Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
7. feb 2013

@haannka ahoj, tak drzim vsettky palce v dome, nech to uz tentoraz vyjde 😉 musiiii 😉 🙂 verim tomu, ze ano, tento rok je nejaky plodny, co tak pozeram...dari sa aj takym parom, co uz toho maju za sebou velmi vela 😅 tak potom informuj, budem cakat na spravicky, samozrejme pozitivne 😉

nurili
10. feb 2013

@bique nestiham citat, drobec sa mi o zabavu stale postara....ako citam moja tak ty to mas zapar...tak drzim palce....fuf ako to rychlo uteka.... 😉

nurili
10. feb 2013

@milcsi ahooj dlho som tu nebla mozno od porodu mojho synceka...citam ze by predsa skusila este jeden pokus? aj ja som rozmyslala ze by som sa este asi dala nahovorit.....kym som taka urodna....mame este nieco v mrazaciku.....tehotenstvo je to najkrajsie obdobie zeny..... 😵 😵 😵 tak sup do toho...

milcsi
11. feb 2013

@nurili ..este by som to asi raz skusila. Este nie som na 100% rozhodnuta, ale uz ked som cakala maleho, vedela som, ze chcem pre neho surodenca. Len to nevyslo ☹ . A teraz si ho uz zacina pytat on. Bratrancek bude mat braceka, tak aj on rozprava o tom ako sa bude delit o hracky (betar v skolke sa delit nechce 😉 ) a ako s nim bude spat v izbe, ako mu bude davat papat a mne je smutno...
Aj vy ste uz vyrastli! Ako ten cas uteka. Preto si uzi kazdu chvilku.

dafy
12. feb 2013

@martini ahoj a Ivf ti vyšlo v Brne?? lebo aj ja sa tam chystám uz ako samoplatca 🙂

martini
12. feb 2013

@dafy áno, v Reprofit-e. Super lekári, super prístup, super postupy a nie je to až také drahé. Keď sa z Reprofitu vrátite, garantujem ti, že povieš, že to je iná liga (ja som zažila aj Gyncare, SPLN aj Gynfive aj Iscare) a nedá sa to porovnať so slovenskými centrami. Držím prsty.

divja
13. feb 2013

Ahojtee baby ja som včera bola na 3 ket...mam dve embrijká moje poslednéé 😉 dufam,že sa to podarííí...chcem sa vas spýtat tak som vo vnutri nervozna,,mozem si zobrat magnesium?mam domA Magnesium tabl.a obsahuje MG a B6 teda hočik a vitamín B6

haannka
13. feb 2013

@divja určite spokojne môžeš... 😉 ...držím palce

divja
14. feb 2013

@haannka Díík

smallyell
14. feb 2013

@milcsi ahoj, verim, ze sa zadari do tretice, vela sil btw ak sa rozhodnete do toho ist 🙂

smallyell
14. feb 2013

@haannka dlllllllllllllho som tu nebola, takze idete znovu skusit? drziiim moc palce... 🙂

smallyell
14. feb 2013

kto ma nepozna, ja som jedna zo zien, ktorej povedali, ze nikdy nebudeme mat babo a boli sme aj na ivf a nezadarilo sa, bolo to obrovske sklamanie, 6.12 dr. potvrdila, ze to je negativne, hrozne, smutny Mikulas bol, a tak plynul cas, vratila som sa do prace, sklamana, bojazliva, ze znova to podstupit, rozhodnuta som bola, ze nikdy viac, aj ked mm chcel, ale ja som povedala, ze nie, zlozilo ma to. Po 60 -tich dnoch som cakala mrchu a ta nie a nie prist, vraj niekomu to trva aj 80, a nakoniec 8.3. MDZ vysledok pozitivny, prirodzene tehu, sooook, neskutocny. Po komplikovanom tehotenstve nakoniec sa narodila 25.10. 12 nasa dcera Natalia, je nadherna a uzasna. Zeny, drzim vam palce, stale na vas myslim, chcem vam popriat vela sil a hlavne nech sa to vytuzene babo narodi kazdej z vas. Pozdravujem Vas....prikladam foto nasej dcery, pomaly bude mat 4 mesiace 🙂 ale sa tvari a sprava ako keby mala 6. mes.

smallyell
14. feb 2013

Nasa Nataly, maly zazrak 🙂

milcsi
14. feb 2013

@smallyell krasna je a ma nadherne vlasky 😵

haannka
14. feb 2013

@smallyell jeeeej ta je prekrááááááásna a tie vlásky...proste zázrak :-*

bique
14. feb 2013

@smallyell cmuuuk cmuuuk...nadherna babika 🙂

haannka
15. feb 2013

ahojte...tak mne sa ivf odkladá minimálne o mesiac..kedže mi dnes doky na prehliadke zistil na maternici polyp 😖
dúfam v najlepší prípad, že sa to s ms "odstráni" samo...ak nie, musí to ísť von chirurgicky a až tak môžeme snažilkovať dalej 😢

bique
16. feb 2013

@haannka och tak to mi je luto ☹ nie je toho dost, este stale sa pod nohy pletu nejake prekazky...ak by ti to ale museli odstranovat chirurgicky, je to ako kyret a po nom po rekonvalescencii je vacsia sanca na uhniezdenie a treba v tom hladat dalsie pozitivum, ze ti z vnutra prezru maternicu ci je vsetko ostatne ok 😉 drzim palceky, pis ako si dopadla... 😉

divja
16. feb 2013

@smallyell Ahooj Krásna babulkaaaa 🙂

divja
18. feb 2013

Cauteee baby som 6ty den po ket,mam vytok a trocha hnedasty je bojiiim...mam nožky hore ,,,prosíím nech to vyjdee ☹ tentorazzz...

mimka
18. feb 2013

@divja aj ja som hnedasto spinila kvoli hematomu. Drzim velmi prsty! Nemas duphaston?

divja
18. feb 2013

@mimka beriem utrogestan 2Xdve teda rano a vecer a estrimax rano na obed a vecer jednu tbl.duphaston mam doma ale ten mi nenaordinov ze mam brat..

mimka
18. feb 2013

@divja este spinis?

divja
18. feb 2013

@mimka ano ale nie uz take silné,,skor menej a iba slebe zlte -sory za vyklad moj ,no uvidííím 😉

mimka
18. feb 2013

@divja ved som sa pytala 😉 tak dufam, ze je vsetko v najlepsom poriadku, drzim silno prsty!!! Kedy testujes???

divja
19. feb 2013

@mimka na ket som bola 12.2 takze este doost dni mam pred sebou 27.2 idem na krv,ale urcite si spravim aj ja test 🙂 snad v sobotu 😉

bique
20. feb 2013

@divja ahoj, ja som tiez spinila, 6ty den po ET...o 3 dni sme uz mali pozitivny testik 😉 ked to prestava, je to na dobrej ceste 😉 hlavne pi vela vodicky, aby bol organizmus dostatocne hydratovany...drzim palceky 😉

mimka
20. feb 2013

@divja drzim prsty! 😉

divja
20. feb 2013

Ahoj este stale rano spinim poobede trocha ..no neviem..už nech bude piatok a spravim si testík 😅

divja
22. feb 2013

mám testt a je negatívny ☹ dnes mam 10ty den po ket ale skusim este raz o dva dni další test 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre