Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
22. sep 2009

jajica, veru ano 😉

lenuliatko
22. sep 2009

Ahojte, no v SPLNe musí byť riadny nátresk 😀 Tak ste sa napokon spoznali, ktorá bola ktorá, škoda, že až teraz.
jajica, ja si ťa pamätám, že si tu chodila, mala si kedysi foto, že? Držím palce 😉
Kukulik, tak aj tebe sa to už rozbieha, teším sa, že nás bude toľko v očakávaní 🙂
Zajačik, aj ja sa bojím, véééľmi. Ale až bude po vklade, dám do toho všetko, ja viem, že budem veriť a urobím pre úspech všetko. Nás tu bude toľko tehulí 😵
Ixi, tak nech si mrška švihne 😉 Dopraj si vínko, teplý kúpeľ...
Mne dnes došla mrška, hneď ráno som si dopriala jeden valetol, lebo šak čo sa budem trápiť a akurát som bola v meste a tableta prestala účinkovať, joj, to boli kŕče 😅 Ste spomínali, že to môže byť aj silnejšie, tak si užívam 😝 Inak, ja idem asi v pondelok do SPLNu, kto sa pridá? 🙂 Hej a už mám všetky lieky doma, aj Puregon, tak stimulka môže začať 😵

minusa1
22. sep 2009

Ahojte, som tu nová, takže vás všetky srdečne zdravím. Chcem sa opýtať, mám schválenú žiadosť o 1.IVF spoločnou zdravotnou poisťovňou, ale Dr. mi povedal, že už majú vyčerpaný limit, takže musím čakať do budúceho roka? Máte takéto skúsenosti s touto poisťovňou? Myslíte, že sa mám prepoistiť?

kukulik30
22. sep 2009

minuska, vitaj medzi nami 🙂
ja nemam s tymto skusenost, vacsinou tu maju dievcata VSZP alebo Doveru, ale uz sme poculi, ze ma dr limity a niekedy ku koncu roka uz sa neda...a treba cakat na novy rok..ak uz mas schvalenu ziadost, tak asi nemen..teda to je moj nazor, lebo teraz ked sa prepoistis, opat musis cakat na schvalenie, mrsku a to v podstate bude mozno iba o mesiac aj nieco skor 😒 ..no ale ako myslis..najprv si ale zisti, ci uz nie su limity vycerpane aj v inych poistovniach, aby si zbytocne nepresla a aj tak budes cakat na novy rok 😉

lenuliatko
22. sep 2009

Ahoj Minusa, Kukulik má pravdu, teraz je už asi neskoro sa prepoistiť, časovo by ťa to vyšlo asi narovnako. Zdá sa mi, že len jedna poisťovňa má limity. A spoločná sa nezlučuje teraz s nejakou? Možno to by bola cesta. V každom prípade, je skoro október, už ti to zbehne a v januári pôjdeš medzi prvými 😉

jajica
22. sep 2009

Lenuliatko asi si ma s niekym mýliš, ja som tu asi mesiac a niečo, foto som tiež nemala, ale nevadííí 😵 a do SPLNu idem v utorok 🙂

lenuliatko
22. sep 2009

Áaaha 😅 Prepáč Jajica, zrejme som si ťa splietla, ale tá kočla mala podobný nick. Nevadí, aj tak sme na rovnakej lodi 😉

ixi
autor
22. sep 2009

mimusa 1 aj ked zmenis poistovnu co mozes len do konca septembra nova ti zacne platit az od januara

ixi
autor
22. sep 2009

kukulik ty uz si dostala mrsku? aj co? ☹ vos jedna leniva 😀 😀 😀

lenuliatko
22. sep 2009

Čau Ixi, veru, 100 bodov, na to sme zabudli 😅
Jajica, zmýlila som si ťa s Jajkou, veď vravím, že podobné nicky 😅

ixi
autor
22. sep 2009

lenulik no vidis 😀 😀 😀

lenuliatko
22. sep 2009

Vidíííím 😀
No nič, idem čosi vybaviť, ešte sa snáď zastavím.

ixi
autor
22. sep 2009

ok tak nech sa ti dari ja budem cakat mrchu 😀 😀 😀

minusa1
22. sep 2009

Aj som si myslela, že tá zmena poisťovne by bola asi zbytočná. A aj tak by sa spoločná mala zlúčiť so VŠZ, takže uvidíme. Je tu niekto taký prípad ako ja, že musí čakať do januára? Potešilo by, že nie som sama... 🙂

ixi
autor
22. sep 2009

neboj mimusa raz dva to zleti a isto sa dakto najde co pojde v januari 😎

zdeja
22. sep 2009

ahojte babulky
jespera, lyndus mam to za sebou.....odobrali mi vajicka, Hredzi mi povedal ze mame 6 kuskov a v piatok ideme o 11 na vklad... 🙂
bola tam so mnou na izbe jedna super holka Erika( mozna sa prida ku nam pisatelkam).....potom nas polovicky pozvali na picu-takze to bol pekny den

ixi
autor
22. sep 2009

zdeja super ze to mas uz zasebou nech sa vajka oplodnia a budu krasne babuska 😎

jajica
22. sep 2009

Lenuliatko nevadííííííí ☹

jajica
22. sep 2009

teda 😅 - tohoto som tam chcela dať

ixi
autor
22. sep 2009

aj ja by som chcela ist na ket ale mozem 😠

zdeja
22. sep 2009

dakujem ixi.....jooj boli ma este troska brusko ale neva
nie je 6 vajicok malo???
v piatok budeme tehulkovany ako nam povedala sestricka u Hredziho joooj len nech to bude ok 😅

mima263
22. sep 2009

ahojte, vy ste to teda rozbehli 😅
zdeja blahoželám, tak už to máš za sebou 😉
ixi ani moja mrcha nikde a už mám 49 deň od poslednej

ixi
autor
22. sep 2009

nieje radsej menej a kvalitne ja som mala 28 a oplodnilo sa mi 16vajok a tie co mi zmrazili sa potom zle rozmrazovali

jajica
22. sep 2009

ixi len dúfajme, že to nebudeme opäť my

ixi
autor
22. sep 2009

ja mavam tak 30-32 dc ale terz ja viem kde sa tuladnes som uz 35 😝

mima263
22. sep 2009

ixi no mne to sem tam skáče, ale 49 to je fakt rekord

zdeja
22. sep 2009

no uvidime dufam ze su tie moje bombasticke 😎 xixixi
este neviem kolko mi vlozia az v piatok mi povie Hredzi

zajacik...
22. sep 2009

Jajica este ze si spomenula to tricko 🙂 Parkrat sme sa na seba pozreli, aj usmiali, ja som sedela hned pri dverach, mala som cierne nohavice aj sako a zlatu kabelku, xixi 🙂
Kukulik super ze uz ides do SPLNu 😵
Minusa ahoj a vitaj medzi nami, drzkam palce na januar 😉 Chvalabohu ze Dovera nema limity. Inak myslim ze Dafy uz niekedy v lete spominala ze je vycerpany limit (asi je tiez zo spolocnej ZP), ale nastastie sa uvolnilo v SPLNe jedno miesto, tak bola na IVF este v lete. Mozno by si sa mohla dohodnut so sestrickou, ze ak by sa nahodou uvolnilo nejake miesto, nech ta zavolaju...

zajacik...
22. sep 2009

Zdeja gratulujem k vajkam, 6 je moje stastne cislo, tak nech prinesie stastie aj tebe. Ako pisala Ixi, radsej menej a kvalitnych, aj ked lekari pisu opak, ze cim viac vajok, tym viac kvalitnych embryi mozno ziskat. Ale myslim ze na 1 alebo 2 babiky je 6 vajok az-az 🙂 Tak uz len nech sa pekne oplodnia a sup-sup do bruska 😉

zdeja
22. sep 2009

zajacik dakujem....dufam ze manzelove potvorky sa s nimi skamaratia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre