Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silurusgl
2. jún 2009

AHOJ! od 8.00rozmyslam ci sa mam k vam pridat?-mam to skusit,alebo cakat na zazrak?strasne sa bojim!-vcera som precitala vsetky vase príspevky od 2008-je to obdivuhodné co vsetko sme schopny vytrpiet!od rana ma boli zaludok od nerv.-asi o tyzden sa mam hlasit na HV ale este nie som 100%istá.bojim sa ze to poznaci nas vztah.Som zufala!

silurusgl
2. jún 2009

Melisska-dakujem za privitanie!

mimusa4
2. jún 2009

ahoj dievčatá kde ste? a vítam siluru...ťažký nick 😉

silurusgl
2. jún 2009

Dakujem!

mimusa4
2. jún 2009

silur..a čo je HV?

lucietta
2. jún 2009

silurusgl ahoj, vitaj medzi nami...chapem tvoje obavy, ale popravde, keby som cakala na zazrak, tak zrejme cakam do teraz z nic z toho... nieje to jednoduche, niekedy sa ten proces zda nekonecny, ale vysledok stoji za to 🙂 ver mi, viem o com hovorim 🙂 a co sa tyka vasho vztahu, ten nas to cele skor posilnilo, ale to zalezi, ako na to ste 🙂 budem drzat palceky, aby ti to vyslo co najskor 🙂

lyndus
2. jún 2009

ahoj silu 🙂 mno veru, je to dlhíodoby proces, ale vysledok stoji za to 🙂 a nebud zufala, neni to take strasne, ako to vyzera 🙂

silurusgl
2. jún 2009

pa pa!musim ist do prace!-drzte sa!

melisska
2. jún 2009

Uz som kludnejsia, len predchvilou som prisla domov a zachvilu idem zase do SNV, co uz, ale najlepsia je moja kolegina ja som dala dokopy jednu pracu na II. kvalif. skusku a dnes som sa jej spytala: ,,Dobre som pochopila, riaditel chce odovzdat moju pracu???,, aj to ma stvalo, a ona, nooooooooo, nielen on, mi dvaja si ju podelime, mam dost, ta drzost! a este som si mala hned vypisat prihlasku s nazvom temy, nenapisla som, neviem aku temu si vyberiem teraz odznovu 😎

ixi
autor
2. jún 2009

ahojky splniecka 😵 😵 😵 melisska hlavne klud koli trojcatkam 😉 😉 😉

kukulik30
2. jún 2009

kukuc slniecka 🙂
u nas uz je pod mrakom 🙄
silu neboj, da sa to zvladnut, na prvy pohlad je to komplikovane, ale naozaj to ide rychlo 🙂 verim, ze sa dobre rozhodnete 🙂

kukulik30
2. jún 2009

luci a teraz sa vam podarilo na prveho supa ? 😵 takze mariannka bude mat surodenca, to je super 😵

kukulik30
2. jún 2009

lyndus na porod nerada spominam, tak ako bola krasne tehotenstvo, tak bol tazky porod 😒 ☹ velmi pomali som sa otvarala,...Samko bol velky a ja som ho akosi nemohla vytlacit,nevladala som, tak ho tahali vakuumextraktorom tzv. zvonom...Samko to chudacik musel predychat v inkubatore...nastastie sa nic nestalo, bol tam skvely zdravotny tim, robili vsetko mozne , len aby to dobre dopadlo, uz je to za mnou, ale popravde bojim sa dalsieho porodu, ak sa este dockam 😖

melisska
2. jún 2009

luci blahozelam k surodencekovi 🙂
kukulik kde to byvate pri stove? bytovke? vcera som jankovi hovorila on vie kde je stova 😎

lucietta
2. jún 2009

livi hej zadarilo 🙂 v podstate aj Mia bola na prvy sup, na ET a teraz som bola na KET a tiez sa chytilo, tak sa tesime, snad bude secko ok, uz sme mali minuli tyzden srdiecko, tak si drzime palceky 😀

lucietta
2. jún 2009

melisska dakujem 🙂 inac je to riadne svinstvo, ako ta obabrali...to ty si napisala celu pracu a oni ju idu odovzdat? vazne sila...

lyndus
2. jún 2009

kukulik, tak to si ma moc nepotesila teda 😕 😕 😕 kolko mal samko, ked sa narodil? a kde si rodila?

melisska
2. jún 2009

luci ano, ja som ju napisala,a oni dvaja si ju chcu rozobrat pre seba, je to sila, kaslem na nich 😎 luci no to je krasne prvy ET a prvy KET 😵 si stastna mamicka 😵
lyndus , uzivaj si tehu, stresu budes mat pred porodom dost 😉 🙂
katy to ma mrzi, ze nebol doki tam, ale zajtra to uz urcite vymyslite, cmucik hanicke v brusku 😵

lucietta
2. jún 2009

melisska 😀 babulky musim bezat, mala vstala, pekny dnik seckym 🙂

lyndus
2. jún 2009

melisska mno to je teda pristup, hnusaci... mno ved jasne, ale moja mama hovorieva ze radsej sa pomaly bat, nez naraz zlaknut 😀

melisska
2. jún 2009

lyndus 😀

kukulik30
2. jún 2009

lyndus rodila som v SNV a mal 3920 a 52 cm 🙂

lyndus
2. jún 2009

melisska, kasli na nich, ked to im nevadi a mozu kludne spavat... ale je to nehoraznos...
kukulik riadny macko 🙂

kukulik30
2. jún 2009

melisska, to by som si nenechala 😠 to je teda neuveritelne.....fakt su ti lusia bez chrbtovej kosti asi 😠

zajacik...
2. jún 2009

Jaaaj babulky kym som vas docitala... inak ahojte 😀
Kukulik no vyzera to na bohatu urodicku, drzim palce na zajtra 😉 A k tomu bolavemu hrdlu - skus si ho vytriet alpou, pomaha to 🙂
Katy jeej to by bolo super keby sa Hanka narodila uz cez vikend, ja budem mat narodky 🙂
Silu vitaj medzi nami 😵 Presne chapem tvoje pocity, ja tiez neviem ci cakat na zazrak alebo ist znovu dotoho, som strasne zmatena, neviem sa rozhodnut... ale asi pojdem do toho az ked budem na 99% presvedcena ze do toho chcem ist...
Melisska opatruj bobaciky 🙂
Ahojte vsetky mamicky, tehulky, snazilky 😵

prestigio
2. jún 2009

Ahojte baby,chcem sa len podeliť s tým čo mám nové: bola som u gynekologa a ten mi na tu moju robertsonsku translokaciu povedal že sa musim rozhodnuť sama ako dalej a tak som išla za dr.Hermanom do GYNCARE a ten mi povedal že som tam zbytočne že nikto nikto mi nebude vedieť nijakým vyšetrením zaručiť že to alebo to vajíčko je spravne až ked normalne otehotniem spontánne tak ako doteraz a potom budú skumať vo mne embryo či je OK alebo nie taakže možno do tretice natrafim na to spravne vajičko a všetko bude OK alebo zas potratím zahadne tak ako doteraz. Takže mam len skúšať a skúšať a raz to bude to spravne.............už len keby som nemala 31 rokov no nie????? A to isté mi potvrdil aj dr.Hredzák v SPLNE.....to mám teda štastie no nie???? Vraj ano umelým oplodnením mi nikto nezaručí že je oplodnené to spravne vajíčko lebo je to genetická vada ktorá sa vyvíja až po oplodnení.

lyndus
2. jún 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuu prestigio tam to je krute... clovek ani nevie, co na to napisat... im sa to povie, ze stale skusajte, ale to co si ty vytrpis nikoho nezujima 😠

tina1
2. jún 2009

ahojte dievčatá, takže už mám 1 bublinku v brušku. Dnes som bola na KET a z 2 posledných nám prežilo len 1 embryjko. Teraz nastávajú 2 týždne bezmocnosti, sledovania sa a rozmýšľania.

melisska
2. jún 2009

prestigio, je to vazne, ja sa do toho nvyznam ako sa robi ta geneticka diagnostika ale najdi na nete iscare, tam je nieco o tom pisane
tini tak sa drzkajteeeeeeeeeeeeeeee 😵

silurusgl
2. jún 2009

Ahojte!dakujem za povzbudenie-naozaj ste super!!!!!!!!!!-uz sa citim lepsie-praca a tak......_kukla som len na vás ale zase musim ist.vediem zensky zbor a dnes mame skusku.tesim sa na vas neskor.krásny vecer,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre