Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
30. okt 2009

zajacikkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krasny testik, asi budu naozaj dvaja zajacikoviaaaaaaaaaaa 🤐 😵 😵 😵
ahojte tehulky, boze ako to letiiiiiiiiiiiiiiiii, ze 30tt 😵 😵 😵 😵

zajacik...
30. okt 2009

Gisel a ako sa citis? Este par dni a mozes ocikavat testiky 🙂

lyndus
30. okt 2009

melisska 😀 😀 😀

zajacik...
30. okt 2009

Vevericka dakujeme 😵 Verim ze vsetky tu sa budeme takto radovat 😵 😵 😵
Lenuliatko teskam sa na tvoje pekne cisielko, co nam dnes zahlasis 🙂 🙂 🙂

lyndus
30. okt 2009

zajacik podla mna si uz dnes kludne mohla ist na krvicku 🙂 isto by vyslo pekne cisielko 🙂 sak mamatesty maju citlivost 20 tusim 😀

zajacik...
30. okt 2009

Lyndus ale v pondelok bude cisielko vacsie, tak ja si na neho pockam 😵

gisel22
30. okt 2009

Zajacik, citim sa dobre, mam len nafuknute brucho, citlive bradavky, ale tie som mala aj pocas stimulky a vcera ma popichavalo v brusku, takze nieviem. Ty si mala ake priznaky?

zajacik...
30. okt 2009

A dnes som este len 11.den po ET, tak tam nebudem saskovat tak skoro 😅

zajacik...
30. okt 2009

Ja som citila vajecniky, taky som mala pocit ako by boli take napate, ako keby ich niekto natahoval do sirky 😅 A sem-tam som citila brusko. Prsia vobec, necitim ich ani teraz. A este castejsie chodim cikat. U teba to vyzera nadejne, dufam ze nastupis na tehu-vlacik smer Jul 2010 😵 😵 😵

lyndus
30. okt 2009

zajacik, ved jasne, je len ze uz cez vikend ste sa mohli vytesovat a v pondelok by si mala kontrolny odber 😉 ale v pondelok budes mat isto cisielko paradne 😉

zajacik...
30. okt 2009

Lyndus uz sa vytesujeme aj tak z dnesneho testika 😵 😵 😵

gisel22
30. okt 2009

Dakujem ti za povzbudenie, ja len dufam, ze ten vlak este stihnem. 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Neboj, vlacik ide pomaly, ved vezie tehulky s bublinkami 😵

vevericka80
30. okt 2009

zajacik niet zac 🙂 🙂 🙂 vsetkym vam to prajem.... ked vas tu tak citam, mam chut sa dat na 2. IVF......ale to pokracovanie je aj tak mozne len od noveho roku, kedze limity su uz vycerpane
ked sa pozriem na jesperin pas, hned ma napadne, ze aj ja by som mohla byt v 30tt

lyndus
30. okt 2009

zajacik to ti teda verim 😀

zajacik...
30. okt 2009

Vevericka nemysli na to kde my si bola. Mne keby vyslo 1.IVF, tak uz som mohla mat drobceka, ale vobec som to tak nikdy nebrala ani sa nezamyslala nad tym kde som mohla byt. Proste tak to malo byt. A Mimuse vyslo 2.IVF, aj Katy, tak som tajne dufala ze aj mne vyjde druhy pokus. A drzim palce aby vysiel aj tebe 😵

zajacik...
30. okt 2009

...kde by si bola... preklep

gisel22
30. okt 2009

Zajacik, ok, ano myslime pozitivne 🙂
A mimochodom aj mne sa zda, ze chodim castejsie cikat, pretoze v noci som nikdy nechodila a uz druhu noc sa zobudim a musim. Uvidime, ako ma byt tak bude. Mozno sa tu nakazim tehu virusok
🤐

vevericka80
30. okt 2009

snazim sa na to nemysliet.....a dufam (verim), ze 2.ivf dopadne vynikajuco 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Lenuliatko este nemas vysledky???? Cakame 😵 😵 😵 😵 😵

dalida
30. okt 2009

Zajacik, tesim sa, ze testik ukazal krasne //. 😵 🤐 Drzim palceky. 😵 🤐 Dufam, ze coskoro sa pridam aj ja k tebe. 😉 Chcem byt taka "bruskata" ako ty 😵

zajacik...
30. okt 2009

Dalidka ved som pisala ze vlacik ide pomaly, takze pocka aj na teba 😵

dalida
30. okt 2009

Cmuk malym zajacikom 😉

zajacik...
30. okt 2009

Cmuk Dalidke 😵

lenuliatko
30. okt 2009

Tu som babky, ale výsledky až o pol druhej 😉 Minule som čakala 1 a pol hod. dnes dve. A to po ne musím ísť. A hneď po tom idem sa mamkou a tetou odniest kvety na hroby, trochu to tam nachystať, takže to nebude hneď.

zajacik...
30. okt 2009

Lenuliatko tak ok, pockame 🙂 Idem si zatial trosku lahnut.

lenuliatko
30. okt 2009

s mamkou, juj, to nebol pekný preklep 😨

lenuliatko
30. okt 2009

Ok 😉

mimusa4
30. okt 2009

prišla som vás omrknúť 😉 a vidím ako tu je pozitívne, už to veeľmi chýbalo, ako bolo v lete tu mĺkvo tak teraz nestíham čítať..
môj konečne spí tak som si postavila polievku uvariť druhé mám od včera, ešteže tak..a mám dosť po dnešnej noci 😝 🙄 malého asi bolelo bruško tak toľko veľa plakal, mohla som ho ja hojdať, hladkať, dať kvapky, zase cicík, kontrola plienky, len aby sa utíšil..už som ani čas nevnímala a že s ním pospím doobeda, nooo určite stále niečo treba robiť ale ako sa najem, jeho potom nakŕmim a už si fakt ľahnem..včera sme mali poradňu pekne priberáme od 12.10. sme pribrali 850g, čiže momentálne váži 4250g, už máme výmenné lístky na kĺbiky a neurologiu do novej nem. máme sa objednať, len ešte musím zistiť kam mám ísť, al. kuknem t.č.

potom prídem, čo bude večer al. zajtra...papa
a hlavne držte sa a opatrujte bublinky 😵 😵

lenuliatko
30. okt 2009

Tak už viem výsledok. HCG je 728 😅 😅 😅 Neviem, či si rovno do pasu nedať, čakáme dvojičky, lebo toto číslo je na jedno bábo dosť odvážne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre