Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
29. sep 2009
morrigan77
29. sep 2009

Zdeja - spotting je normalny po IVF; len aby si nemala velmi jasnu cistu krv!

Mas pravdu Kukulik, lepsie sa s nimi priamo porozpravat

Som zmetena lebo vela citam o 2 centrach v Kosiciach - SPLN a Gynecare. Prosim pomozte mi sa rozhodnut>
Podla coho ste sa vy rozhodovali?

zdeja
29. sep 2009

mna do SPLNu odporucila moja gynek. dr. Muranska.....je hned vedla centra...a podla mna je to tam na urovni a personal je super

morrigan77
29. sep 2009

No to som rada. Ja zatial cakam nez sa mi ozvu - chceli nase francuzske vysledky. Som velmi netrpezliva co nam navrhnu.

kukulik30
29. sep 2009

morrigan,odborne su na tom dr v oboch centrach rovnako,moze zavazit prostredie, to je krajsie v Splne a strasne zlata sestricka , ktora je v Splne na nezaplatenie 🙂

kukulik30
29. sep 2009

no a ja uz idem spinkat, lebo rano skoro vstavame do Splnu 🙂papa

zdeja
29. sep 2009

presne tak ....sestricka v SPLNe je na nezaplatenie...podla mna je to anjelik
dobru kukulik

mimusa4
30. sep 2009

dobré ránko...raňajkyyyy

ttttttttttttttttttttttt
t 😀 😀 😀 😀 😀 tt
tttttttt 😀 tttttttttt
tttttttt 😀 ttttttt
tttttttt 😀 tttt
tttttttt 😀 tttt
tttttttt 😀 tttt
tttttttt 😀 ttt
ttttttttttttttttt

nemám prehľad teraz medzi vami ale držím strašne silno palce 😵

zajacik...
30. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Mimuska dik za ranajky 🙂 Uz sa ti to krati 😉

Morgan77 ahoj a vitaj na fore 😉 No ja som sa tiez rozhodovala medzi SPLNom a Gyncarom, ale co poznam baby z ineho fora, tak tie chodili do SPLNu, aj to prostredie sa mi tam velmi paci a hlavne ze sa tam tak dlho necaka ako v Gyncare, kontroly idu velmi rychlo, doki to tam ma velmi dobre zorganizovane 😉 Akurat teraz po ich dovolenke to trosku trva, lebo je tam riadny natresk. No a o sestricke sa opakovat nebudem, je to poklad 🙂

Zdeja dufam ze ta teraz nezmatiem, ale to ze zena nekrvaca alebo nespini neznamena automaticky ze je vsetko OK. Ak sa babulky hned od zaciatku neujmu, tak to zena nijako nepocituje ani nema ziadne prejavy, iba negativnu krvicku. Ale to dufam nebude tvoj pripad, lebo ty tu musis rozbehnut poriadnu tehu-vlnu 🙂

zdeja
30. sep 2009

zajacik dik. len som chcela vediet co mozem v ako pripade cakat.....proste viac vediet

kkatty
30. sep 2009

😵 Ahojte, pozdravujem všetky SPLNIEČKA 😵 a držím prsty...

mimusa4
30. sep 2009

dievčatá a neviete nikto nič o deny???? už veeeľmi dlho ju nevidieť 😒

kukulik30
30. sep 2009

Ahojte, dnes v Splne nebol taky naval, aj sestricka sa cudovala 🙂

matulka, tak ako? bola si? ak ano, tak ja nemam ani tusenia, ktora si mohla byt a to som tam bola od rana a cakala som este MM , kym dosiel po mna, lebo siel po tovar...kedze nemas foto, tak fakt netusim 😅 ale mozno ty si ma spoznala 😀, len si sa nechcela priznat, cooooo???? 😀 😀 😀

kukulik30
30. sep 2009

a zabudla som napisat, ze som sa dr pytala, ci by som mohal dat vlozit aj 3, co on na to...ale povedal, ze to sa uvidi, ake budu kvalitne, tak podla toho....cize predpokladam, ze ak budu pekne, tak odporuci 2 bublinky a ked menej kvalitne, tak vtedy 3 🙂 ...no uvidime, a transfer mam 7.10.o 11tej 😵 pekny datum,ze? 🙂 🙂 🙂

zajacik...
30. sep 2009

Kukulik krasny datum, nech ti coslo 7 prinesie stastie 😉
KKatty dakujeme 🙂

kukulik30
30. sep 2009

kde ste vsetky 😕

lenuliatko
30. sep 2009

Ahojte kočky 🙂
Kukulik, jéj, tak už sa to blíži 😉 Tak pekne pestuj perinku pre drobcov, určite to budú tie najkrajšie embryjká.
Kde ste všetky?

zajacik...
30. sep 2009

Lenuliatko tak ako dopadla prva vcielka? Ci to az dnes? 🙂

lenuliatko
30. sep 2009

Čau Zajko, ty ideš zajtra? Mne kontrola vychádza zas na pondelok, dúfam, že už nebude toľko ľudí 😅

lenuliatko
30. sep 2009

Až dnes 😉 Ale až večer. Už sa teším, teraz to začína tak naozaj.

kukulik30
30. sep 2009

a perinak bola 8mm..no mohla byt aj viac, ale nevadi 😵

lenka, aj ja som pichala vecer, rano nic nestiham, nie to este pichat vcelicky, to by som inak zmatkovala 😀 😀 😀

kukulik30
30. sep 2009

nie perinak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale perinkaaaaaaaaaa 😀

lenuliatko
30. sep 2009

Ja to teiž preto nechávam na večer, mám čas myslieť na to celý deň, že večer treba pichnúť 😀 A neboj, perinka ešte za ten skoro týždeň dorastie.
V piatok idem na predoperačné, neviete, bude treba aj rengén? Bodaj by nie, všade treba čakať 😝 A moč? asi zoberiem rovno z domu. Bola som v apríli kôli laparke, ale už sa nepamätám 😅

kukulik30
30. sep 2009

lenka, ja som RTG nepotrebovala... 😉 moc sa mi zda, ze hej+ vysledky z krvicky, ja som to vsetko mala od gyn, teda tam so odniesla moc a vzala krv a s tymi vsetkymi vysledkami som sla na interne..to bolo vsetko, tam mi este urobila ekg, ci co to bolo a napisala spravu a to som dala v SPLNE 🙂

lenuliatko
30. sep 2009

Kukulik, perinak je ešte lepšie, strčia tam drobce, zavrieš dvierka a hotovo 😀 Tutovka

zajacik...
30. sep 2009

Lenuliatko hej idem zajtra, predpokladam ze od zajtra aj budem pichat... tebe prajem pevnu ruku pri vcielke, uvidis ze s tym perom je to jedna radost 😵 A ja tiez pichavam vecer, je na to viac casu. Mne na predoperacne nebol treba RTG, a podla mna ani nieje dobry, lebo ti moze oziarit vajicka 😕

lenuliatko
30. sep 2009

Ja som to neriešila ani cez obvodnú,a ni cez gyn., rovno som zavolala na interné, tam mi urobia EKG, vezmú krv a dajú mi lístok aj na moč. Vtedy som dostala lístok aj na RTG. Dúfam, že teraz nebude treba. A posledné po čom túžim, je ísť cikať na poliklinike, kde sú na chodbách davy ľudí, aj naposledy som si bola vziať "nádobíčko", dávali mo pohár a ja že ee, že mi netreba ísť, tak mi dala takú uzatvárateľnú nádobu, šla som pekne ciknúť domov a potom to priniesla 😅 takže vezmem ráno rovno z domu a mám pokoj.

kukulik30
30. sep 2009

stale rozmyslam nad tym, ze co ak mam ovulku teraz a vklad ci potom nie je neskoro 😕ako ten organizmus vie, ze ked tam da dr bublinky, ze ich ma prave teraz prijat ..zase dumem nad somarinami....preto sa pytam, lebo ked beriem Estrimax, tak mam pocit, ze mam ovela viac ovulacneho hlienu, posledne 4 dni mam pocit, akoby prebehla, alebo prebieha ovulka 😅 ...asi bars rozdumujem, sak stale sa to tak robi, tak nebudem ani premyslat nad tym....

zajacik...
30. sep 2009

Kukulik mne brali krv rovno na internom a potom este urobili EKG, zmerali tlak a dali spravu. Ale to je jedno, hlavne nech je vsetko OK 🙂

kukulik30
30. sep 2009

zajko, asi kazdy ma iny postup 🙂 hlavne, ze sa to podari a mozme si ist pospinakt na tu chvilku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre