Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bobik77
26. jan 2010

Ahoj Ixi, koľko si mala mrazáčikov?

zdeja
26. jan 2010

ahojte cucoriedky.....sme po ketku a mame vlozene 2 babulky.....z troch, jedno bolo slabucke 😢 a...... takze drzte palceky 😅 dakujeme

marcelka82
26. jan 2010

zajacik, ja som pozor dávala a veľký aj teraz. No stalo sa. Nie som tým nadšená. Práve naopak. Keď mi povedal, že je hlavičkou dole..... ☹ Teraz musím spraviť všetko preto, aby sa nerozhodla pre predčasný príchod na svet. Takže znova iba ležať, ležať, ležať a ležať. Nohy vyššie než hlavu. A odporučil mi Šacu. Tak to manžel má riešiť. Tak dúfam, že to dokáže. Že nebudem musieť ešte ja aj toto v takom stave riešiť.

dalida
26. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 😉 Zopar dni som tu nebola... zamestnalo ma moje krsniatko. 😉 Zase sme si ho s manzelikom smajzli aspon na jeden dnik a nocku 😵
Idem kuk co je tu nove a...
Zdejka, drzim palceky 😵

dalida
26. jan 2010

Marcelka, vdaka Bohu si ty aj mala v poriadku. Drzim ti prstiky... nech sa ti dari...
Vitam novu snazilku.. 😉

ixi
autor
26. jan 2010

bobik ja som mala 14 mraziacikov 😎

mravvcek
26. jan 2010

mima a preco si myslis,ze spln je zly?U Hermana je to lepsie?Alebo ake centra este poznas?Ja ziadne ☹

zajacik...
26. jan 2010

Zdeja drzim palce 😵

zdeja
26. jan 2010

dakujem dalidka a zajkovia 😵

vevericka80
26. jan 2010

ahojte 🙂
poslusne hlasim dekac mam v sebe 😀
zdeja drzim palceky 😵
marcelka som rada, ze sa vam nic nestalo ...davajte si pozor
mravvcek ja mam pocit, ze v inich centrach je to podobne

mravvcek
26. jan 2010

ved aj ja a preto sa pytam,ja som rozhodnuta a pan Herman mi uz napisal instrukcie co a ako a teraz len cakat na mrsku,jaj cely cyklus 🙂,snad to cakanie rychlo zbehne 😉

astrid55
26. jan 2010

caute baby,

hlasim, ze mam dnes vklad 3 mrazacikov, velmi sa tesim, chodila som na akupunturu cely tyzden, dokonca aj dnes pre KETom som bola, tak velmi velmi verim, ze to pomoze. Drzte palce!!!Drzim aj ja vsetkym!!! Zdeja ty tiez dnes? No videla som tam este dva pary, tak verim, ze bol dnesok pre nas uspesny!!! Poradte ako dlho polezkavat, viem, ze sa to pytam stale, ale mozno niekto komu vyslo KETko ma nejake rady..je dobre teraz jest chilli, ci uz ani nie? dakujem a pozdravujem

vevericka80
26. jan 2010

herman?....takze chodis do druheho centra?...ja som si myslela, ze do splnu

zajacik...
26. jan 2010

Vevericka tak nech toto IVF skonci pozitivne 😵 😵 😵
Astrid jeej tak to je super ze ste mali KET so Zdejou narovnako 🙂 Aj vam drzim palce! A podla mna lezat nemusis, ako ziadna zvysenanamaha, to nie, ale kludne sa mozes pohybovat, bublinky z bruska nevypadnu 😉

Pre vsetky snazilky:
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mravvcek
26. jan 2010

joj ta ja som truba nie Herman,ale Hredzak,ja som mala na mysli Hermana,lebo som pisala do inej temy,ze viem o Hermanovi svoje 🙂)) vevericka ku Hredzakovi 🙂)) ja som polepeto.To tak,ked mi manzel keca pocas toho ako ja pisem 😉

mravvcek
26. jan 2010

a baby co je to KET?

zajacik...
26. jan 2010

KET je kryoembryotransfer, cize transfer rozmrazenych ebryi, ktore ostali po ET, cize prvom embryotransfere po IVF 🙂

mravvcek
26. jan 2010

joooooooj mama moja,ja este nechapem,ale naucim sa tie skratky,ja som zaciatocnik hlupacik 🙂 ket et ivf och och

mima263
26. jan 2010

mravcek, no nenapísala som že je zlý. Len sa mi zdalo, že máš také nereálne očakávania (možno sa mýlim). Aj tak si treba nájsť aj dobrého gyn. KET je transfer rozmrazeného embryjka.
No sranda, že nepoznáš centrá ale o Hermanovi vieš svoje. Radšej sa ani nepýtam čo

vevericka80
26. jan 2010

mravvcek nic sa nestalo 🙂....takze si uz bola v splne?...robil vam hormonalny profil a spermiogram?

mravvcek
26. jan 2010

mima viem,pretoze s nim pracovala moja teta,teda pracovala aj s jednym aj s druhym 🙂 ale ja sa riadim intuiciou.Neviem,mozno budem sklamana,ale po tolkych rokoch trapenia,tehotenstva ktore skoncilo missedom a troch rokoch dalej snazenia a nic,my je uz jedno ci idem tam alebo tam.Neviem,proste hladala som na nete ako prve mi vyslo spln.Ak mi raz nebude dane miminko,tak ho nebudem mat aj keby som neviem za kym sla.Takze netusim ci ten abo ten ☹
vevericka-nebola,musim pockat cely cyklus,pretoze dnes je 4 den a pan doktor mi napisal vcera poobede co som uz nestihala 🙂

vevericka80
26. jan 2010

aha....dufam, ze ti ten mesiac rychlo zbehne 😉
mima ty sa ako mas?

ixi
autor
26. jan 2010

baby nech sa vam tie babulky ridne zakusnu tfuj tfuj 😀 😀 😀

mima263
26. jan 2010

vevericka stimulkovo 😅

vevericka80
26. jan 2010

takze sa chystas na ket?.... to je super, drzim ti palce

kukulik30
26. jan 2010

ahojte, hlasim zaciatok stimulky, dnes bol v Splne dobry natresk, este som taky nezazila od cias , co chodim 😝 😅 ...som bola normalne prekvapena...prisli sme okolo 7.20 a uz tam nebolo miesto, zlata sestricka mi dala stolicku, ani som nechcela no ....potom som aj bola vdacna, lebo sme este hodinu cakali, kym zacali robit ultrazvuky....
astrid , zdeja blahozelam k bambulkam v brusku 😵opatrujte ich a dohovarajte 😉
marcelka, juj tak len lezkaj poctivo, nech bambulka este vydrzi, casu ma este dost..nech sa neponahla 🙂
pozdravujem ostatne splniecka 🤐

ixi
autor
26. jan 2010

kukulik ahoj kolko mas este babuliek ? 😵

kukulik30
26. jan 2010

ixi, cauko..no uz iba 3 ☹ ..ale snad silne 🙂

rebeka33
26. jan 2010

Ahojte splniečka.
kukulik gratulujem k stimulke, ja stale čakám na mrchu. zajtra volám spln. mám toho dosť.
Astrid, zdeja držím palce, nech sa zahrizkajú.
Marcelka pekne ležkaj ,teraz neriskuj.
pekný večer.

vevericka80
26. jan 2010

kukulik to je super 🙂 musis len verit tomu, ze sa to podari 😵 .....vcera tam bol tak isto velky natresk...ja som tam dnes bola o 7.00 a uz tam sedel niekto....sestricka mi rozpraval, ze z roka na rok maju viac pacientov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre