Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

feja22
1. nov 2009

Pardon za preklep. Nie sprábne ale správne.

lenuliatko
1. nov 2009

Spráááávne 😀 No vidíš, dopracovali sme sa k tomu, už si to len nastav do pasu. Idem zatiaľ, papá.

feja22
1. nov 2009

Dievčence zatiaľ pa a dobrú chuť.

zajacik...
1. nov 2009

Leni ty si podla mna dnes 4+6tt, lebo ked si mala OPU v utorok, tak vzdy utorok je nejaky tt+1 den, cize dnes si 4+6tt a Feja 5+6tt 🙂 A ja by som mala byt 4+4tt 😵

marcelka82
1. nov 2009

Ahojte. Upravila som tabuľky tak ako som vedela. Ale poprosím vás, aby ste mi priebežne písali čo mám kde dopolniť.

Tehuľkám blahoželám, snažilkám držím palce.

zajacik...
1. nov 2009

Marcelka tebe to ale leti, uz si 14tt 🙂
A dakujeme za aktualizovanie tabuliek, aj som si chcela pozriet, ale momentalne to nemas v albume, tak pozriem potom 🙂

cavik
1. nov 2009

Ahoj dievky

vôbec vás nestíham čítať, ráno chodim po dr., od 10 do 19 som väčšinou v práci......ale tuto hen, na poslednej stránke, som si všimla krásne infošky.......Feja, Lenuliatko, Zajačik....gratulujeeeeeeem, supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marcelka82
1. nov 2009

Ahoj zajacik. Už sú tak môžeš pozrieť. Len neviem čo všetko som mala zmeniť.

zajacik...
1. nov 2009

Marcelka super, dufam ze od zajtra budem patrit do 3. levelu 😵
Cavik ahooooooooooooooooooj, uz sme sa tu po tebe zhanali, ze co je s tebou 🙂 Som rada ze si prisla. Ako pokracujete? Uz zrejme stimulujes, nie?

cavik
1. nov 2009

zajačik....áno, stimulujem.....zajtra idem na kontrolu a dr. mi povie, kedy bude pregnyl a odber 🙂

ideme preč....ak mi vydá, ešte sa večer zastavím 😉

zajacik...
1. nov 2009

Cavik drzime ti v julovkach flek 😵

lenuliatko
1. nov 2009

Ahojte 🙂
Marcelk a ahoj, ako sa máš? Niečo nové?
Cavik, rada ťa vidím. Zajtra sa zas viaceré stretnete v SPLNe. Cavik, Zajačik, aj Leto ide a ešte niekto sa mi zdá, že mal ísť... Tak sa tam držte baby a len dobré správy 😉
Zajačik, ten jeden deň hore-dole, až taký expert na to nie som 😅

ixi
autor
1. nov 2009

ahojte 😉 lenuliatko gratulujem 😵 😵 😵 😵
zajacik gratulujem tak vy sa tu krasne tehulkujete konecne tak sa svami teskam 😵 😵

zajacik...
1. nov 2009

Ixinka a ty si nam kde zmizla? Ale som rada ze si sa znova objavila 🙂
Lenuliatko ani ja sa v tych tt nejako nevyznam, ja som len napisala ako si myslim ze si, ale to je jedno, hlavne ze tam tie tt su 😵

ixi
autor
1. nov 2009

ja som bola u nasich a nemala som cas sa dostat na net 😉

mima263
1. nov 2009

ahojte 😉
Dnes som si z dlhej chvíle čítala aj iné diskusie a totálne ma šoklo, že jednej babe z iného centra prišli povedať po OPU, že si pomýlili spermie 😲
No nechápem ...
Baby je tu ešte niekto komu nerobil dobre estrimax? po 10 dňoch mám dosť ... stále by som plakala

zajacik...
2. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Krvicka odovzdana, tak uz len cakat 😉 V albume mam dnesne testy... A inak sestricka vravela ze november a januar su velmi uspesne, ze to je kazda tehotna, tak som jej povedala ze predtym som bola v januari a nic 😒 A ze teraz v piatok boli 2 krvicky pozitivne 🙂 Skoda len ze tu nechodi viac babuliek...

Mima to vazne? To si neviem predstavit ze by pomylili spermie... akurat sme sa s drahym o tom bavili v den odberu, ze keby sa to nahodou stalo, ale nastastie som v ten den bola na odber sama, takze nemali s kym pomylit... A nevies v ktorom CAR to bolo?

dalida
2. nov 2009

Dobre ranko, splnieckovo. 🙂 Zajacik, drzim prstiky, aby HCG bolo na dvojcence 😵
Ja sa chystam do prace... Takze idem... 😒 Upravit vlasky, nahodit na tvaricku fasadu 😵 Zajacik, budem cakat... Ozvem sa z prace 😵

zajacik...
2. nov 2009

Dalidka staci aj na jednociatko, ved vies 🙂

mimusa4
2. nov 2009

ahojte zajacik..nádherné testy, teším s tebou..ani nebudeš musieť ísť na kontrolnú krvičku 😉 😵 , dúfam, že budeš mať dievku, aby sme mali frajerkuuu pre mirka 😀 ale môžu byť aj dve 😀 😀 al. druhý chlapček? 😉

lyndus
2. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda, vy sa tu uz parujete, mno teda, tak aj pre nasho Kubka by tu mohla byt nejaka dievocka 😀 😀 😀

lyndus
2. nov 2009

lenuliatko doki ti da fotocku, ak im uz opravili tlaciaren na UTZ...lebo ak nie, nema ti ju jak vytlacit a ostanes bez ako ja 🙄 ale hlavne ze bude drobatko oki 😀

dalida
2. nov 2009

Lyndusik, hlasim sa... Zabezpecim pre Kubka dievcinku... 😉 😀 😵 Zajacik, 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Ahojte 🙂
Zajačik, krásne paličky 😵 bude aj pekné HCG.
Mimka, čítala som to prevčerom, stalo sa to vo Ferticente, prečítajte si to, tam sa dejú ozaj zaujímavé veci. Skoro žiadne ETy, len KETy,...
Lyndus, tak za tie týždne by už mohli tlačiaren opraviť 😅 Prispievame mu dosť, tak sa môže udrieť po vrecku 😀
Ixi, ahoj. Chýbala si nám tu, aspoň si si oddýchla?
Dalida, Mimuska ahojte 🙂
Zachvíľu musím ísť do mesta, tak sa mi chce 😝 Ale budem sa tešiť nazad, na zajačikove číslo. 😉

mima263
2. nov 2009

ahojte, už som chcela hodiť link, ale lenka to už povedala

lenuliatko
2. nov 2009

Mimka, ty si nebola dnes v SPLNe na kontrolu?

lenuliatko
2. nov 2009

Ja utekám, prídem neskôr. pá 🙂

mima263
2. nov 2009

áno bola som tam. Viem, že ste tam boli, ale neviem kto bol kto 😅

mimusa4
2. nov 2009

najlepšie je na tom to ako sa nevieme spoznať 😀 , každá sa chce vyhnúť trapasu 😅 pri oslovení 😀 😀

mima263
2. nov 2009

no mi hovor, raz pri mne sedela melisska a ja som celý čas rozmýšľala, či je to naozaj ona a či sa mám ozvať 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre