Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
2. máj 2009

ahoj dafy. môžme. by som sa potešila. 😀

dafy
2. máj 2009

dievcata ja neberiem nic este ani tu kyselinu co som si kupila 😝 😝 😝 😝 zanedbavam to

ixi
autor
2. máj 2009

dafy a ty uz mas mrsu?ci co? 😀 😀

dafy
2. máj 2009

mirus len aby si ma aj ty nepredbehla mozno budem cakat do nekonecna 😀 😀 😀 ved je to uz +ť dni co mi meška

ixi
autor
2. máj 2009

dafy neser nato 😠 😠 😠 lebo ta vybijem 😀 😀 😀

ixi
autor
2. máj 2009

a potom chces aby ta emka posluchala 😀 😀 😀

mirus25
2. máj 2009

to že fakt nevieme čo vlastne by zabralo. to že každá sme iná. možno petronelke pomohlo to kajanské a možno ani nie. veď aj predtým baby otehotnievali bez toho kajanského. a možno mne aj keby som brala kajanské tak by to nepomohlo.

dafy
2. máj 2009

ixi este stale nedosla ja nechapem mam cakat dalej alebo zavolat sestricke ci je to normalne?? 😝

vidišto??stale si zabudnem dat tu kyselinu listovu a ine tablety sa bojim brat

ixi
autor
2. máj 2009

to kajanske ja som zvolila aj preto lebo clovek sa chyta kazdej slamky....ja uz fakt neviem co by som preto mala spravit?

ixi
autor
2. máj 2009

dafy sak sprav si test a ked nic tak chod na gyndu nech ti pichnua vyvolavacku nemas naco cakat

dafy
2. máj 2009

mirus aj ja si to myslim ked mas otehotniet tak otehotnies aj bez....ja som pred 1 IVF nic nebrala este som aj fajcila a o pitnom režime ani nehovorim a som otehotnela na prvy 3šup

mirus25
2. máj 2009

dafy ktorý deň cyklu si teraz ?

ixi
autor
2. máj 2009

najhorsie nam robi psychika 😠

dafy
2. máj 2009

ixi tehotna urcite niesom .mala by som zväcsene prsia atd...a krv bola negativna to by bol len zazrak čosi 😀 😀 😀

a tej vyvolavacky sa bojim ako pojdem potom na KET neuskodi to ked mi umelo vyvolaju mš???

mirus25
2. máj 2009

to veľmi. poslednú dobu sa len hádam s každým naokolo.

dafy
2. máj 2009

mirus uz 15 dni mi meskaju kramy

mirus25
2. máj 2009

dafy keď ani mne nedojde do 40.dňa cyklu tak budem volať sestričke. a keď ja mám ms len na základe duphastonu ? aj to je umelo.

ixi
autor
2. máj 2009

vyvolyvacka by ti neuskodila ani keby si bola tehu 😉 ale po krvi si uz mala jednu mrchu nie?kedy si vlastne bola na transfere?

dafy
2. máj 2009

mirus teraz som to pocitala ja som 42 den c

dafy
2. máj 2009

ixi pockaj musim si to vypocitat ale mš mi dosla po vysadeni liekov na 5 den a trvala 16dniii

ixi
autor
2. máj 2009

dafy tak sup sup nech ides raz dva tehulkovat 😎

dafy
2. máj 2009

ixi transfer som mala 6 marca

ixi
autor
2. máj 2009

a odvtedy si nemala kramuse?

dafy
2. máj 2009

ako to myslis od kedy??

ixi
autor
2. máj 2009

ja som mala transfer 4.3 a kramuse19.3. a dalsie 14.4 😉

mirus25
2. máj 2009

dafy skús zavolať v pondelok čo ti povie sestrička. možno tú vyvolávačku dajú aj oni. niekto tu spomínal že na mrchu čalala 2 mesiace.

dafy
2. máj 2009

ixi posledna mš bola 22marca odvtedy cakam marne

mirus25
2. máj 2009

ixi dafy mala krámy po krvi.

ixi
autor
2. máj 2009

aha pametam to si mala taku dlhu a preco si nespravis test ved po transfere uz si mala mrsu a ta krv co ti brali bola este predtym

dafy
2. máj 2009

mirus asi to tak spravim ze zavolam .a ty kedy cakas ms??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre