Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
31. júl 2009

mno ja este nie, manzel ma dost kroti, vraj by som minala viac, jak zarabame 😀 😀 😀 co je fakt, lebo keby som sa do toho pustila, tak miniem secky uspory na mimi hehehe... ale uz sa tesim, ked zacnem 😀 😀 😀

deny3
31. júl 2009

no ja som hneď na začiatku vydelila 50.000,- Sk na bábo, tak uvidím, či to bude stačiť, pretože zatiaľ mám v podstate iba drobnosti, tie najdrahšie veci mi chýbajú. Budúci týždeň chceme už vybrať kočík, to je najväčšia pálka, mala som strop, ale ako nás poznám, v ošiali nakupovania kúpime za hocijakú cenu 😀

lyndus
31. júl 2009

hej hej to poznam, take osiale 😀 😀 😀 ja by som chcela kociar Cam evolution, trojkolku, to je najvacsia palka, ale chcem ju kupit z druhej ruky, tak po jednom babatku, kamoska ma jednu taku zeleno-sivu, mozno kupime tu, je univerzalna 😀 mno a zbytok sa uvidi 😀

deny3
31. júl 2009

trojkolku isto nechcem, kočky nemajú dobré skúsenosti. Chodím aj na tému októbrovky, niektoré čakajú druhé, tak vedia poradiť. Farbu by som chcela asi zelenú, ale aj modrá je v hre. A značka mi nič nehovorí, ja musím vidieť na živo. Bola som v bábetkove na Moldavskej, dá sa tam niečo vybrať, ale chcem ísť do Barce, tam je aj maderna a tégel. Muž nechce kočík od ruky, vraj prvému doprajeme, nebránim sa tomu.

lyndus
31. júl 2009

mno u mna si kamosky 3kolky nevedia vynachvalit, ze si chvilku musis zvyknut, ale uzasne sa s nou manevruje, uz mam vyskusane, takze ja urcite chcem 🙂 a ten od kamosky je ako novy, maleho v nom skoro nevozili, nerad bol v kociary... a dostaneme ju za polovicnu sumu ako v obchode, takze super...

lyndus
31. júl 2009

inac ked tak pozeram albumy, vsade sami Jakubko... super 😀

melisska
31. júl 2009

ahooooooooooooj 😀
deny beriem ta za slovo 😉 😎 38 to istí 😀
mimka tkye nie vydz ked je OHSS musi bzt aj tehu, nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale tehu bude 😀
lzndus ahoooooooooooooj 😉
mz sme si boli dat urobit pasz, chceme ist pozriet do uzhorodu, niejake veci pokupit aj na lzyovanie, je to tam ovela lacnejsie ako u nas 😉 som zvedava aka mrtvola budem na fotke 😝 na obcianskom mam strasnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 ani sa mi nechce verit ye som taka skareda 😀 😀 😀

lyndus
31. júl 2009

ale melisska neprehanaj, ze skareda... 😉 ako sa ti podaril malinkovi lekvarik? boli ste zbierat maliny v lese?

melisska
31. júl 2009

noooooooooo, lekvarik 😀 manyel si obliyoval prstz tak mu chutil 😉 ano naybierali sme si 5l 😝

melisska
31. júl 2009

stale pisem y namiesto z, lebo ako mi svagor preinstaloval windows sa mi to ymenilo 😀 yase 😀 ja som bola zvyknuta opacne 😀

petronelka77
31. júl 2009

Lyndus, o kolkej ides? Ja az na 17-u 😉

melisska
31. júl 2009

ahoj peta 😉
kukulik ste velmi pekny na fotkach z dovolenky 😉 🙂 ale tu poslednu nechapem 😅

lyndus
31. júl 2009

meliska kukulik dal asik mapu kde byva, aby sme ju nasli 😀 😀 😀
meliska super a kam chodite? aj ja by som sla zbierat 😀 ze vas nasi spoluobcania nepredbehli sa cudujem 🙂
peti my o jednej, sa velmi tesim 😀 😀 😀

petronelka77
31. júl 2009

Melisska ahoj 🙂 .
Lyndus, tak uz len treba pockat, vcera si sa vynadivala na drobca 😉

mima263
31. júl 2009

Ahojte, už som myslela že písať nebudem, ale nedá mi to 😀
Asi som už závislák na MK 😅
Dobre sa pozerá na tie Vaše tt-čka.

lyndus
31. júl 2009

hej hej vynadivala, rozkosny bol chrustik 🙂 len sa tam tak hmiril 🙂 tak cakat dalsie 4 tyzdne, ach jaj 🙂 kedy mas dalsiu poradnu? inac musia tam mat riadne plno, ked az na koniec augusta objednavaju...
inac kuspitka tu dlho nebola, ktovie, ako sa ma...

petronelka77
31. júl 2009

Kuspitka mozno nestiha, mozno dovolenkuje 🙂 .
Na poradnu idem az 24.8., a ty? Nas drobec je taky kludas a pohodak, my sme obidvaja taky 😉 , takze az take salta, ako robi tvoj, nam nepredvadza 😉 ..ale v utorok mi zakyvalo 😉 a videla som aj prsteky, detaily.

lyndus
31. júl 2009

mimka ja ty, ja uz mam diagnozu 😀 😀 😀
peti, ja idem na poradnu 19-teho, ak nepojdeme na dovolenku k sesterke na stredne slovensko, vtedy by som poradnu prelozila na 26 a dankovcika mam 27, takze pekne... celkom by ma potesilo, keby tam bol on, nech krpceka poriadne pozrie...
snad je kuspitka v pohodke aj s babatkami 🙂

zajacik...
31. júl 2009

Caute 🙂
Kuspitka sa ma dobre, pisala som s nou min. tyzden v inej teme. Je v 21tt, vsetko ok, pekne rastu. Cakaju 1 babiku...
Melisska mnaaaaaaaaam lekvarik 🙂
Mima neboj aj nam budu pribudat tt pri nickoch ked otehulkujeme a ja verim ze to bude coskoro 🙂 Kedy planujes KET?
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

lyndus
31. júl 2009

ahoj zajko, tak to je super, ze sa ma kuspitka super, tak nakoniec to je jedno bobulko, aj to je super, tesim sa tesim 😀
a tebe sa ako dari?

mima263
31. júl 2009

zajacik práve hľadám kedy sa môže ísť na KET. Ale neviem čo s cystami. Asi treba najprv poriešiť tie.

lyndus
31. júl 2009

mima na KET sa ide na druhu mrsku od ET... a cysty by mali prasknut pocas menzesu, alebo sa vstrebu...ja som mala tiez a vstrebala sa mi 🙂 tak pockaj do menzesu a potom chod k svojmu gyndosovi, nech ti urobi utz, ci su stale tam...

mima263
31. júl 2009

znie to nádejne 🙂
Ozaj, čo si si dnes uvarila? 😅

lyndus
31. júl 2009

mima urcite to bude v pohodke, ja som mavala cysty aj v ramci anovulacnych cyklov... nepraskol mi folikul s vajickom, tak sa urobila cysta... avzdy praskla pocas menzesu... takze ked ti robia odber, nezoberu vsetky vajka a z nich sa potom spravia cysty, takze v ramci menzesu by mali v pohode zmiznut...aspon tak mi to vychadza logicky 🙂 mno dnes som robila tie tvarohove rezance, vcera som skoncila s pecenymi zemiakmi, takze fajne korenene, mnam mnam 🙂

mimusa4
31. júl 2009

čaftee..
petronleka, ja som došla na pol9-tu, a ty? a v ten deň som ešte šla aj po výsledok..mala som biele nohavky dlhé a biele tričko s takým krikľavým motívom a ty ? ja som mylsela či si nebola v zelenom tričku a bielej sukni? 😅

ttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttt
ttttttttttttt 😀 tttttttttttttt
ttttttttttttt 😀 ttttttttttttt
ttttttttttttt 😀 tttttttttttttt
ttttttttttttt 😀 ttttttttttttt
ttttttttttttt 😀 tttttttttttt
ttttttttttttt 😀 ttttttttt
ttttttttttttt 😀 ttttttttttt

tak len na rýchlo obed

mimusa4
31. júl 2009

tie tvarohové budeme mať asi aj dnes lebo mm urobil veeeeľaaaaaaaaa 😝 😀

zajacik...
31. júl 2009

Mimusa ham 😀
Mima som zvedava ake budes mat vajecniky na dalsom UZV, ked si mala teraz take velke...
Lyndus no dari sa mi celkom dobre, iba v snazilkovani sa nedari 😨 Tesne pred dovolenkou v SPLNe tam skocim po ziadost na dalsie IVF, to uz snad budem mat vysledky z chlamydii...
Melisska s tou klavesnicou - y a z, to len staci zmenit v ovladacich paneloch klavesnicu na slovensku 🙂

kukulik30
31. júl 2009

krasny den prajem 🙂 co je nove???
moja mrska stale v nedohladne, som 39 dc 🙄 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

petronelka77
31. júl 2009

Mimus, ja som prisla pred 8-ou a potom som bola este poobede pre vysledky. Mala som cierne nohavice a bielo ciernu bluzku. A nestala si nahodou pri dverach? Tam som zaregistrovala tehulku s kriklavym trickom 😉 , takym kolieskovym motivom😉

melisska
31. júl 2009

zajacik ja som mala na not... zapnutu aj predtzm SK klavesnicu, ale Y a Z mi pisalo naopak, teraz uz pise dobre 😉
kukulik kde sa flaaaaaaakas???? 😀 dala si na mapu ako ku tebe trafit? nieco chystas? 😅 😀 😎
mimka neboj prasknu ti, ale nevie ci stihnes KET na druhu mrchu,lebo tie vajecnikz sa ymensuju dlhsie, aspon u mna to tak bolo 😝 ale mozno ze tebe sa zmensia rychlejsie 😉
peta,lyndus tesim sa s vami y UTZ 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre