Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
2. jan 2012

@lucinocka no tak to si si dobre poriesila, ako sa hovori, niekde treba zacat a potom vlastne uvidite. Este si mlada tak mas vysoku sancu. Boze v 12 tt si potratila, to je mi luto ☹ uz si bola skoro za kritickym obdobim. Muselo to byt strasne. Ja som niecim podobnym presla ale mala som mimomaternicove tehu a to 2 krat. Ja teraz tym obdobim len prechadzam a poviem ti ze je to pekne na nervy. 😝 Ked ma nic neboli tak uz premyslam ze preco asi sa nieco zle deje atd. Fuf uz keby som mala to vsetko za sebou a drzala zdrave miminko v naruci. 😵 Dnes ma boli hlava, tabletku som pre istotu ziadnu nebrala tak tisko trpim.... 🤐 😀 My zeny si teda vytrpime....

nurili
2. jan 2012

@haannka ale ved duh je dobre znamenie ci nie? aspon vies ze to nie je ziadny obsah tabliet ale hcg....a ake testiky pouzivas?

mimusa4
2. jan 2012

@jespera gratulujem 🙂
@franina hredzimu stačilo to čo mal z predošlého asi, tiež by som bola radšej keby sa na mňa aj kukol..len manžel musí k urol. lebo poiťovňa to chce či sa niečo zmenilo 😝 ...najradšej by som bola ak by to šlo prirodzene
@deny3
@katy2 ďakujem tak len držte palce počítam že naskôr k stimulke dôjde asi v marci ..ak nie apríl.. 😝

nana123
2. jan 2012

@nurili od vkladu odpocitaj 14 dni to budes mat akoze den menstruacie (aj ked realne si mala inak pri IVF sa tak pocita) a ten datum potom uz zadas do nejakej tej kalkulacky porodu na nete a mas... ale presne v kt. tyzdni ti urci dr mne urcili presne tyzden a den a podla toho viem ze vzdy v sobotu zacinam novy tyzden... teraz som v 10tt 😵 😵

nana123
2. jan 2012

@haannka tak neries testy lebo to su fakt nespolahlive... pockaj na krv, ale si hovorila ze dnes pojdes k svojmu gyn nech ti vezme krv nie... ci?

katy2
2. jan 2012

@nana123 @nurili od OPU sa odratava 14 dni a to je ako 1. den ms.... Lebo OPU je vlastne ovu, pocatie, oplodnenie.... Vklad nie je rozhodujuci, lebo to uz ma embryjko urcity pocet dni 😉 Viem, co pisem... Z vlastnej skusenosti 😉

nana123
2. jan 2012

@katy2 tak to potom by mi dr pocital ze novy tyzden stale zacinam v stvrtok lebo som bola na OPU vo stvrtok a pocita sobotu... takze myslim ze oni vedia kedy sa tie vajicka oplodnili a tak to pocitaju... ale to je niekolko dni hore dole... 🙂

haannka
2. jan 2012

@nana123 zajtra idem k dr.

franina
2. jan 2012

@mimusa4 aha takze ziadne vysetrenia, nic.... ani folykulometria cez mrchu 😒 ani po.... 😒 ja som myslela ze aspon urobi jeden mesiac ako keby preventivku.... 😒

nana123
2. jan 2012

@haannka nooo tak drzim palce... kedy budes mat vysledky cca?

haannka
2. jan 2012

neviem okolo 14-tej...som strršný pesimista 😖

nana123
2. jan 2012

@haannka no tak nejak to uz dopadne a uvidis ze dobre 😉 ... Viem je to tazke, ale co uz narobime ...

nurili
2. jan 2012

@katy2 a co je OPU? nejak mi to vyletelo z hlavy tato skatka....

nurili
2. jan 2012

@haannka drzim palciska vsetkych 20......kusov..... 😉

nurili
2. jan 2012

@nurili opravte ma ak sa mylil, je to odber vajok????

nurili
2. jan 2012

@katy2 cize odber bol 2.11. tak k tomu odratat 14 dni?

nurili
2. jan 2012

@katy2 no skusila som si vypocitat obe verzie a ked ze podla posledneho ultrazvuku mam termin 28.7.12 tak viac mi to vychadza podla katy2 vypoctov tam sa to lisi len o jeden den. Tak mala by som byt 10 tyzdni a 4 dni.
Odber som mala 2.11 a vklad 7.11. no v oboch pripadoch je len 4 dnovy rozdiel. Tak....... 😉
Dakujem zienky.....

malaterezka
2. jan 2012

ahojte dievcata tak my sme sa rozhodli z manzelom ze ideme si dat porobit vysetrenia a potom sa ide bojovat dalej. Ked bude dakde problem tak ked sa bude dat liecit tak poliecime a tak pojdeme na dalsie IVF tak usilovne bojujte az do sameho konca 😉 😉 😉

malaterezka
2. jan 2012

@haannka len sa pekne drz aby to dobre dopadlo a bojuj 😀 😀 😀

melisska
3. jan 2012

@haannka drziiiiim vsetky palce🙂)) co mam 😉

haannka
3. jan 2012

babulky, krv pozitivna, HCG 112...nemozem tomu uverit...dakujem vsetkym co na mna mysleli...vo stvrtok idem do centra na kontrolnu krv

mimusa4
3. jan 2012

@haannka tešíme s tebou 🙂 😵

nurili
3. jan 2012

@haannka jeeeej, tak z celeho srdca gratulujem....vidis,treba len verit......aj duh je dobre znamenie ved nejako sa to zacat musi.....tak vitaj v klube..... 😉

malaterezka
3. jan 2012

@haannka gratulujem velmi sa tesim 😀 😀 😀

katy2
3. jan 2012

@haannka KRAAAAAASA, tak velmi som to prezivala s tebou... tak velmi som ti drzala palce..... TESIIIIIIM sa a potichu gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vidis, Hredzi vie velmi dobre, co robi... aj ked mnohe by to chceli riesit inak.... Niekedy sa len treba sklonit pred jeho rozhodnutim a verit 🙂

haannka
3. jan 2012

katy2 presne toto som dnes vravela manzelikovi, ze doki presne vedel co robit a ja som bola hlupa a pochybovala...a stale tomu nejak nemozen uverit....
vsetky ste tu take zlate, tolko podpory, ste super...dakujem

katy2
3. jan 2012

@haannka joj, strasne sa s tebou tesim... a velmi ti to prajem.... a hlavne, nech vsetko pokracuje tak, ako ma.... drzte sa... kolky den po ET si dnes?

haannka
3. jan 2012

@katy2 som 12.den po ET, 14.DPO...este raz ti dakujem 😉

katy2
3. jan 2012

@haannka tak to mas krasne hcg 😵 a este aj bez PK... som zvedava na jeho vysku vo stvrtok 😉 Este aby to neboli dvojky 🤐 😝 Ale najdolezitejsie je, aby bolo stale vsetko v poriadku.... 😵

haannka
3. jan 2012

@katy2 aj ja som zvedava, hlavne aby to pokracovalo ako ma...aby bolo vsetko v poriadku...ako vravis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre