zajacik...
29. júl 2009

Uf tak to mi nevyslo, tie medzery co tam boli mi zmizli a zbilo to dokopy 😅
Takze reparat:

...... 😵 ......... 😵 .........
... 😵 .. 😵 . 😵 .. 😵 .....
. 😵 ........ 😵 ....... 😵 ...
.. 😵 .................. 😵 ....
..... 😵 ............. 😵 ......
........ 😵 ....... 😵 .........
........... 😵 .. 😵 ..........
............... 😵 ...............

mimusa4
29. júl 2009

zajko ja som to spomenula dr. a povedala, že sa nedá zmenť..ja by som bola skôr za určenie
vychádzky-neobmedzene, al. podľa potreby..veď nejdem absolvovať cestu kolo sveta..oni napíšu taký čas keď je najteplejšie a na zgegnutie 😝

mne zle nebolo, ešte že tak, ja som vravela na začiatku, že tehu chcem ale grci nie, tak mi to vyšlo 😅 😉 😀
ale posledné dni mi je divne, akoby som sa mala zložiť nechápem, nič nič a potom oslabenie 😒

mimusa4
29. júl 2009

no vidíš zajko ako ti to pekne ide, len si to nacvičuj, aby si potom kŕmila ďalšie holky 😀

zajacik...
29. júl 2009

Mimuska presne som na to myslela ze nacvicujem do buducna 😀 😀 😀
Ja ked som bola na PN po laparke, tak mi dal doki vychadzky tusim od 9-10 a od 17-18 hod.

mimusa4
29. júl 2009

no ja to mám tiež tak akurát o hodinku viac..dokonca pred mesiacom som mala kontrolu, ale bola som u dr. tak si to môžu strčiť..heh..ako som bola dať potvrdení papier na socku tak mi povedali tá paní, že už neprídu nech sa nebojím..

mimusa4
29. júl 2009

aj to som doatala vychádzky asi až od 12tt..

zajacik...
29. júl 2009

......... 😀 ........ 😀 😀 ........ 😀 ............... 😀 ............... 😀
... 😀 ...... 😀 .. 😀 .... 😀 ... 😀 ............... 😀 😀 .......... 😀
😀 ........... 😀 . 😀 ...... 😀 . 😀 ............... 😀 . 😀 ........ 😀
..😀 ................ 😀 ...... 😀 . 😀 ............... 😀 ... 😀 ...... 😀
...... 😀 ........... 😀 .... 😀 ... 😀 ............... 😀 .... 😀 ..... 😀
........... 😀 ...... 😀 😀 ........ 😀 ............... 😀 ...... 😀 ... 😀
..😀 .......... 😀 .😀 ............. 😀 ............... 😀 ........ 😀.. 😀
..... 😀 .. 😀 .... 😀 ............. 😀 ............... 😀 .......... 😀 😀
......... 😀 ........ 😀 ............. 😀 😀 😀 😀. 😀 ........... ... 😀

zajacik...
29. júl 2009

Mimuska tak to je dobre ked vies ze ti nepridu na kontrolu 😅

mimusa4
29. júl 2009

tak to len povedala, skutek môže byť iný 😅

no vidíš aká si umelkyňa, tak to by ma ani nenapadlo 😀

deny3
29. júl 2009

no paráda, ste hotové umelkyne kočky, ja na také pekné výrusiky nemám nervy.

mne zatiaľ v tehotenstve z nijakého jedla zle nebolo, mohla som cítiť hocičo, možno len viac je nos citlivý, ale všetko zniesol. Ale čo ma teší, nemám chuť na sladké a iné somariny, ja som za 5 min. dokázala zožrať balík čipsov alebo celú čokoládu. Aj preto som možno od transferu veľa nepribrala, zatiaľ ani nie 5 kíl, ale ešte nie sme na konci. Inak tie hormóny pri stimulke mi pekne zdvihli váhu, cca 10 kíl.

a tie vychádzky škoda hovoriť, hlavne že všade píšu, aké sú zdravé prechádzky pre tehotné, ale kam sa človek vyberie v meste na dve hodiny?

lyndus
29. júl 2009

juj babule, vy ste hotove umelkyne hehehehe
mimus, si zlata, ja dufam kvoly manzelovi, ze to bude pinďurik, ale podla tuho, ako mi je bluvacno mam obavu, ze to bude babulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hehehe... hlavne nech je to zdravucke 🙂

kukulik30
29. júl 2009

ahojte, fiha...vy tu ale rozdavate krasne virusiky...hned som sa ulakomila na par 😀

mne pocas tehu bralo vsetko, ja nemal ziaden problem/ a jedla a jedla a jedla som/..akurat velke dieta pri porode..z coho asi???? 😀 😀 😀

lyndus
29. júl 2009

mno kukulik aspon bol dobre vyzbrojeny do zivota 🙂

kukulik30
29. júl 2009

zato teraz take fifipierko, neviem kde sa stratili tie kila navyse...asi mam hyperaktivne dieta 😀

petronelka77
29. júl 2009

Ahojte, neviete nahodou, kedy ma Dr. Benova z hematologie z KE dovolenku?

lyndus
29. júl 2009

kukulik 🙂 peti netusim, sak zavolaj do ordinacie a uvidis...dobre som, ne? 😀 😀 😀

mima263
29. júl 2009

ahojte žienky,
tak moje výsledky neprišli. To mi povedala sestrička. Ale brucho mám od včera väčšie a tlačí ma na prsiach. Neviem ako vy, ale ja som tak neskutočne zlenivela odkedy som doma že až. Normálne si hodím odpoludňajšieho aj popoludňajšieho šlofíka. No neviem, neviem ako si od toho odvyknem 😀 😀 😀 😝

zajacik...
29. júl 2009

Mima akoze neprisli? No to je teda sila 🙄 Mala ti povedat do ktoreho labaku ich poslali a mohla si volat do labaku. Nezavidim ti to cakanie... a dalsi testik si neskusala? Kolky den po ET vlastne dnes si?

mimusa4
29. júl 2009

petronelka..ja k nej idem zajtra na krv, takže ten týž. určite nie..a ak by si tam volala tak nik nedvíha 😅 , ale ak som sa chcela opýtať niečo tak som poslala mail a prišla mi odpoveď ešte v ten deň 😉

petronelka77
29. júl 2009

Dakujem Mimus, skusala som tam volat, ale neberu. Zajtra idem tiez na krv, tak som sa nechcela zbytocne prehnat. Tak to sa mozno uvidime 😉

mima263
29. júl 2009

zajacik, to mi teda nenapadlo, to je strašne nepríjemná a neochotná osoba. Dnes som ešte len 9 deň po ET.

mima263
29. júl 2009

testovať už asi nebude, pôjdem na krv do SPLNU. Ale aj tak tomu neverím. Aj včera ráno bol test negatívny. Ale teda je dosť zvláštne, že sa mi to práve teraz začalo znovu zhoršovať. Ktovie ako všelijako môže ten hyperstimulák prebiehať 😅

mimusa4
29. júl 2009

petronelka odporúčam ti ísť čím skôr ráno, lebo je to nekonečné čakanie tam, neviem či si tam už bola al. nie..

mimusa4
29. júl 2009

mima no ak by si chcela tak môžeš skúsiť zajtra, alebo počkať na krvičku..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre