Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

mirus a ty co planujes?

dafy
4. máj 2009

mirus no tak vyber nejake foto ale tvare prosim 😵 😵 neze zase tu das nieco pod.ako teraz ja ta tam fakt neviem identifikovat 😀 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

ixi ako čo myslíš ?

lyndus
4. máj 2009

as budu pracovat, posledne 2 roky mali dovcu vzdy posledne dva augustove tyzdne

dafy
4. máj 2009

o par minut pridem nikde nechodte 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

mirus sak daj taku obludu ako ja 😀 😀 😀 😀 a to som sa sama fotila sak to aj vyzera 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

ako v snazilkovani moja 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

dafy CUKOR 😵 😀 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

ixi veď ty si perfiš. ja som sa teraz skúšala fotiť ale je to hrôza. tak radšej tú kde ma poriadne nevidno. 😀 😀 😀

vevericka80
4. máj 2009

vdaka zienky za povzbudenie...pomaha to 🙂

ixi
autor
4. máj 2009

vevericka sme tu v tom spolu raz to vinde 😵 😵 😵

ixi
autor
4. máj 2009

mirus hej perfis asi nevidis 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

baby kedy dame konecne dajake stretko???

ixi
autor
4. máj 2009

...mna by ste hned spoznali 😀 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

ixi ani sa nepýtaj. ja už môžem ísť rovno do kláštora. už ani neviem ako ten náš gašparko vizerá. 😀 Pred stimulkou mrcha, počas stimulky nechuť, po stimulke 2 týždne nič, medzitým manžel chlamýdie, a ešte len tento týždeň má ísť na kontrolu a tu sa zase čaká asi 2-3 týždne na výsledky.
len som mu hovorila že najradšej by som išla aj ja na vyšetrenie, či predsa len nemám aj ja. a ak áno, tak zase musím aj ja vybrať antibiotiká potom čakať mesiac a tak kontrola. tak týmto tempom asi nestihnem KET ani o pol roka.

ixi
autor
4. máj 2009

mirus tak to chod lebo pohlavnym stykom ich mas urcite

petronelka77
4. máj 2009

Ahojte, Lyndus, dakujem, za chvilu sa budes Ty vytesovat 🙂 .
Vevericka, to mi je luto, ale nabuduce to urcite vyjde, neuspechmi sme si tu presli snad vsetky, ale treba ist dalej. KET mozes vyskusat za 2 mesiace.

ixi
autor
4. máj 2009

mirus ja ti verim ale chlamydie su nebezpecne tebe ich nerobily ked si isla na ivf teda ku ziadosti to trebalo dat ne?

piskota80
4. máj 2009

v júli áno, ale v auguste posledné tri týždne majú dovolenku, dnes som sa to sestričky pýtala, že kedy si oddýchne, ta že vraj v auguste

ixi
autor
4. máj 2009

mirus ja som mala ureaplazmu tiez sa mi posunulo ivf ale co narobime 😠

ixi
autor
4. máj 2009

hlamýdiová infekcia je jedným z najčastejších sexuálne prenosných ochorení, veľmi ľahko sa prenáša pri pohlavnom styku. Zároveň je i strašiakom mnohých žien snažiacich sa otehotnieť.

Chlamýdie sú parazity na bunkách, žijú vnútri buniek a po rozmnožení napádajú ďalšie bunky. Poznáme dva typy chlamýdií, a to pľúcna chlamydia pneumoniae a močovopohlavná chlamydia trachomatis. V populácii je dosť vysoký výskyt chlamýdiových infekcií. Pľúcne chlamýdie sa prenášajú kvapôčkovou infekciou a chlamydia trachomatis rôznymi spôsobmi pri pohlavnom styku. Nakazenie inou cestou je veľmi zriedkavé.
Postihnutý jedinec vôbec nemusí vedieť, že je infikovaný. Prejavy ochorenia sú od žiadnych cez ťažkosti pri močení, pálenie alebo nejaký výtok, po chronický výtok z pošvy, zápal krčka maternice, neurčité pobolievanie podbruška. Nákaza môže prejsť z pošvy cez krčok maternice až na dutinu maternice, vajíčkovody a dostať sa do dutiny brušnej. Znakom chronickej infekcie je vytváranie zrastov v brušnej dutine, v okolí vaječníkov, vajíčkovodov, ale aj vnútri vajíčkovodov, dokonca ich uzatváranie. Preto sa obávame chronických chlamýdiových infekcií a ich vplyvu na plodnosť. Po vytvorení zrastov a uzatvorení vajíčkovodov je proces aj po vyliečení chlamýdií nezvratný a žena ostáva neplodná.

mirus25
4. máj 2009

ixi mne robila gynekologička vyšetrenie na chlamýdie a vraj neboli pozitívne. ale pred rokom keď som ich mala tak mi to zistili výterom z močovej trubice. ale gynek. mi robila z pošvy.

ixi
autor
4. máj 2009

hej a ta gynekologicka ti robila vyter?

ixi
autor
4. máj 2009

ja neviem ale dala by som si to na tvojom mieste podla mna ked to mal muz tak jeho lekar mal poslat avtomaticky aj teba alebo ti dat preventivne atb lebo ked on sa vylieci a ty to mas tak to bude mat zasa

ixi
autor
4. máj 2009

a gyndosa kedy ti to robila?

mirus25
4. máj 2009

to je že ja mám chronický zápal močových ciest a asi vtedy sa mi to vytvára. aj manžel je náchylny a samozrejme problémy s prostatou, kde to všetko so všetkým súvisí. výtok teraz nebadám, ale radšej by som išla na to vyšetrenie k manželovmu urologovi.

ixi
autor
4. máj 2009

ved mozes ja som bola nato v ke normalne v jednom labaku tam ma poslali o poschodie nizsie a spravili mi tam vyter a hotovo a dala som si spravit aj ine ale plati sa zato

lyndus
4. máj 2009

mirus jeeeeeeeeeeeeeej, ten zapal mocovych ciet mi je povedomi...mama som obdobie, ze som ho mala kazde dva tyzdne...priserne cosi ☹

ixi
autor
4. máj 2009

ale mala by si si dat asi z krcka 😎

kukulik30
4. máj 2009

baby , neviete na kolku sa chodi, ked idete pichat decapeptyl, teda po recepty a pichnut, rozmyslam, ze ci treba prist normalne skoro rano ako ked sa chodi na krv a UZV, alebo az neskor , ked uz ma dr po UZV?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre