Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
2. nov 2009

Hihi tak tu sa dohadzuju frajerky pre chlapcov? 😀 😀 😀

Mima ozaj si dnes bola v SPLNe??? Inak ja som tam bola uz o siedmej, no co ked som uz doma nevedela obsediet 😅 A uz tam boli asi 2-3 babenky... ja som isla hned na krvicku, trosku sme pokecali so sestrickou, vypisala mi recept na lieciky a okolo 7,10 som uz odchadzala a potom som vedla v lekarni cakala 20 minut kym ju otvoria 😨

lyndus
2. nov 2009

dalidka super, berem ta za slovo 😀 😀 😀
leni mno neviem neviem, uz deny vo february ci kedy to bola nedal kvoly tomu fotku, tak snad to od maja opravili 😀 😀 😀

mima263
2. nov 2009

zajacik, ale ja som prišla neskôr - okolo 7.30

zajacik...
2. nov 2009

... este 2 hodiny... 🤐

zajacik...
2. nov 2009

Lyndus ozaj minule som sa pytala na tie tehu-nevolnosti, ze tie ktore ste si tym presli (viem ze aj ty), tak ci aj mimo tehu si mavala slabsi zaludok, resp. ci aj tvojej mamine bolo v tehu nevolno...hmm? Ze ci to moze mat nejaky suvis 😨

gisel22
2. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂, pozdravujem vsetky snazilky, tehulky a mamicky.
Zajacik, ani sa ti necudujem, ze si v splne bola uz o siedmej 😀 , neboj o chvilu sa ti potvrdi, co uz vieme, ze si stastna tehulka 😉

lulockka
2. nov 2009

Ahojte všetky.Prajem vám pekný deň 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Gisel uz mas doma testiky? 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Babulky este 1 hodina, uz zacinam byt nervozna 😒

lyndus
2. nov 2009

zajacik verim, ze si nervna, aj ja som bola jak pes, ked som cakala na vysledocek 🙂
Mno, ja mavam slabsi zaludok aj pomimo, hlavne v aute a buse pri zakrutach, ako decko som sla zomriet, teraz sa to celkom da, ale nieje to bohvie co 🙂 A mozno to nejaky suvis ma, lebo ja to mam po tatovi, jemu tiez byvalo spatne... mame vobec a v dvoch tehu blula len 2x, aj to pri bratovi, u mna ani nevedela, ze je tehu 🙂

gisel22
2. nov 2009

Zajacik, este nemam 🙂 , kupim si ich asi dnes.
Chcem sa opytat, dnes rano ma popichavalo v brusku, zrejme v maternici, je to asi zle? Zajacik teba nepopichavalo, lebo viem, ze si spominala len vajecniky.

lyndus
2. nov 2009

gisel, nieje to zle, len sa tolko nepozoruj, neboj, dobre bude 🙂 Aj mna sem tam pichlo, hlavne ked som sa natiahla, takze hlavne klud, nech niesu fazulky v strese 😉

gisel22
2. nov 2009

Dakujem lyndus mas pravdu, nebudem stresovat 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Gisel podla mna je to dobre ked ta picha v maternici. Mna bolelo brusko asi taky 3.-4. den po ET, a aj potom sem-tam brusko, ale ja som viac tie vajecniky citila... ale u kazdeho je to ine, pozri na Feju, ta neciti nic a je tehulka 😵

feja22
2. nov 2009

Ahojte ! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
No veru a ani tomu ešte stále nemôžem uveriť práve pre tú absenciu príznakov.

feja22
2. nov 2009

Zajačik čakám na výsledok.

zajacik...
2. nov 2009

.... 570.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
2. nov 2009

revem tu ako mala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

feja22
2. nov 2009

Užasnéééééééé. Dievčence ja žasnem. Také obrovské čísla.....
Vidím, že všetko berie jedným šupom dvojčence. Blahoželám!!!!!

feja22
2. nov 2009

Ani sa ti nečudujem. Ja som reagovala tak isto. Úplne spontánne som začala plakať a sestričky ma upokojovali, aby som bola v pohode.

zajacik...
2. nov 2009

Ja som sa rozplakala az ked som zlozila tlefon, ale uz som sa ukludnila.... uf, spadol mi kamen zo srdca, dufam ze vsetko bude v poriadku, na UZV idem buduci utorok 🙂

feja22
2. nov 2009

Veľmi sa teším a držím pršteky. 😉

steva
2. nov 2009

zajacik gratulujem,krasne cislo 😵

zajacik...
2. nov 2009

Uz si hadam aj mozem nastavit tt, dufam ze tym nic nepokazim 😅

lulockka
2. nov 2009

Zajacik blahoželám krásne číslo 🙂

katy2
2. nov 2009

zajacik, zo srdca gratulujem 😵 😵 😵 krasne hcg.... same dvojky 😵 😵 😵
mne je v tieto dni tazko na srdiecku.... casto myslim na nasho anjelika.... 😔 😔 😔 a na vsetkych, ktori sa nenarodili..... 😔

zajacik...
2. nov 2009

Lenuliatko to ma podrz, TP nam vychadza rovnako (lebo ja nemam 28 dnove cykly, ale cca 26 dni) 😵 😵 😵 Babulky dakujem, strasne sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Katy myslis ze je to na dvojky?? 😕 No neviem, nechame sa prekvapit 🙂 A nebud smutna, anjelik dava pozor na vasu Hanku a urcite by nechcel aby si sa trapila...

lyndus
2. nov 2009

mno vidis zajacik, nadherne cisielko, som ti hovorila, ze si mohla ist kludne na krvicku v piatok 😀 😀 😀
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tesim sa velmo 🙂)) Sa to tu paradne rozbieha 😉
gisel 😉

lyndus
2. nov 2009

katy mojko, urcite je to tazke, ale nebud smutna, Hanicka potrebuje veselu maminku 🙂 Aj ja som mazelovi povedala po prvom utz, ze jedno babatko nam umrelo, ale viac som to uz tak nebrala, som stastna, ze je tam to jedno nase bojovne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre