Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
5. jún 2009

Dobry den, moje mile. 🙂 Ako vidim, zase sa debata rozbehla a mam co robit, aby som vas docitala. 😉 Melisska, zlatko, tebe posielam speci pozdrav a vsetku pozitivnu energiu sveta, aku som len schopna takto cez pismenka odoslat. Ja verim, ze babatko tam je. Inac, podla mna si nemala kvalitne testiky. Na zaciatku sa vacsinou testuje tym najcitlivejsim testikom... Drzkaj sa, hej? A nehadz este flintu do zita.
Katy, tebe silno drzkam palceky. Nech vsetko dopadne co najlepsie. Tfuj tfuj...
Kukulik, ak piskanie u teba neustalo (mne sa to pri OHSS stalo, nie a nie sa vypisat) a pitim dostatocneho mnozstva tekutin sa to u teba prefiltruje, malo by to byt ok. Ja si pamatam, ze mne bolo blbo hned po OPU, cestou domov som vracala (to neviem ci z tej slabej narkozy ci z coho...), bolesti v brusku boli mierne, ale na dalsi den sa to zhorsilo, pridalo sa aj dychanie (mala som pocit, ze som kompletne naliata vodou, co aj bola pravda), po ET som vecer okolo 22 hod. zacala neskutocne vracat a... Bolo to hrozne. Ty mas cas sa dat do poriadku, kym sa bambulky budu dalej vyvijat... Drzim ti velmi palce. Dufam, ze vsetko bude ok. Momentalne mas na to vsetky predpoklady, aby sa tomu predislo. 🙂

melisska
5. jún 2009

dalidka , mala som dobry test-mamates ☹ co uz, nadej umiera posledna, pockam na krv, 😉

kukulik30
5. jún 2009

dalidka, ano mas pravdu...ja zatila piskam si myslim az az..naozaj to pitie tekutin pomaha, mam pocit, ze dne to je aj troska lepsie...tak to hadam nezakriknem...naozaj je super, ze transfer mam neskor 😉

dafy
5. jún 2009

ahojte vsetky

meliska je mi to luto ze si tam nasla iba jednu ciarocku ☹ mozno si tá jedna z tisic co jej test neukaze a krvicka ano.

a ked aj krvicka to potvrdi tak predsa musis ist dalej ved kopu bubliniek na teba este caka tak preco uz to cele uzatvaras?mojej znamej to vyslo az na tretie KET tiez bola zufala a na posledne isla uz len preto ze tam este ostali bublinky a vyslo to tak to prosim nezahadzuj vsetko.ine by bolo keby si fakt uz nemala nic zmrazene.

dafy
5. jún 2009

jedna bublinka je urcite ta prava ktora caka na to kedy ju vlozia do perinky len mala tu smolu ze sa nedostala medzi prve bublinky tak poctivo caka nebojkaj 😀 😀

naco potom si si dala ich zmrazit ked im nechces dat šancu 😀 😀 musis ist dalej 😉

vidis mozno zajtra sa budem aj ja takto citit ale pripravujem sa na to cim skor budem vediet ano ci nie tym lepsie premna 😝 a ja uz bublinky nemam 😠

ja viem ze si povies jej sa to hovori ved ma jedno dieta ale nemysli si ze ja po dalsom netuzim tak ako vy ostatne 🙂

mimusa4
5. jún 2009

ahojte...
..musela som sa vyplakať, kvôli melisske..ale chápem ju, preto ťa prosím ak testovať tak len ráno, alebo vôbec..naštartuj sa na novo, zohrej sa pri krbe a čerpaj silu z ohňa, a tak ako veria ostatné dievčatá tak aj ja, že krv bude pozitívna... 🙂

kukulik všetko bude ok len pi a pi..držkám palce 🙂
katy tak ty budeš mať haničku pri sebe už tento týždeň, že načo čakať ešte do ďalšieho 😀 , ale hlavne nech všetko dobre dopadne a môžte si užívať všetci traja spolu 😵 ...
..a po tom oxitocíne nestúpne žene tlak veľmi? zvýšená frekvencia..?

ja som začiatkom týždňa mala kurku na smotane..včera som mala duk. buchtičky, a dnes bude šoš.polivka a ryža s br.mäskom a uhor. šalátik..ale mm chcel rezanky s makom, má smolu 😀

petronelka77
5. jún 2009

Ahojte 🙂 .
Melisska, nic nie je stratene, mozno sa len neskor babatko zahniezdilo a preto je nizsie HCG a na teste nie je zatial nic vidiet....a testovala si vecer.
Kamaratke sa ukazala druha ciarka az na 15-y den a HCG mala len 30, proste babo sa uhniezdilo neskor. A teraz ma zdrave dievcatko.
Tieto dni cakania su najhorsie, ale musis to zvladnut, mas zlateho manzela, ktory Ta podrzi po kazdej stranke.
Drzim palce.
Ostatne zdravim 🙂

ixi
autor
5. jún 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵
melisska ja verim tomu ze krv bude pozitivna uvidis 🤐 🤐 neprestavaj verit 😎

melisska
5. jún 2009

dievcatka ste zlate,raz sadne stastie jana somara

lyndus
5. jún 2009

meliska 😀 😀 😀 myslis aj na somara? 😀 😀 😀
mno mamatest je sice dobry, ale ma citlivost az 20, takze podla mna to nist nedokazuje, ja som testovala 10-tkou a ledva ledva tam ta ciarocka bola aj to rano, takze este vazne nieje nict stratene mojko 😉

melisska
5. jún 2009

lyndus ano aj na.... 😀

lyndus
5. jún 2009

chňapeme sa chňapeme 😀

dafy
5. jún 2009

kde ste vsetky usli??? 😝

lyndus
5. jún 2009

ahooooooooooooj dafy 🙂 oki moja?

kukulik30
5. jún 2009

ahojte 🙂 ja lezkam v posteli, samko sa pri me hraje ...to je pohoda 😀

dafy
5. jún 2009

no konecne niekto 😀 😀

kukulik30
5. jún 2009

😀 no ja som tu bola, len som nepisali...hrajkame sa 😀

dafy
5. jún 2009

lyndus tak co si nakoniec navarila??? 😀

kukulik tak len oddychuj 😉

nakoniec ani neviem ci budem zajtra testovat ked ani test nemam doma do kelu .dufam ze mm pride skor a pojdeme aspon do cauflandu tam je lekaren do 8hod 😲

lyndus
5. jún 2009

kukulik, super, aspon si trosku oddychnes 🙂
dafy zeleninkovu polievku, moc mi nechutila, nerozumiem tomu, ale hlavne ze som mala teple v zaludku a aj to tam ostalo 😀
v tej lekarni v Kauflande som si aj ja kupila moje prve 4 testiky 😀

dafy
5. jún 2009

lyndus 4testy 😀 😀 😀 a to naco tolko?? 😝

jaaaaj uz pamätam ty si bola taky neveriaci Tomas 😀 😀

dafy
5. jún 2009

lyndus a kde presne na terase byvas??
😎

kukulik30
5. jún 2009

hej, dnes je Samko zlatucky, akoby vedel, ze potrebujem lezat....stale mi hovori, ked pohladka brusko, ze tam je Matusko..asi preto, ze mam take velke brucho a svagrinka caka matuska o par tyzdnov 😀 tak si to v tej svojej hlavke pospajal....ja som mu iba vravela, ze ma boli brusko a on si mysli, ze tam mam babo 😀 😀

lyndus
5. jún 2009

Dafy hej hej, ja som testovala kazdy den rano 😀 blizko Kauflandu, mala som tam najblizsie lekaren...
kukulik zlatucky je, moje zlat e 😀

cavik
5. jún 2009

Moje dieťa ešte spí, ja som radšej už vstala, pretože, keby ma zobudil Miško, tak vstanem ako mechom udretá a neviem, kde som a čo tam robím 😀 😀 ....

žeby sme všetci bývali blízko Kauflandu ? Ale na Terase sú 2 😉 🙂

katy2
5. jún 2009

aj ja byvam blizko kauflandu 😉

cavik
5. jún 2009

Katy...my bývame vlastne pri oboch Kauflandoch......my sa máme 😀 😀

katy2
5. jún 2009

cavik, to hej 🙂 ale radsej chodime do stareho..... 🙂

melisska
5. jún 2009

co mate stym kauflandom 😀 ved vy byvate blizko seba,,aj sa stretavate? 🙂

marcela24
5. jún 2009

ahojte splniecka, mohla by som vas poprosit o radu, tie co ste tym presli. 🙂 som uz po prvej inj., dnes som 5 DC a bola som na krv a na utz - mam si pichat puregon ale az od 10 dc, nie je to neskoro ? pichala ste si niektora az na 10 dc? ja viem, ze to zalezi od hormonov, ale je mi to divne. u hermana to myslim uz na 3dc, tak neviem. dakujem za kazdu odpoved. pomoze. 😉

zuzana.dry
5. jún 2009

Ahojte. Meliskka, som rada, ze mas dnes lepsiu maladu 😉
Ja som si trocha pospala poobede....teraz sa chystam na stretko s kamoskami...prajem pekny vikendik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre