Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
11. feb 2010

mima.. mas este nejake priznaky? 🙂

mima263
11. feb 2010

ani nie. Kľud a pohoda, niekto je bezpríznakový 😉

pimma
11. feb 2010

to pozorovanie a porovnavanie je asi zbytocne, co sa ma stat sa stane 😉
mima, kedy chces prvy krat testovat?

mima263
11. feb 2010

nie skor ako 7 dní po KET

katy2
11. feb 2010

Ahojte 🙂
dalidka, strasne silno drzim palce.... testik vela napoveda 😉 😵 😵 😵 🤐
pimma, mima, kukulik, drzim palce, opatrujte sa aj fazulky v bruskach.... 😵

dalida
11. feb 2010

Pimmka, bolesti v podbrusku su po transfere normalne. Aj mna bolelo podbrusko prvych 5 dni. Najma ak som dlhsie stala na nohach alebo ked som varila obed... Drzim palceky vsetkym cakatelkam na vysledocek 😉

pimma
11. feb 2010

mima.. ja by som chcela vydrzat 10 dni, no uvidime
katy.. 😵
dalida, ja sa len bojim, ci mi neuskodil ten stres. inak vobec nie som v klude, lebo smutnym situaciam sa v zivote neda vyhnut ani zabranit ☹ o to krajsie by bolo, keby sme tento nas boj vyhrali 🙂

vevericka80
11. feb 2010

ahojte splniecka 😉
rebeka ja nemam ket, ale ivf
ogeletka- super za stimulujeme spolu, tesim sa...kedy ides na kontrolu?...mne kazali 17.-ho

pimma
11. feb 2010

ahoj vevericka 🙂

vevericka80
11. feb 2010

ahoj pimma - je mi luto, ze mate smutok v rodine, ale tie bolesti mas urcite este koli odberu

kukulik30
11. feb 2010

ahojte splniecka, dnes som siceplanovala byt este doma, ale isla som nakoniec do prace, aj tak sme mali iba poradu, takze to akoby som ani v praci nebola 😉 ...ale zajtra ostavam doma, mm si berie tiez dovcu, aby som mohla oddychnut ... poklad moj 😵 chce vziat Samka na lyze ...aj vikend bude doma, tak sa tesim 😵

pimma mrzi ma tvoj smutok 😔 , ale neboj, embryjka su silne 🙂

dalidka, kraaaaaaaaaaaasny testik, aj ja chceeeeeeem taky 😵 😵 😵 juj drzim palceky na zajtrajsok 🤐

matulka7
11. feb 2010

Ahojte, ...

dalidka, pekné foto,... držííím palce,...

ostatné zdravím, myslím na vás,.... 🙂 🙂 🙂

rebeka33
11. feb 2010

Dalilka držím palce na zajtrajšiu krvičku.Ja som do večera v robote, ale hneď prídem pozrieť. testík pekný.
pimma je mi lúto, že máte smútok, ale bublinky to určite vydržia.
Držím palce všetkým.

pimma
11. feb 2010

rebeka, kukulik,vevericka.. dakujem

pimma
11. feb 2010

baby, nebudem tu par dni.... vsetkym drzim palce.. stimulantkam, snazilkam, tehulkam.. 🙂 no a ked sa vratim, chcem tu vidiet vela /////////////// 😵 😵 😵 uvidime, ci sa pridam aj ja 😉

dalida
12. feb 2010

Dobre ranko, splnieckovo. 🙂 Na krvicku pojdem az v pondelok, uz som volala sestricke. 🙂 Nevedeli sme sa s manzelikom zladit... on surne potreboval auticko do prace, tak... az v pondelok 😉
Vsetkym nam cakatelkam drzim palce, aby vsetko dopadlo, tak ako ma 😵

kukulik30
12. feb 2010

pekny piatok prajem...dalidka, takze az pondelok, uz som sem nakukovala doobedu, ale mala som pracu..peciem sisky 😅 ...som uz bola zvedava 😀

lenuliatko
12. feb 2010

Ahojte splniečka 🙂
Dalida, aj ja som bola zvedavá na hodnotu hCG a ty nás ešte budeš chvíľu naťahovať 😉 Hlavne, že testík je pekný...
Kukulik a čo tvoji drobci, vŕtajú? 🙂
Pimma, držím palce, neboj, stres bublinkám neublíži.
Inak, bolo mi podozrivé, kde je Zajačik, ona sa tu vždy aspoň na skok ukáže a už jej pár dní niet, tak som vysnorila, že sú s malým zajkom zas v nemocnici 😒 Vraj nič vážne, po kontrole pesaru si ju tam nechali na infúzie. Síce mi to také nevinné nepripadá, ale snáď sú ozaj v poriadku. Také mala pohodové tehotenstvo a zrazu toto. Dúfam, že nič horšie už nebude, držte sa, myslím na vás.
Pekný večer babule 🙂

rebeka33
12. feb 2010

Ahojte až teraz som dorazila , dalilka tak som sa tešila na dobré správy, ale tak nás ponaťahuješ. Obdivujem, že to ti vydržíš. 😵 😵 😵 .
Kukulik ti ešte netestuješ?
Dúfam, že zajačik bude O.k.
Držte sa, ja sa musím ist najesť a vydýchnuť. Pekný večer. zajtra po robote nakuknem.

kukulik30
12. feb 2010

lenka...no dufam, ze vrtaju vstaju a vrtaju 😀
rebeka, nie este netestujem...taaaaak skoro???ja budem testovat az 20.2. alebo 21. 2 😉

a zajko opat v nemocke 😕 😕 😕 ☹ ☹ joooj, dufam, ze nic vazne..naozaj zvlastne...drzme im palceky!!!

petronelka77
12. feb 2010

Ahojte Splniecka 🙂 .
Uz som tu dlhsie nebola, nestiham ani velmi citat, ale pozeram, ake krasne tt tu pribudaju 🙂 .
Lenuliatko gratulujem, kukulik veeelmi drzim palce, Dalidka v pondelok budem mysliet na teba, ale podla testu je to jasne 😉 , Zajko, skory navrat z nemocnice a nech je vsetko na poriadku.
Pridala som zopar fotografii maleho, je zlaty, maly pokladik 🙂 .
Ostanym drzime palce.

dalida
13. feb 2010

Dobry podvecer, splnieckovo. Co ze??? Zajcik je zase v nemocke??? Dufam, ze bude aj s malym zajkom v poriadku.
Rebeka, Kukulik aj mne je zatazko, ze som nemohla ist v piatok na krvicku, ale co som mohla??? Manzelik musel do prace... zvazili sme, ze radsej s krvickou pockame a on nech v pohode ide pracovat... 😉
Dnes som si urobila posledny testik... pridala som ho do albumu. Pekny vikend prajem...
P.s. Zajacik, myslim na teba.

kukulik30
13. feb 2010

dalidkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...jupiiiii...supeeeeeeeeeeeeeeer.... 😵 😵 😵 😵 🤐

kukulik30
13. feb 2010

mas aj nejake priznaky???? 🙂

dalida
13. feb 2010

Kukulik, tak... je to ine ako predchadzajuce neuspesne tehotenstva. Citim sa fajn, bolia ma krize (najma ked sedim, preto tu nie som tak casto), troska mam citlive bradavky 😅 a cikam castejsie ako zvycajne. Inak nic... ooouuu troska citim unavu... najma na obed a prve dni som musela ist aj skor spinkat 😉

kukulik30
13. feb 2010

petronelka..Davidko je uzasny, nadherne fotecky 🤐

Dalidka, tak potom som tehu aj ja 😀, lebo ja mam stale nejake priznaky 😅 ...joooj, tak sa bojim, ako dopadnem... 😅 stale rozmyslam, kedy sa vlastne bublinky mozu zahniezdovat...a rozmyslam a rozmyslam....asi je to tym , ze su to posledni snehuliacikovia 😒
teraz si uz nepamatam, ale ty este mas nejake mrazaciky, ci uz tiez poslednucke?

kukulik30
13. feb 2010

a dalidka, strasne sa tesim, ze konecne nejake pozitivne KETko po dlhsom case 😵 cloveka to faakt pozitivne naladi a povzbudi 😉

rebeka33
13. feb 2010

Dalilkaten testík je naozaj tmavší 😵 😵 😵 . Ako hovorí kukulik, konečne pozítívne ketko tu chýbalo.
Kukulik prepáč, ty si bola na vklade keď ja na USG.Pítam sa hlúpo na test. V utorok idem na vklad tak sa pomaly teším. Chcem sa opýtať: napísali mi utrogestran 2x2 od 13.2.2010. To aj dnes ,alebo až zajtra? 😅.

dalida
14. feb 2010

Dobre ranko, splnieckovo. 🙂
Kukulik, to su moje posledne a aj tie priznaky, kt. su mierne mozu byt sposobene viac hormonmi ako babatkom...
Rebeka, od soboty (teda od vcera) mas brat aj utrosik 😉

petronelka77
14. feb 2010

Ahojte, prajeme Vam krasny valentinsky den a Davidko posiela velke cmuk 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre