Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
26. máj 2009

ee, veru niesi 🙂 paradna torticka, xixi... a ten chlapcurik je rozkosny, taky by ma veeeeeeeeeeeeeeelmo potesil, juuuuuuuuuuuuuj 🙂
ahoj katy, tak uz si fakt vo finale 😀

melisska
26. máj 2009

lndus 😀 a ten chlapcek je od Tinusky, ktora so mnou chodila do Splnu a teraz v januari porodila tekeho krasneho chlapceka 😵

katy2
26. máj 2009

melisska, filipko je uz velky fesak..... kolko uz ma? 😵 😵 😵 strasne to leti..... tinuska len teraz testovala..... a akeho velkeho chlapa uz ma doma 😵
pozdravuj babulky 😵 😵 😵
lyndus, no uz sa nam to krati.... ratam, ze do dvoch tyzdnov bude mala na svete 😉

melisska
26. máj 2009

katy 😵 ma 5 mesiacov 😵
babulky pozdravené 😵
idem vyvesit pradlo a potom som naspat 😉

lyndus
26. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuj katy, ty sa mas, uz aby bol januar a aj my budeme mat doma nasho chrustika 😀 ale koncom tyzdna bude aspon srdiecko silne ako zvon 😀
filipko je vazne fesacisko 🙂 bola sa Tinuska pochvalit?

melisska
26. máj 2009

lyndus nie, my sme sa dohodli, bola ma pozriet aj s Filipkom
😵

katy2
26. máj 2009

idem vyvesit deky pre malu aj ja.... periem uz posledne veci, kym mam cas 😉

melisska
26. máj 2009

katy len si priprav 😉 🙂

lyndus
26. máj 2009

tak tak katy, pripravy su dolezite 🙂
mno ak sa nam zadari, pojdeme sa urcite pochvalit, nech ma sestricka radost 😀

lyndus
26. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuj babule zas ste mi secky zdrhli ☹

dafy
26. máj 2009

ahojte splniecka

Meliska super takze si si dala nakoniec 3 bambulky.jedno sa z nich naisto ujme 😉

lyndus manzel uz je doma iba on tam pracoval 3roky ale uz rok je doma

mimusa4
26. máj 2009

ahojte melliska mooc sa teším za bambulky, nech ťa pokuskajú na veky vekov, no aspoň na 9mesičikov 😀
extra špeciál 😀 😀 pre teba..
😀 😀 tttttttttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀
a včera ako som hovorila s sestričkou, spomínala, že tam niekto plakal, tak som myslela, či nie kukulkin malý a to tinucha bola...
a jasne aj vám..tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

katy ešte kuštik a jedeeeš 😉

lyndus
26. máj 2009

ahoj Dafy, mno to hej, aj ja by som sla na taky vylet 😀 😀 😀

dafy
26. máj 2009

lyndus mozno na par dni potom by ta to omrzelo.je tam onicom pocasie 😎

tak ako kedy ides do Splnu uz vies?

lyndus
26. máj 2009

este stale nie, az zajtra bude mangel vediet, ci ide na sluzobku vo stvrtok, alebo piatok... snad uz vo stvrtok budeme moct ist 😀 aj ty ides vo stvrtok, ze? a ty si tam co tak dlho robila? ci si tiez pracovala?

zajacik...
26. máj 2009

Caute 🙂
Melisska ja len ze Filipko nema este ani 4 mesiace, ajked vyzera na viac. No ale ak si to poplietla kvoli tehudemencii, tak ti je odpustene 😀
Katy pomaly ale isto sa blizite do ciela 🙂 Ja uz sa tak tesim ked nam tu ukazes svoju vysnivanu Hanicku 😵

dafy
26. máj 2009

nie ja som tam nepracovala .bola som tam s malou kvoli mangel.lebo tam nechcel ostat sam sme mu chybali 😀 😀

melisska
26. máj 2009

mimuska chytaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😀 😀 😀
zajacik 😅 mas pravdu 😀 odpusti mi 😀 a pozrite si v mojom albume cakame....nove dve fotky 😉

melisska
26. máj 2009

Dafy 😉 😵 ano tri, ja neviem ci mi to pomoze otehotniet 🙂 , ale skusila som 🤐

mimusa4
26. máj 2009

melisska ja som už pozerla, ja stále lešujem..aj taelkine aj cmukine som videla, teraz už aj tinuchinho 😀 a čochvíľa bude aj katy mať, tak už sa neviem dočkať..

mimusa4
26. máj 2009

jajaj ale sa nalepí, neboj a keby len jedno 😵

zajacik...
26. máj 2009

Melisska no ty musis byt tehulka, lebo nejako zabudas... uz si raz pisala ze si vlozila noe dve fotky a etraz zase 😀 Tak nech ta tehulky pekne oprskaju nech sa na teba nalepi co najviac 😵

dafy
26. máj 2009

Meliska tentokrat je to tutovka 😀 😀

mimusa4
26. máj 2009

normálne som si ešte aj predstavili tú starú herečku ako to vravela, že tutovkaaaaaaaaa

melisska
26. máj 2009

Zajacik 😀 😀 😀 nieco na tom bude 😀
Mimusa. dafy 🙂

lyndus
26. máj 2009

melisska, o tom niet pochyb, urcite si tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kukulik30
26. máj 2009

kukuc, uz sme doma...uspala som Samka, uz bol v meste neposlusny a s placom sme dosli domov..ale to asi aj z toho slnka 😀

kukulik30
26. máj 2009

a Filipko je krasnucky 😵 😵 😵

dafy
26. máj 2009

ahoj Kukulik ako znasas inekcie zatim v pohodke?

dafy
26. máj 2009

lyndus a teraz uz pojdes posledny krat na usg k Hredzimu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre