Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
25. okt 2009

Ahojte 🙂
Leni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 strasne drzim prsty nadalej 😵 😵 😵 a potichu gratulujem 🤐
drzim palce aj ostatnym..... 😵 😵 😵
zajko 😉
hned je tu veselsie.... 🙂

ixi
autor
25. okt 2009

mirus 25 idem aspon to budem vediet na 100 percent a ty tiez pojdes nie? ahoj katy 😀

mirus25
25. okt 2009

ano idem aj ja.

mimusa4
25. okt 2009

ahojte..jéééj prídem a čítam také krásne správy..
lenuliatko gratulujem, konečne vidím nové pozitívne testy 😵 😵
zajacik presne také chcem vidieť aj tvoje, takže kedy testneš? juuuj tfuj tfuj tfuj.. 😵
neviem kto ešte čaká na krvičku, ale prajem pzit. testy aj vám 😵

lyndus, petronelka, jespera...nooooooo tak už ste v 30tt, ešte kuščiček a budete už písať, že krpci sú na svete 😵

my rastieme, malý je hotový tučko, potom nahodím niečo nové (foto), len treba stiahnuť z foťáku..a mám čas? 😅

mimusa4
25. okt 2009

a už aj musím ísť niekto sa tu rozplakal..hladooooooooooš 🙂

jespera
25. okt 2009

Ahojte - aj u vas je tak krasne pocasie ? super jesen...
Mimusa - no stale sa mi zdalo ze to ide hrozne pomaly, a dnes zacala posledna desina - uz sa mi to take pomale nezda, 🙂.
lenuliatko - super sprava, srdecne blahozelam. 🙂)))))))))))ňňňňň

mimusa4
25. okt 2009

jespi..veru ide to už potom rýchlo a nedá sa to zastaviť 😅 😀

lulockka
25. okt 2009

tak ja som to už rozdýchala ešte skúsim testnuť v utorok a čo má byť to bude.Ale určite sa hneď nevrhnem na další pokus asi si trocha odychnem a užijem si vianoce a znova to skúsim po novom roku.Všetkým ostatným držím silno prsty 🙂 😉

mima263
25. okt 2009

ahojte, mám otázočku - utrogestan sa ako berie pri KET ? mám 3 krabice, tak sa mi to nezdá.
A ešte aká musí byť sliznica? Na 11 DC mám kontrolu

lulockka
25. okt 2009

Ja som ho začala brať asi týždeň pred vkladom a brala som ho 2x ráno a 2x večer no a beriem ho ešte stále

petronelka77
25. okt 2009

Mimus, Zajacik, dakujem, veru, rychle to uteka, 30-tka na krku 🙂. Este nejake nakupy, ale hlavne kocik a postielku, este mame dilemu, ze ktory 😉 .
Gratulujem k Mirkovi, prajem len to naj naj, hlavne vela zdravia.
Zajacik, drzim palce.

ixi
autor
25. okt 2009

pri ket sa utros zacina brat 3 dni pred vkladom 2x2 😉

ixi
autor
25. okt 2009

sliznica by mala byt aspon 7mm myslim a na tej kontrole ti povie kedy mas prist na ket

lulockka
25. okt 2009

ixi máš pravdu prave som si to skontrolovala v papieroch 😉

ixi
autor
25. okt 2009

lulocka moja zlata kolko mas este zmrzliniek?

ixi
autor
25. okt 2009

.ja to uz ma hlave ved uz mam 3 kety zasebou ☹

lulockka
25. okt 2009

má ešte 5 zmrzliniek Ale asi tak skoro ich nerozmrazím Bojím sa ďalšieho sklamania lebo naozaj to dosť bolí ☹

ixi
autor
25. okt 2009

tak to mi hovor ☹ ja uz mam z toho normalne panicky strach 😠 ja minimalne rok potrebujem prestavku

mima263
25. okt 2009

ďakujem baby.
Ja tento krát vykúšam aj alchemilku aj femigard, tak som zvedavá ako dopadnem na kontrole.
A budem sa asi modliť min. 3 x denne

ixi
autor
25. okt 2009

ja som pila pred et femigard aj alchemilku 😎

lulockka
25. okt 2009

ja som brala asi všetko o čom som vedela že je fajn to brať ale nie ako mi to nepomohlo.mimka neber to tak že ťa odhováram je dobre skúsiť naozaj všetko aby sme si nemohli vyčítať že sme preto nespravili maximum

ixi
autor
25. okt 2009

ved to ze som uz jedla apila aj mozne s nemoznym 😒

mima263
25. okt 2009

ja som pred ET nebrala nič.
Teraz ten čajík - ten mi dúfam nepoškodí, no a ten femigard - veď to chutí ako nejaký bylinný likér 😝
Jasné, že si od toho nesľubujem zázraky ...

lulockka
25. okt 2009

Neboj ani sa nenazdáš a už sa budeš vytešovať dvom krásnym čiarkam silno ti budem držať prsty 😉

mima263
25. okt 2009

ďakujem, veď uvidíme čo bude - ja verím, že sa ešte teraz objaví nejaký úspešný KET

lulockka
25. okt 2009

Tak to verím aj ja nech sa už prelomí to smutné obdobie 🙂

melisska
25. okt 2009

Leni aj mne vysli slzicky 😵 konecne, siiiiiiilne drzim palceky na celych 8 mesiacov 😵 😵 😵
lulocka ☹ mne je uz sem take veci aj tazko pisat ☹

lenuliatko
25. okt 2009

ďakujem babulky moje zlaté, veľmi sa teším, že sa tešíte so mnou 😵 A ja sa chcem s každou z vás, tak šup-šup, nech je tu samá tehuľka a mamička. Všetky sa dočkáme, len je tá cestička niekedy kľukatá.
Sťažovala som sa, že nemám príznaky, tak teraz si ich užívam naplno. hCG zrejme spustilo dúfam, že len mierny OHSS, lebo sa cítim ako po OPU, brucho bolí, zle sa dýcha, chodím ohnutá, ale nevadíííí 😀
Peti a kočiarik ešte nemáte vybratý? Je nejaký favorit?
Mimka, každý KET môže vyjsť, bylinky určite neuškodia a skús si naordinovať aj anopyrin po vklade 50mg denne, to je proti protilátkam.
Oddýchnite si kočky a načerpajte sily pred ďalším pokusom, lebo neúspech ubíja nielen myseľ, aj telo.

melisska
25. okt 2009

kde ste?????????ved ideme oslavovat s Lenkou 😵 😵 😵

petronelka77
25. okt 2009

Snazilky, ja som brala cca 2 tyzdne pred KET-om kajanske korenie, 2 tabletky denne a ked som zistila, ze som tehu, tak som postupne vysadila...skuste, mozno aj vam snazilkam zaberie 🙂 ...a bola som mierne nakapata...ale bolo mi povedane, ze je to lepsie, ked je oslabena imunita, vtedy telo skor prijme embryjko.
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
Lenuliatko, mam viac favoritov na kocik, este sa len spravne rozhodnut 😉 . V utorok ideme mrknut do Madarska na postielky, tak pozrieme aj kociky.
Lulocka, drz sa.
Pekny vecer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre