Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
21. sep 2009

ahojte dievcata 😀 😀 😀
pekne sa to tu rozbieha vsetkym prajem aby ste konecne uz ostali tehulky 🙂 🙂

lenuliatko
21. sep 2009

Ahojte, no keby výsledok záležal od stresu pred IVF, tak si asi zo SPLNu odnesiem trojčatá 😀 Fakt, mne sa ser.. čo len môže! Inak, tiež práve stresujem, či stiihne drahý OPU. Vykradli nám dom v Anglicku, čo máme v prenájme, vzali toho dosť a dá sa vybaviť krásna poistka, takže tam musí ísť. Ide vo štvrtok a príde bohviekedy. Dala som ultimátum do 3.10, ale človek mieni,... Kadečo sa môže stať. K tomu aj iné príjemnosti, takže som "super" naladená. Už si len vravím, že keď to má vyjsť, tak to vyjde, aj keby neviem čo bolo.
Zajačik, no, ty si tiež užívaš 😅 Nejdeš meniť poisťovňu? Taký bordel, aký majú v tej tvojej... našťastie sa to dalo do poriadku. Inak, mne najprv v KE schvaľovali výkon a potom Michalovce automaticky schválili lieky. A posielalo sa to asi naraz z MI. A veru, mala som problém zohnať Puregon. Aj ja som prišla do lekárne a povedali mi, že na druhý deň si mám prísť, zrejme nečakali, že bude problém, no a bol. Ale zajtra by som mala mať už všetko. Možno medzitým doplnili zásoby, ale lekárnička vravela, že mi distribútori stiahli posledné balenia niekde z lekární.
Mimuska, vďaka za vírusíky, mňam.
Dafy ahoj.
Inak bay, už sa mi rozbieha mrcha, už špiním, takže zajtra budem 1.DC. Takže u mňa dekáč zabral až na 12. deň.

zajacik...
21. sep 2009

Dafy dakujeme 🙂
Lenuliatko teda tak to mas teda teraz tiez stresy, nezavidim... ale myslim ze manzel to stihne (ved do odberu mas skoro 3 tyzdne), pripadne sa dohodnes v SPLNe, aby ti stimulku trosku posunuli o par dni 😉 No ja som zvedava s tymi liekmi ako to bude, pojdem ich radsej vybrat cim skor, ajked mne ich bude treba az o take 2 tyzdne, no ale pre istotu radsej skor 🙂 Nevies mi povedat kolko si platila dokopy za Puregon, Pregnyl, duphaston, estrimax a utrogestan? Aby som vedela kolko si mam pripravit euracov 😀 A k tej mojej poistovni, nebudem ju menit. Ved predtym mi to schvalili bez problemov, len teraz neviem co tak zmatkovali, ale uz je to jedno. A zase dalsie papierovacky ohladom zmeny poistovne, to sa mi nechce vybavovat, nehovoriac o tom ze kazda poistovna je na tom skoro rovnako...

mimusa4
21. sep 2009

dievčatá ak nebude puregon v lekárni čo je pri splne tak isto budú mať čo je lekáreň na rohu ulíc alžbetina a moyzeska...dievčatá držím palce silnooo..

zajacik...
21. sep 2009

Mimusa dakujem za tip na lekaren 🙂

kukulik30
21. sep 2009

Ahojte, ja uz tiez spinim, takze mrska uz je o chvilku tu 😉

zajko, no parada, ked sa dari, tak sa dari 😅

ixi
autor
21. sep 2009

ahojte a moja mrcha nikde ☹ ale ona pride potvorka 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
21. sep 2009

Ahojte SPLNIečka,

ako sa máte ja som dnes ráno tiež bola v Splne. Urobil UZV a mám prvú včeličku Menopuru v sebe v brušku 😉

zajacik...
21. sep 2009

Kukulik tak super 🙂
Neboj Ixi, ved ona pride 😀
Dufam ze uz tu budeme do konca roka a aj potom hlasit len same // 😀 No ale aby som to nezariekla 😅 😵

zajacik...
21. sep 2009

Lilly ty si tiez dnes bola v SPLNe? O kolkej? Ja od 7,30 - 10,15 🙂

zajacik...
21. sep 2009

Lilly a gratulujem k prvej vcelicke 🙂 To je tvoje 1.IUI?

kukulik30
21. sep 2009

Lilly no super, ani to nebolo take hrozne, ze? 🙂

Ixi, cakam na teba, dufam, ze uz sa jej uraci, zajtra alebo pozajtra 😉

zajacik...
21. sep 2009

Kukulik, Ixi, vy idete na KETko, ze? Kukulik kolko mas este zmrzliniek?

kukulik30
21. sep 2009

zajko este 11...z toho 4 blastocysty 🙂

zajacik...
21. sep 2009

Kukulik tak to este mate pozehnane 🙂 Tak nech teraz vyberu nejaku dievcatkovsku bublinku 😵 Nech ma Samko sestricku 🙂

zajacik...
21. sep 2009

Lilly inak mas krasne motto v pase, tak sa ho len pekne drz a uvidis ze zazrak pride 😵

kukulik30
21. sep 2009

to hej, len viete , co ma napadlo..mozno somarina, ale este skor sa dalo na Jonasovej stranke pozriet, zadat datum a ukazovalo aj riziko, teraz to uz nefunguje/ ten risk uz nevyhodi/, ale ja si pamatam, ze som mala riziko 3 v oktobri, novembri a decembri...a poviem vam pravdu , stale mi to vrta v hlave, ze prave tak nam teraz vychadzaju transfery 😕 ☹

zajacik...
21. sep 2009

Kukulik nemysli na take, Jonasovka je pri prirodzenom pocati... tu sa musime spoliehat nie na Jonasa, ale na Hredzaka, a hlavne na Pana Boha 😵

jespera
21. sep 2009

Zdravim vsetky stimulantky - to bude ale pozitivnych testov!!!!!!!!
Myslim ze Zdeja ma zajtra odber - tak drzim palce aj jej, papa

kukulik30
21. sep 2009

ved to, ja velmi na take neverim, ale vies, som si spomenula na to, lebo vtedy som si zo spasu zadala moje udaje o narodeni a vyhodilo mi tam na cely rok a tak mi utkvelo v pamati, hlavne to, ze ten koniec roka bol taky riskantny..ale jasne, ze sa spolieham , hlavne na nasho Pana, uz je to v Bozich rukach potom, co to tam Hredzi vlozi 😵

kukulik30
21. sep 2009

uz zajtra ma zdeja odber..juj to mi nejak uniklo...tak sa tiez pridavam a drzim palce 😉

lenuliatko
21. sep 2009

Ahojte, joj ale čakáme tie naše mršky, čo? 😀 Inokedy len aby neprišli a teraz...
Zajačik, za utrogestan a pregnyl som doplácala asi 5€, za estrimax a duphaston cca 11€, puregon bude zajtra a cena je cca 75€ aj nejaké centíky za balenie, tak nejakých 316€ to môže byť dokopy. Ale pri tom som nakupovala aj vitamíny a čaje, tak si nie som na 100% istá. To sa mi marí, že som brala extra ale viac ako 320€ to nebude.
Kukulik, Ixi, tak nech mršky prídu čím skôr 😉
Ixi, tak ako? Cez týždeň mi to veľmi nevychádza a dám ti vedieť, čo v sobotu. Niečo mám, ale snáď stihnem všetko. Aj mňa to tam nejak ťahá...

zajacik...
21. sep 2009

Lenuliatko diky za ceny 🙂
Zdeja zajtra sa drz!!!

zajacik...
21. sep 2009

Na dnes sa s vami lucim 😎

kukulik30
21. sep 2009

ahoj zajko 🙂

lenuliatko
21. sep 2009

🙂 papá
Zdeja, tiež držím palce, si z nás prvá po prázdninách. Tak to treba začať úspešne 🙂

lenuliatko
21. sep 2009

Kukulik, si mi pripomenula tie výpočty. Škoda, že sa už nedá, ja som si to raz vytlačila a neviem to nájsť 😒 Ale je tu ešte toto:
http://www.antear.sk/link2.html
Síce nevypočíta roziko, ale aspoň priaznivé obdobie z astrologického hľadiska. Je to to isté, čo Jonáš, a konečne mi to vychádza tak, že by sa aj mohlo zadariť. Určilo mi plodné dni od 12.-16. a cca vtedy niekedy by mohol byť OPU a ET 😅 Lebo doteraz mi Jonášove plodné dni vždy vychádzali cez mrchu. Tak babule, nech nám je aj vesmír naklonený, aj Boh, všetko... amen

lillyanka.lillyankov
21. sep 2009

Zajko ved aj ja som tak bola, čo si mala oblečené a kde si stála - sedela 🙂

lillyanka.lillyankov
21. sep 2009

ďakujem za povzbudenia 😉

kuku ano, prežila som tu včeličku sestrička bola veľmi zlatá 🙂

lillyanka.lillyankov
21. sep 2009

Zajko to motto som is ja sama vymyslela, keď som bola minule v kostole tak hovoril kaplán, o pánovej milosti, že vždy sa dá spoľahnúť na Pána, ke ťa niečo trápi, a on ťa vypočuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre