Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
4. nov 2011

@nana123 nie moja, to som nebola ja, ja som mala taku ciernu bundu a modru mikinku cez hlavu s kapucnou, prisla som s manzelom, mal kozenu bundu a sedeli sme hned pri dverach...no a teraz si neviem vybavit, kto sedel vedla vietnamky, aj keby si ma zabila tak si nespomeniem ....inac mam za sebou dnes prvu inj. a mam hrozne nafuknute brucho, zajtra musim ist na pohotovost pichnut inj....tak teda nana ja si vobec netrufam na to, aby som si ich pichala sama, no a este som ti chcela povedat, ze 40 percent je vzdy o nieco viac ako nula, takze pre mna to je ako spasenie, ze nieco take existuje, a ked to vyjde, tak tych 40 percent pre mna bude na cely zivot znamenat cislo 100 🙂

lenisko1
4. nov 2011

@lauritka na 14DC

lauritka
4. nov 2011

@lenisko1 aha, a clostyl na 12 DC.. no mne uz v den IUI uz teplota stupla. tebe mozno raskli neskor hmm. 😨

lenisko1
4. nov 2011

@lauritka ano pregnyl na 12DC môze byt u kazdeho je to individualne

timmka
4. nov 2011

@nana123 ahoj, no dnes som bola na kontrole ultr. tak som zareagovala tiez pekne, mam asi 10 vajicok, ked som ho dobre pochopila, povedal mi, ze mi dal slabsiu davku, ze len polovicnu, preco??? to mi nepovedal, tak preto som sa ta pytala, ze pichas viac, to asi kazda zena ine davky picha.... drzim palce 🙂 a keedy ides na vyber?

lauritka
4. nov 2011

@timmka pekna urodicka.

timmka
4. nov 2011

dakujem, hadam sa konecne podari, to cakanie je hrozne ☹ ,musime si babo kupit, ked sa to inac neda, co narobime, ale bola som prekvapena, necakala som tolko lebo ked som brala clostil,t ak ma vajecniky boleli pri kazdom pohybe, teraz vobec, mozno sa to bude este len stupnovat

smallyell
4. nov 2011

@lauritka mam taky pocit, ze vsetky sme nastavene na ivf ( co sme na fore) a ty si samobojovnicka s iui, ale to nevadi....silno drzim palce nech to vyjde 🙂

lauritka
4. nov 2011

😀 no ja uz mam IVF aj KET za sebou... pred 100 rokmi. 😝

katy2
4. nov 2011

@lauritka ze pred 100 rokmi 😝 neprehanaj 😉

smallyell
4. nov 2011

@lauritka 😀 ...je super, ze ta drzi humor,...pred 100 rokmi to isto nebolo...
ja viem, ze to mas za sebou, niekde vo fore som citala, ze si to absolvovala a neuspesne, tak hadam tentokrat to bude ono.. preto na teba budem zvlast mysliet lebo ta obdivujem, tvoju silu a vytrvalost ...kocka davam palec hore 🙂

lauritka
4. nov 2011

@katy2 inac som si robila test a je pozitivny 😔 to znamena, ze ovulka do 48 hodin...

lauritka
4. nov 2011

@smallyell dakujem, no obidve pokusy skoncili zial potratom v cca 8-9 tt-

smallyell
4. nov 2011

@lauritka raz sa to isto podari,

smallyell
4. nov 2011

@lauritka ...a bude to coskoro 🙂

lauritka
4. nov 2011

si vestica ? 😀 kiez by si bola... 😵

smallyell
4. nov 2011

@lauritka nie som, hm...ale ja verim, ze Boh nemoze tolko trapit zenu vkuse, ale ze to trapenie nam rozlozil na cely zivot a si myslim, ze u Teba by si mal dat prestavku 🙂

lauritka
4. nov 2011

@smallyell 😅 pekne povedane. No mozno som v minulom zivote jedla deti preto musim trpet... 🙂

smallyell
4. nov 2011

@lauritka to snad nie?! 😀

lauritka
4. nov 2011

no uz ma vselico napada po takom dlhom case... 😝

smallyell
4. nov 2011

@lauritka mozno, ze to vsetko teraz prehrmi a bude dobry vysledok a hlavne uspesny koniec uvidis, ja sa dnes s tym tam hore porozpravam

smallyell
4. nov 2011

vedeli ste, ze pri stimulacii je potrebne dodrzat pitny rezim? 3-4 l vody, zabranuje to ohss, vravel vam to niekto v splne?

kacicqa
4. nov 2011

@smallyell ...pri uzivani akychkolvek hdupovormonov ci uz muzov alebo zien sa odporuca zvyseny prijem tekutin. Ale pravediac, ak by si som vypila 3-4 litre denne taq chytim zabaci zachodovy syndrom;o)))))

smallyell
4. nov 2011

@kacicqa 😀 😀 😀 vsak syndrom ako syndrom, ale radsej budem pit, to uz je jedno co chytim skor 🙂

kacicqa
4. nov 2011

@smallyell jo jo, je vedecky dokazane, ze clovek nevie pocitovat viac bolesti naraz;o) Cize aj ked budesh mat v kuse toaletne nutkanie taq ti nestihne dajake ohss ani prist na rozum ;o)

smallyell
4. nov 2011

@kacicqa 😀 😀 😀 kedze moj prah bolesti je tak nizky, tak si myslim, ze uz pri prvych priznakoch odpadnem a preperiem sa az ked to prehrmi 😀

kacicqa
4. nov 2011

@smallyell Joj, pripomenula si mi jeden dokument z discovery... Kocka upadla po nejakom uraze do komy. Este ani netusila, ze je tehotna. Celych 8 mesiacov sa im nepodarilo prebrat ju..asi az mesiac po porode. To by sa ti pacilo vsaaaak? ;oP

smallyell
4. nov 2011

@kacicqa mne ano, ale moj muz by to nerozchodil asi 😀

nana123
4. nov 2011

@timmka ahoj, tak ja mam poslednu inj v nedelu a v pondelok idem na kontrolu a tam mi povie kedy vyber... ale povedal ze buduci tyzden tak pocitam ze v stvrtok a dalsi pondelok vklad... Tak neviem ci sa radovat alebo bat 😀

nana123
4. nov 2011

@timmka noo mna vajecniky tiez neboleli tak do 5 inj. a teraz uz ich zacinam citit pobolievaju, ale nie to az take hrozne ale tiez pocitam ze sa to bude stupnovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre