Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
31. dec 2009

ahojte 🙂
všetkým Vám prajem veselý Silvester a šťastný Nový rok, nech sa vám vyplnia všetky vaše najtajnešie sny 😵 😵

gisel22
31. dec 2009

ahojte splniecka, prajem Vam krasneho Silvestra a stastny Novy rok
Verim, ze rok 2010 bude plodny 😉

petronelka77
31. dec 2009

Ahojte, prajeme krasny a uspesny Novy rok 2010 a vela babatiek🙂 . Davidko s maminou 😉 .

pimma
31. dec 2009

ahojte 🙂 vsetkym zelam, aby rok 2010 bol ten najplodnejsi a aby kazdy kto tuzi po babatku, tak ako my, sa ho v novom roku dockal 😵 😵 😵 vela stastia 😉

zajacik...
31. dec 2009

Vsetkym SPLNieckam prajeme veseleho Silvestra a stastny Novy rok 2010, aby od januara pribudali same // a rodili sa zdrave babatka 😵 😵 😵 To Vam praje zajko a maly zajacik 🙂

dalida
31. dec 2009

Z celeho srdiecka prajem vsetkym tehulkam do noveho roka zdrave babatka... Snazilkam vytuzene //... Maminka vela vela radosti a krasnych starosti so svojimi ratolestami.

Vsetkam prajem krasneho Silvestra. Uzite si ho.

P.s. Speci pozdrav pre Zajacika a malehe zajka, Lenuliatko a male Lenuliacatka 😉

dalida
31. dec 2009

Upppsss--- asi miesany napojik pripraveny mojim manzelikom zabral... takze sorry za preklepy... 😀

zajacik...
31. dec 2009

Dalidka dakujeme za spevi pozdrav, posielame speci virusiky, nech sa nalepia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A s tym miesanym drinkom pomalicky, nech si este pamatas polnoc 😅 Ja som si kupila detske sampanske 😀 😀 😀

dalida
31. dec 2009

Zajacik 😵 Chytam virusiky... 😵 Beriem na vedomie dobru radu 😉 Polnoc stravim trizvym myslenim a volanim Boha... o splnenie krasneho sna 😉 Posielam pusku malemu zajkovi 😉

zajacik...
31. dec 2009

Dalidka cmuk 😵

felixina
31. dec 2009

Ahojte som tu sice nova, ale od januara budem navstevnickou SPLNu.
Prajem Vam vsetkym vsetko najlepsie do noveho roka a splnenie vsetkych snov 🙂

zajacik...
31. dec 2009

Felixina tak vitaj medzi nami a nech ti Novy rok prinesie // 😵

tremonti
1. jan 2010

ahoj flexina kedy ides asi do splnu?

felixina
1. jan 2010

tremonti : podla mojich velmi biednych informacii by som mala ist prvy den menzesu, teda 13.1. v pondelok by som chcela zavolat a potvrdit si to. vobec neviem co ma caka a mam dost velky strach ☹ . musim to ale najprv spracovat. mohla by som sa s vami poradit ak mi nieco nebude jasne? 😒

katy2
1. jan 2010

Ahojte 😵
Vsetkym prajem nadherny, stastny, radostny a pokojny rok 2010.... Nech sa vam splnia aj tie najtajnejsie prianaia, nech vam prinesie nadherne deticky do narucia alebo do bruska 😵 (to prajem aj sebe 😉 )
felixina, vitaj 🙂
jasne, ze sa mozes pytat.... do SPLNu ti staci ist 1.-3.den ms. Strach mat nemusis. Urobia ti hormonalny profil - 3x za mesiac - v roznych castiach cyklu, ti Dr. spravi uzv a sestricka ti vezme krv na hormony. Manzel (priatel) pojde na spermiogram a potom, ked budu vsetky vysledky, vas dr. vezme na konzultaciu, co s vami dalej. Ci bude potrebne IVF alebo bude stacit IUI.... My ti to tu vsetko pekne vysvetlime, neboj sa... A pridi castejsie 🙂

felixina
1. jan 2010

dakujem, sa citim ako taky somarik..
nebude problem ked nie sme manzelia?
neviete nahodu, ci je mozne doniest vzorku na spermiogram z domu? neviem ci priatel nebude mat problem odovzdavat to priamo tam...
ak sa smiem spytat nemali vasi partneri s tym nejaky problem? predsa len oni to beru trochu inak...

steva
1. jan 2010

Ahojte Splniecka.
Stastny novy rok prajem vsetkym a ako Katy napisala,nech sa nam vsetkym splnia vsetky priania,nech je tento rok plodny a nech sa rodia len zdrave deticky.
Felixina,kazda z nas mala na zaciatku strach,ale sem mozes stale prist a ziadat radu,dievcata ti stale pomozu.aj mne to velmi pomohlo.
nebude problem ze nie ste manzelia,len budes potrebovat papier z matriky,ze priatel s tebou zije v jednej domacnosti a este neviem co tam presne musi byt,ale to ti Hredzak povie.myslim ze je mozne doniest spermie,ale musi to tam byt asi do 20 min.ale to som len pocula.ale nemyslim si ze bude mat priatel problem,ved to je to najmenej co moze urobit pre babatko,vsetko ostatne budes musiet ty.v Splne je velmi prijemne prostredie a ta najuzasnejsia sestricka na svete ,je take slniecko.lekar vela nerozprava,ale ked sa pytas,odpovie.ja som sa vela pytala aj sestricky.

mima263
1. jan 2010

Ahojte, šťastný nový rok 😉
Dnes som trošku pozerala na staršie príspevky a objavila som niečo zaujímavé... jedna z nás, ktorá mala ísť tento mesiac na IVF má pri nicku 8tt- blahoželám 🙂

zajacik...
1. jan 2010

Ahojte SPLNiecka, prajem Vam vsetkym krasny Novy rok 2010 plny zdravicka, tehuliek a babatiek 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
1. jan 2010

Mima a kohoze si to objavila s tymi 8tt???

zajacik...
1. jan 2010

Aha tak som to nevydrzala a pozrela si starsie prispevky aj ja 🙂
Juliett blahozelam a prajem krasne tehulkovanie 😵 😵 😵 To je nadhera ze Vam to vyslo este pred IVF 🙂

mery35
1. jan 2010

Ahojte,prajem vsetkym stasny novy rok 🙂 🙂 Vsettkym SPLNieckam vela stastia 🙂 Pravidelne citam vase fora.Mam zasebou jedno neuspesne ivf vSplne.Od januara by som mala zacat pripravu na dalsi cyklus.Ta sestricka je fakt velmy dobra...........

kukulik30
1. jan 2010

Ahojte...zelam nech je rok 2010 pozehnany novymi babatkami a naplneny laskou a radostou v nasich srdieckach😵 😵 😵
vitam nove Splniecka 🙂 🙂 🙂 felixina , mery 😉

matulka7
1. jan 2010

Ahojte,...
V Novom roku 2010 všetko dobré, veľa zdravia, šťastia, lásky, Božieho požehnania a milosti, porozumenia, pohody, splnenie všetkých snov a prianí,..... nech je lepší a úspešnejší ako rok 2009,...

Gratulujem Petronelke, aj Juliett

zajacik...
1. jan 2010

Mery nech ti 2. IVF prinesie stastie ako nam 😵 A vitaj medzi nami 🙂

vevericka80
1. jan 2010

Ahojte 🙂
Prajem vam PLODNY Novy rok 2010 😉
ja som dostala novorocny darcek 🙂 dosla nam schvalena ziadost...takze sa dalsi cyklus vrhneme do 2. IVF
Zdravim nove SPLNiecka a prajem vela uspechov v boji o babo 😉

lenuliatko
1. jan 2010

Ahojte babulky 😵 Všetkym vám prajem krásny a úspešný nový rok, nech je lepší ako ten minulý a nech sa vám splnia všetky sny 🙂 Mamičkám prajem len radosť z detičiek, tehuľkám pohodové tehotenstvo bez problémov a snažilkám konečne bábo do bruška. Nikdy to nevzdávajte, všetky sa dočkáte...
Petronelka, gratulujem k Davidkovi, ten sa ale ponáhľal na svet . Nech je zdravučký a robí vám radosť 🙂
Juliet sa medzi nami veru dlho neohriala, supééér 🙂
Dalidka, ďakujeme za špeci pozdrav, tiež posielame špeci dvonásobnú dávku tehu vírusov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉
Všetky stimulantky, držte sa, január je plodný, držím palce aj na nohách, nech vám vyjdú ETy aj KETy a vítam nové kočky 🙂

tremonti
1. jan 2010

felxi ako dlho sa pokusate o babo?mne vychadza ms na koniec januara tak aj mna caka ta ista ceremonia.aky mate problem ak smiem vediet?mali ste uz nejake vysetrenia???

vevericka80
1. jan 2010

ahoj tremonti....to bude tvoje 1.ivf?

mery35
1. jan 2010

Ahoj vevericka,mala si aj nejake kety?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre