Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
25. jún 2009

zajačík, tak peknú dovolenku a hlavne dobré počasie 😉
mimuška: teda mne to ani nenapadlo, lebo niektoré splňáčky sa tu objavujú fakt len minimálne. ale super, že to dobre dopadlo 🙂
sobka Dr. môjmu mužovi vravel, že decapeptyl účinkuje 5-6 týždňov. Máš pravdu, teraz je to už určite jedno. Treba veriť 😉. Ja začnem presne o týždeň.

mimusa4
25. jún 2009

mima ..začali dovolenky, vonku je pekne, je čas užívania si pri vodičke, tak asi preto je tu toho pomenej 😉

lyndus
26. jún 2009

bre ranecko babulky 🙂

dalida
26. jún 2009

Dobre ranko, splnieckovo. Ahoj, lyndusik. 🙂 Ako sa mas? 🙂
Mimuska, tesim sa, ze si o.k., a veruze som si vsimla, ze si tu nebola, ale nemala som casik pisat... Hlavne, ze si uz doma a OK. 🙂
Prajem krasny den.

kukulik30
26. jún 2009

dobre ranko... 🙂

mimuska, som rada, ze uz si v poriadku...ja som si o tebe precitela v inej teme, tak som bola v obraze 😉 hlavne, ze uz to polavilo a nepracuj a nenamahaj sa vela...hlavne v zahradke, oki? 🙂

sobka, urcite dr vie, co robi, takze ziadne obavy...tesim sa , ze suz zacinas stimulku, snad tu uz konecne pribudnu dalsie nove tehulienky 😵

marcelka, drzim palceky na dnes 🙂

lulocka aj ty drzkaj 🙂 myslime na vas 🙂

lyndus
26. jún 2009

ahoj dalidka, sustredujem sa na to, ze mi nieje zle hehe...autosugescia, ale moc nefunguje musim povedat 😀 ale zatial sa drzim 😀 a ty ako?

lulockka
26. jún 2009

Ahojte všetky.kukulik dakujem 🙂 .Marcelka držím prsty. 🙂

kukulik30
26. jún 2009

baby si predstavte, ze mne uz skoncila mrska 😕 😅 ...mala som dva dni krvacanie take normal a vcera uz len spinenie a dnes slabucke spinenie...ocakavala som silnejsie krvacanie, ked bola sliznica stimulovana 😕
ako ste to mali vy, ktore ste mali neuspesny ET?nemalo by byt silenjsie krvacanie? dufam , ze sa slizniva poriadne vycistila?

kukulik30
26. jún 2009

no nic, ais tu nik nie je , tak idem do obchodu..papa 🙂

lyndus
26. jún 2009

ahojte kocendy, posuvam nas vyssie 🙂 co ste dnes dobreho varili? ja som robila zapekane cestovinky s kuracim maskom, sampinonmi, brokolicou, kyslou smotanou a syrom...a k tomu ladovy salat, akurat sa dopekaju, tak uvidime, co na nich povie drobec 😀

lulockka
26. jún 2009

Ahojte lyndus tak sme sa zhodli aj my dnes mám zapekané cestoviny ale neviem presne aké budú lebo nám ich varí svokra lebo nám menia stúpačky tak teraz plyn ani vodu nemáme

lyndus
26. jún 2009

mno moje sa celkom zadarili, sice mohli byt aj trochu slansie, ale sak nemusime vela solit 🙂 ako dopadli vase? 😀

lulockka
26. jún 2009

este som sa ich nedočkala ale hladná som poriadne ☹

lulockka
26. jún 2009

Lyndus chcem sa ťa spýtať ako si sa ty cítila prvé dni.Mňa boli brucho ako na mm a aj prsia ale inak vôbec nič.Ďakujem

lyndus
26. jún 2009

tak snaz si uz papala 🙂 mno asi od druheho alebo tretieho dna ma zacalo boliet brucho ako na mrchu, hlavne vecer, az kym som si nelahla vecer spat... prsia absolutne vobec, tie zacali rast az teraz 😀 a od desiateho dna som bola poobede kolo stvrtej riadne unavena, ledva som vydrzala do postele, sem tam som spala aj poobede...a casto som behala pisat, az si manzel myslel, ze mam nieco s mocakom 🙂 som nanho dost citliva totiz 🙂 zle mi zacalo byt az od 7TT, inac nic vyrazne 🙂 takze brucho ako na mrchu je oki 🙂 hej a od 9 dna po KET som mala pozitivne testy, v albume mam fotky 😉

lulockka
26. jún 2009

Už so sa najedla no dalo sa ale čo už dnes som si vyberať nemohla.Ďakujem za info ja už aj tak tomu veľmi neverím hlavne potom čo som mala takú staršiu krv. ☹

marcela24
26. jún 2009

ahojte vsetky splniecka 🙂 , takze som uz doma, v brusku som si priniesla 2 krasavcov. z 19 sa oplodnilo 11, 2 sa prestali vyvijat a 9 ostalo, z toho 2 vlozili , cize 7 na zmrazenie. ale vraj maju divny tvar, takze je dost mozne, ze to bude zase ako v prvom pripade, ze neporastu dalej. ale sestricka ma samozrejme ukludnovala. takze samozrejme dufam a verim, ale tazko povedat co bude.
Dr. vravel, ze mali aj pripady co mali este menej kvalitne embryjka a zena otehotnela a zase, ze boli ukazkove embryjka a nevyslo. ale asi ma chcel utesit. kazdopadne verim tomu ale mozno nebude to az take strasne ak to nevyjde, kedze je to dost mozne ☹
no nic nechame sa prekvapit o 2 tyzdne sa vam ozvem s vysledkom, nechcem tu stresovat a nejako sa na to upinat.
mozno na dalsiu sobotu rano testnem a napisem. zajtra idem na grilovacku vonku, nech na to tak nemyslim a asi pojdem aj do roboty.
lulockka - velmi drzim prsteky, myslim ze budes uuuspesna ? ktory si den po ET ?

marcela24
26. jún 2009

este jednu otazocku aby som si to nahodu zle nevysvetlila, mam doma 2 testy - jeden citlivost 10rapiclear a druhy mamatest - citlivost 20 - takze najprv asi si urobim ten s citlivostou 10 , nie ?

kukulik30
26. jún 2009

marcela, ano najprv 10citlivost 😉

lulockka
26. jún 2009

marcelka dnes som 5deň

zuzana.dry
26. jún 2009

Ahojte, bola som par dni u nasich...nejak to tu viazlo 😒
Zdravim vsetky... 🙂

ixi
autor
26. jún 2009

ahojte splniecka mne povedal doki ze mam ukazkove a nevislo to tak tebe to prezmenu zasa vinde 😉

sobka
26. jún 2009

Ahojte splniečka, tak mám pocit, že už to tu gráduje...každý máme niečo, hm, niekto krámy, niekto bolesti, niekto zas dlhé dni očakávania...hlavne, že je take nádherné tropické leto, mám pocit, že žijeme niekde na Kube, tam je cez den horuco a na noc sa spušťa 20min. dážd...juj, rada by som tam bola...hmmm ako na dovolenke. 😵 kukulik, ja som po et mala taku mršku ako ty, ale tá dalsia, tá bude pecka...akoby som potratila, nikdy som sa tak neprečistila ako po vysadení hormonov a o mesiac nato, ked som už bola na čistom, tak to prislo...tak uvisíš, možno aj ty sa tak budes čistiť až o mesiac. Inak ja som vlastne nikdy také silné krámy nemala...ale posledné 2 mesiace čo beriem ten fraxiparín, tak mám presne také, ako ked som mala po ET a KET...tak tak 😒

deny3
27. jún 2009

ahojte, dnes som tu prvá 🙂 🙂 🙂
kde ste všetky? mi akurát trávime po obede 🙂

ixi
autor
27. jún 2009

ahojte kocky ja zasa spinim asi budem muset ist... ☹ 🙄

ixi
autor
27. jún 2009

dobru nocku 😵 😵 😵

marcelka82
28. jún 2009

Ahojte. Prišla som vás pozdraviť. Len asi si užívate krásne počasie. Alebo varíte obed. Tak vám prajem krásnu slnečnú nedeľu.

lulockka
28. jún 2009

Ahojte všetkým krásnu nedeľu. 😎

petronelka77
28. jún 2009

Ahojte 🙂 .
Vedeli by ste mi poradit, kde presne sidli Dankovcik? Viem, ze je vedla SPLN-u, niekde pri lekarni. Ako sa da k nemu dostat, zrejme asi zo dvora, vsak? Na ktorom poschodi?
Dakujem a pekny zbytok nedele.

petronelka77
28. jún 2009

A este sa chcem spytat, za aku dobu mi povie vysledky? Robi kombinovane testy, UTZ+krv, som v 13tt.
Dakujem 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre