Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Ixi mam sa vyborne 😵
Lyndus ze indiansky tanec plodnosti 😀

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus a hlavne opatrne 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

zajacik to rada pocujem 😵 😵 😵

lyndus
5. máj 2009

ixi sak jasneeeeeeeeeeeeeeeee...juj to cakanie je najhorsie... babulky co mate dnes v plane robit? pocuj ixi, preco svokru do Mongolska posles? tolko luxusu 😀 nejaky gulag na sibirskej rusi by bol mozno lepsi 😀

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus lebo nahodu by sa jej tam nepacilo a chcela by sa vratit???????????? co potom?????odkedy mi povedala ze nezname dzecko spravit ju nemusim a to snami byva 😠 😠 😠

lyndus
5. máj 2009

tomu nerozumiem, ako nezname? to co je??? 😠 a kde s nou byvate?
inac babule, tu su jake nadherne veci do izby pre babatka...ale to by sme asik to loto museli vyhrat 🙂

http://www.meblik.pl/cz/kolekcje/10/sawanna/

lyndus
5. máj 2009

kde ste secky babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

dalida
5. máj 2009

Dobre ranko, kocendy. Vidim, ze tu debatka frci uz od skoreho ranka. 😀 Vsetky vas zdravim. Taelka, tesim sa, ze som ta zastihla... 🙂 Zajacik, ty si davno nezavitala. 🙂
Ja utekam za manzelikom do prace, potom si pojdeme spolu vyzdvihnut nase bambulky. 😀 O 10.30 zaciname 😀
Lyndus, kraasny nabytok. Este mat babtko, aby som mu to tak mohla zariadit. 😀

lyndus
5. máj 2009

dalida veru veru, ale sak si prave ides pre ne 🙂

zajacik...
5. máj 2009

Dalidka silno drzkam palcekyyyy!!! 😵 😵 😵

lyndus
5. máj 2009

aj my drzkame...mocno mocno atehu virusikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy posielame 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lyndus
5. máj 2009

ste ma tu nechali samu, fnuq ☹

melisska
5. máj 2009

ahoooooooj spisovateľky 😀

ixi na zadok, netestuj, 7 den je skoro 😵 stavaju sa vselijake veci, co sa stresujes? ja mozno urobim test rano ako pojdem na krv inac nie aj to neviem 😉

zajacik ahooj, 🙂

taellka tak sa mozno zajtra stretneme ty, kuklik, ja 😵 este kto????

Dali teskam sa stebou 😵 a nech sa hned zahryzkaju 😵

lynduska 😵 u teba je to jasne, urcite 😵

mirus25
5. máj 2009

ahoj. 🙂

ixi ozaj je ešte skoro na testovanie. len sa zbytočne zlostíš že nič neukázal. počkaj ešte tie 2-3 dni a skús tak. tak sa tam už určite ukážu //. 😉

dalidka držím palčeky. aby sa babulky poriadne ale ozaj poriadne zahryzkali. 😀

taelka vaše bábatka už ozaj podrástli. ako ten čas letí. naozaj človek na detičkách vidí ako ten čas uteká. len sa pekne držkajte. 🙂

melisska a ty ? čo nového máš ?

jaanulienka
5. máj 2009

Ahojte zienky, tak ja som na koniec ostala doma, pracu som na teraz zahodila za hlavu. Huraaaaaaa a doma je inak super aspon prvy den 😉.
Ixi - ty si sa testovala?! Nemala si t teraz budes zbytocne nervozna. 😖

mirus25
5. máj 2009

ahoj jaanu. to som rada že si si to rozmyslela. ako sa cítiš ?

lyndus
5. máj 2009

juj babule, som si lahla, nech mi rychlejsie zbehne cas, normalne sa mi snivalo, ze som volala po vysledky a negativne boli...priserne cosi ☹ uz mi z toh sibe ci co

katy2
5. máj 2009

Ahojte 😵
Vevericka, je mi to luto 😔 Viem, co prezivas... ale nestracaj nadej, prajem vela sily ist dalej 😉
Ixi, testovala si skoro 😉
Jaanulienka, to je dobre, ze si nakoniec ostala doma..... Netreba to prehanat.....
Ja som bola dnes na uzv v nemocke a mala ma 2700g - sa mi to zda vela.... Ale tie hodnoty asi nie su celkom presne.... Ved kolko bude vazit, ked sa narodi 😕 Este ma 6 tt a za 2tt podla uzv pribrala 700g...... Nechame sa prekvapit 😵
Pozdravujem vsetky a vsetkym nadalej drzim palce 😵 😵 😵

katy2
5. máj 2009

lyndus, specialne drzim palce tebe 😵 😵 😵 to cakanie je hrozne... ale potom ta uzasna radost pri vypocuti poz. vysedku 😉

lyndus
5. máj 2009

dakujem Katy, je to hrozne, hlavne ked sa ti este snivaju take blbiny 😠 normalne si pamatam, ze mi povedala ze mem HCG 1,23 a ze babatenko tam asi bolo, ale uz neni... boze, to sa fakt moze snivay iba mne...cez den...

katy2
5. máj 2009

neboj, o chvilu ti sestricka oznami najkrajsiu spravu.... 😵 a potom to len vsetko zacne.... strach z kazdej kontroly.... 😉

ixi
autor
5. máj 2009

ahojte dalidka drz sa a ja som myslela ze si bola vcera 😀 ja som dajaka pomylena 😎 😎

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus neboj tipujem tak 456 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

katy hanicka teraz este pribere 😀 😀 😀

lyndus
5. máj 2009

hehe ixi oki, mozeme tipovat...aj polovicka a mozno aj tretinka by mi stacila 🙂 katy, nebojaj, budes mat baculku nadhernu 😉

ixi
autor
5. máj 2009

ja som mala prvy krat len 46 😀 😀

lyndus
5. máj 2009

ixi a co hovorila na to sestricka? lebo mne vravela, ze tehotna je podla nich od 50 HCG...aj ked pre labak od 10, mno len nech je to ok 🙂 a ty tesuj az v piatok...v pondelok ides na rkvicku?

ixi
autor
5. máj 2009

no mne hovorila ze u nich je az od 100 ale nic povedala ze mam brat dalej lieky a o 2 dni na krv a potom bolo396 😀 😀 idem v utorok

katy2
5. máj 2009

len nech vam hcg pekne narastie 😉

ixi
autor
5. máj 2009

katy a ako sa citis este vladzes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre