Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
18. nov 2011

Tak bola som dnes vypustit trosku krvy a vysledok budem mat v pondelok. No a dlhy vikend pred nami, 😀
@milcsi tak to sme dve.....budemem tisko dufat...drzim silno palciska.....Pondelok to isti..... 😵

haannka
18. nov 2011

ahojte, ja som dnes zašla ku gyndošovi po recept na decapeptyl, aby som v utorok nešaškovala a mala ho už so sebou. ked doky zistil, že som 3 roky nebola na kontrolu (od šestonedelia 😅 ) hned ma vysadil na kozu 😀 , urobil nejaké výtery a usg a oznámil mi, že mám anoluvačný cyklus!!! v živote som nemala problém s cyklom, vždy som mala hormóny úplne super...je normálne aby som mala anovulačné cykly a zároveň ms presnú ako hodinky na 28.deň??? ved baby s anov.cyklami majú ms stále ináč, niekedy i maesiac, niekedy i 2 mesiace bez, či nie? nechápem.
A teraz som si spomenula, že som asi cca pred rokom išla "kontrolovať cyklus" nakúpila kopec ovulačných testov a mikdy som nemala // také ako by mali byť!!!!pomooooooc

smallyell
18. nov 2011

ahoj baby, tak vy uz testujete, ja som akurat dnes po odbere vajok, pocet 13, v pondelok ET. Ja si este pockam, Vam drzim silno palce a prajem pozit. vysledok.

haannka
18. nov 2011

@smallyell super úrodička, držím palce 😉

haannka
18. nov 2011

@smallyell ty nemáš blizučko Helios? ja som tam bola veľmi spokojná, aj mám odtiaľ drobca, ale teraz som tam nešla kvôli diaľke resp. kvôli tým peniazom na cestovné, ked už tie lieky si platím sama ☹

smallyell
18. nov 2011

@haannka dakujem, myslim, ze je to dalej ako do kosis, rychlikom sme v kosiciach za cca 1h 10 min. a to sa da celkom zvladnut, ja verim, ze budeme mat drobca zo splnu 🙂

haannka
18. nov 2011

@smallyell no to je samozrejme jasné, že veríš, všetky veríme... 😀 ja som síce trošku zmätená a neviem, či sa mám tešiť alebo sa báť ale verím, to určite 😵

nurili
18. nov 2011

@smallyell dakujeme, tebe zase nech sa fazulky dobre zahriznuuuu.... 😵 Vidim, ze pondelok bude horuci ..... 😀

nana123
18. nov 2011

@nurili a preco budes mat vysledky az v pondelok? To zvyknu byt ten isty den... veeedd to je straaasneee dlho 😕

nana123
18. nov 2011

@smallyell super uroda... tak to mas aj na dalsie 3 roky 😵. Tak v pondelok drzim palce nech je vsetko ok...

nana123
18. nov 2011

@haannka no pocula som o tom tiez, ale to ze je normalny cyklus len sa ti netvoria vajicka. Ze to je bezne a niekolko cyklov do roka je takych... aspon tak viem. Ale tak na IVF to nebude mat ziadny vplyv... takze klud nestresuje... vsetko ide tak ako ma 😉

nana123
18. nov 2011

ja som dnes 4 den po ET a nic necitim... 😕 Sem tam ma pichne sem tam zaboli ale najviach mam krce take ake ked mam dostat mrchu 😖. Tak dufam ze to je ...

timmka
18. nov 2011

@nana123 ahoj, ja som 3 den a tiem mam sem tam bolesti bruska ako pri mrche, ale take slabucke, tak teraz neviem 😒 , ale prsia bolia 😒

nurili
18. nov 2011

@nana123 u nas v zahranici je to tak, uz bolo aj dlhsie. Oni to volaju ze Beta HCG a vysetruje sa niekolko dni a predchadza sa potratom z tej jednej krvy to vedia vysetrit ....zlate Slovensko.... 😵

haannka
18. nov 2011

@nana123 tak potom dobre, ale ten istý cyklus som bola 4.DC v splne a hredzák dačo sestre diktoval, dačo A1, či čo 😅 , tak som si myslela, že to bude folikul...no uvidíme, už nech to je za mnou...a už nech som minimálne v dobe čakania na výsledok 😵

nurili
18. nov 2011

Pekny vikend vsetkym....

nana123
19. nov 2011

@timmka nooo ja cim dalej tym viac ma boli brucho ako na mrchu a aj krce mam jak zvyknem mat pred, ale teraz este silnejsie a najma v noci ☹. A dnes rano som sa zobudila s tym ze vsetko je zle 🙄 . Tak neviem ci to lieky ucinkuju alebo to je uz predtucha...

nana123
19. nov 2011

@haannka Noo momentalne mam pocit ze ta doba cakania je najhorsia... neistota...

timmka
19. nov 2011

@nana123 moja dnes v noci som sa tiez zobudila na strasne bolesti , boli take kratkodobe 2 X, normalne som myslela ze prisla mrcha, ale mam ju dostat az na druhu sobotu, je to nejako skoro, tak teraz neviem, ci je to dobre alebo nie, dufam ze ano, tak sme dve co mame bolesti ako pri menzese, len ja som o den neskor 😉

smallyell
19. nov 2011

@nana123 dakujem 🙂

malaterezka
19. nov 2011

@milcsi Držim ti vsetkych 20prstov nech ti to vijde.A dakujem za inf. Nech mas dve slniecka. 🙂 🙂 🙂

milcsi
19. nov 2011

@malaterezka Dakujem a nech to na buduce vyjde aj tebe! Budem drzat prsty! 🙂

milcsi
19. nov 2011

@nejka41 Co nove? Ako sa citis? Vela na teba myslim, aby to dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂. Ved sme sa na niecom dohodli 😉

nejka41
19. nov 2011

@milcsi aj ja na teba myslím a v pondelok prajem//.Ty máš aké pocity?Ja už ani neviem či to čo cítim si nenahováram ako veľa krát pred tým prsia cítim,sem tam podbruško a menzes zatiaľ nikde. ale aj pri minulých ivf som dostala až keď som vysadila lieky ale do štvrtku už vydržím! Dohoda zatiaľ platí 🙂

milcsi
20. nov 2011

@nejka41 Citime rovnako 🙂 . Je to 50 na 50. Manzel sa ma dnes v obchode spytal, ci som na zajtra kupila flasu. Bud zapit radost alebo smutok 🙂

lienka_1
20. nov 2011

@milcsi Drzim silno palce na zajtra! 😉

nana123
20. nov 2011

@milcsi Drzim palce zajtra 😉

haannka
20. nov 2011

@milcsi myslím na teba, a čakám pozitívne správy 😉

ladenka77
20. nov 2011

@haannka aoooj,to diktoval hrubku sliznice...ked sa blizi ku ovu,tak je az A/B.......a tak...

milcsi
21. nov 2011

Dakujem, dievcata. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre