Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
4. dec 2011

@smallyell drzim palce... mne sa zda ze na tej fotke vidim ducha... tak uvidis zajtra...

smallyell
4. dec 2011

@nana123 diky moja, ako sa mi mas?

haannka
4. dec 2011

@smallyell aj ja tam niečo vidím, jemnučko ale myslím, že tam je 😉

haannka
4. dec 2011

@smallyell ty prskaj tehu baciliky...v utorok na utz, však? jupíí sa teším čo povieš, dvoječky? 😝

smallyell
4. dec 2011

@haannka strasne sa bojim, ak zajtra povie negat. tak sa zrutim ...fu je tam sice ale sa aj tak bojim, ze to nie je ono

smallyell
4. dec 2011

@haannka neviem kedy utz, hanka vsetko zajtra 🙂 idem uz do postele, bo ma boli uz aj zadok 🙂 pekny vecer...dobru nocku 🙂

nana123
4. dec 2011

@smallyell @haanka v pohodicke zatial, podbrusko ma pobolieva a inak nic. Stale sa sledujem ked ma pichne alebo zaboli a stale rozmyslam je to dobre ci zle... v utorok mam ult. tak tam uvidim. Sa mi zda zeby uz malo byt srdiecko to je uz 7 tyzden od mrchy. Tak dufam ... budem spokojnesia 😅

haannka
5. dec 2011

@nana123 ahoj tehulka nasa, ten odkaz s utz v utorok a dvojeckami, ci som napisala smallyell patrilo tebe, som sa pomylila...samozrejme to iste prajem vsetkym. Srdiecko uz by mohlo byt, ja som bola myslim niekedy 7+3tt a uz bolo 😉

haannka
5. dec 2011

@smallyell čakááááááááááám...ako?

haannka
5. dec 2011

v stredu začínam pichať, budúci pondelok kontrola...

smallyell
5. dec 2011

@haannka milacku vysledok az zajtra, ale na krv som bola dnes, zajtra do obeda mam zavolat ....cakam jak na spasenie 🙂

haannka
5. dec 2011

@smallyell joj, to prečo tak dlho treba čakať, dokelu? no nič, vydržíme 😝

haannka
5. dec 2011

@smallyell a test si už neskúšala?

haannka
5. dec 2011

babulky koľko dní sa približne pichá gonal? 8-10 dní?

smallyell
5. dec 2011

@haannka lebo vravela, ze tu krv rozkladaju na 4 krat ci co, no prosto neviem, ale vydrzim, rano som test nemala a teraz som urobila ale rapidclear a zatial nic neukazalo tak neviem, zajtra sa uvidime, ale v noci ma palila bradavka, vratili sa mi bolesti a brucho mam znova nafuknutte, tak sa urcite nieco deje, bud to alebo ono

haannka
5. dec 2011

@smallyell 😉

milcsi
5. dec 2011

@haannka Podla toho ako sa ti tvoria a rastu vajicka. Ja som mala vzdy rozne, pri druhom ivf 10 dni, teraz 11 dni.

nurili
5. dec 2011

Mate niekto skusenosti s digitalnym tt?

nana123
5. dec 2011

@smallyell taaak to na nervy tak dlho cakat na krv.... taka som uz zveda 🙂

nana123
5. dec 2011

@haannka ja som pichala 10 dni, inak nechaj si tie pera lebo nieco sa tam stale zvysi a mozes este dopichavat. ja som vyhadzovala a potom ma dr zdubal 😝 ale predtym nepovedal ze nechajte...

nana123
5. dec 2011

@haannka a este kolko jednotiek bude pichat?

haannka
5. dec 2011

@nana123 budem pichat 225j

smallyell
5. dec 2011

@nana123 aj ja 😀

nejka41
5. dec 2011

@smallyell držím palce

smallyell
5. dec 2011

@nejka41 dakujem 🙂

nana123
5. dec 2011

@haannka presne som aj ja tak pichala a to ti presne bude na 10 dni....

haannka
6. dec 2011

@smallyell kedy vysledky?

smallyell
6. dec 2011

@haannka okolo obeda, zacinam byt nervozna, teda uz som nervozna o 05.00 som uz bola hore, ani spat sa mi nedalo

haannka
6. dec 2011

@smallyell klud, vsetko bude dobre, nebojkaj :-*

smallyell
6. dec 2011

@haannka 🙂 moja draha 🙂 takze uz pichas gonal? za chvilu budes aj ty cakat na vysledok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre