Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lienka_1
12. mar 2012

@deni5
@franina
@majka_drobka Postoj Katolickej cirkvi je jasny. No na zamyslenie je, ze tento postoj tvoria muzi a navyse taki, ktori nemaju rodiny. Takze ak nechcete. aby vas niekto zatracoval a plne odsudzoval, nechajte si toto male tajomstvo iba pre seba a Pana Boha. On vidi, ake pohnutky vas k tomu vedu, On vidi, ze vas vedie laska. Ja mu denne dakujem za tuto moznost, za tuto nadej, ktoru v sebe este stale mam. Verte svojmu srdcu ak citite, ze konate spravne! 😉 Drzim vam, dievcata, silno palce! Nech sa vam to podari a nech sa uz mozete tesit na ten obrovsky dar. 😉
@bique
@milcsi Myslim na vas! Nech sa vase zmrzlinky a otuzilci pekne vyvijaju a hlavne nech sa poriadne zhryznu a uz sa vas nepustia! 😉

bique
12. mar 2012

@lienka_1 dakujem dakujem 😉 a ty co nove? ako sa mas?

bique
12. mar 2012

@nurili xi a najlepsie je, ak ti daju smer na dievcatko a narodi sa chlapcek 😀 kamoske sa tak stalo...ja neviem, co stale videli dievcatko, xixi...tak chlapcek potom do pol roka nosil vsetko ruzove 😀 😀 😀

lienka_1
12. mar 2012

@bique Ja som uz celkom v pohode. Uspesne sa mi podarilo zahnat megadepku, tak teraz iba tak vegetim, chodim do prace, citam a vela oddychujem.....a vetram hlavu 😀

nurili
13. mar 2012

@bique juj tak to radsej nie.....asi ostanem pri tej neutralnej farbe 😀 😀 😀 a nevies ako je to s lietanim u tehotnej?

bique
13. mar 2012

@nurili s lietanim naozaj neviem, ale myslim, ze ak si v poriadku tak mozes letiet,...neodporucaju uz len vo vyssom stadiu tehu, teda asi od 7meho mesiaca...vsak skus kuk na net, urcite nieco najdes 😉

bique
13. mar 2012

@nurili a potom daj vediet, co si s tym lietanim zistila, lebo som sama zvedava 😉 ja sice asi nikde letiet nebudem, ale info nie je na skodu 😉

deni5
13. mar 2012

Chcem sa opýtať,že ak zajtra dostanem ms,čo už je pravdepodobné a som po decapep.kedy ma zavolajú do splnu?Je to hneď,alebo až na niektorý deň cyklu.

lienka_1
13. mar 2012

@deni5 Oni Ta volat nebudu. Ked dostanes menzes, tak chod sama, 1.-3. den cyklu. Doki urobi ultrazvuk, sestricka zoberie krv a podla vysledkov Ti doki povie, kedy mas zacat stimulovat. Drzim palce! 😉

deni5
13. mar 2012

@lienka_1 To som vedela,že mám volať ak dostanem menzes,ale chcela som vedieť kedy mi budú kázať prísť.Ďakujem

zuzlik7
14. mar 2012

@franina ahoj ;) tak vcera poobede, resp. k veceru mi dosla ms...dnes som volala a mam prist bud zajtra, alebo v piatok a ze mi povedia co a ako s pichanim a vraj mi tu prvu injekciu pichne sestricka, aby som vedela ako dalej 😉 mam take zmiesane pocity, ale asi najvacsi z nich je radost ;) a ty ako?

nana123
14. mar 2012

@zuzlik7 @franina ano tak to je, prides vezmu ti krv a na zaklade toho ti povedia ako mas zacat pichat a podla toho zacnes... ja som mala gonal tak to som si zacala sama pichat ale sestricka mi nazorne ukazala, ked mas nieco ine tak ona je ochotna ti prvu pichnut... v splne poradia len sa treba stale na vsetko pytat a vysvetlia 😉. Tak drzim palce nech je to uspesne stimulovanie 😵

franina
14. mar 2012

@zuzlik7 fiiiiiiiiiiha no supis supis tak ze mas mrchanu mršskú 😉 to je super, ja nemám ešte 😒 čakám a čakám a čaká, a nič a nič... 😠
a kedy ides??? predpokkladám ze to bude zajtraaaaaaaaaa 😉

@nana123 pri prvom IVF som poprosila sestricku nech mi vsetko napise, nie ze na nieco zabudnem 😀

deni5
14. mar 2012

ja tiež idem zajtra,lebo už mám ms.Mám si doniesť to dávkovacie pero na puregon,aby mi ukázala ako s ním pracovať.Tiež mám zmiešané pocity a k tomu takú migrénu,že sa obávam tých liekov,aby ma ešte viac tá hlava nebolela.

zuzlik7
14. mar 2012

@franina idem az v piatok, lebo tentokrat som sa musela prisposobit manzelovi, aby ma tam hodil a jemu je lepsie v piatok, co je moj treti den...a aj sa budem citit asi lepsie ako v tych prvych dvoch dnoch...;) tak mozno aj tebe do zajtra dojde a v piatok sa tam stretneme ;)

majka_drobka
14. mar 2012

ahojte, chcem sa opytat, tiez som cakala na ms a zajtra tam idem, doktor mi dal vyplnit tu ziadost, ked mi zajtra vezmu krv a urobia usg, budeme este sediet s doktorom, je potrebne,aby prisiel aj manzel alebo uz mu to len odovzdam a to je vsetko?

deni5
14. mar 2012

@majka_drobka ja zajtra tú žiadosť ešte neberiem,lebo nemám manžela doma.Dám im to až pri odbere.Dúfam,že to bude stačiť.

majka_drobka
14. mar 2012

@deni5 jasne, dik.

franina
14. mar 2012

@zuzlik7 no ja by som to nevydrzala do piatka :D a nechceš ist asi sama.... nie?

zuzlik7
15. mar 2012

@franina 😉 v pohodicke...ked uz som tolko cakala tak jeden den este vydrzim ;) a mne je lepsie ked idem s manzelom...a ty este stale nic?

milcsi
15. mar 2012

@nurili ja som vedela od 18.tyzdna, ze to bude chlapec, ale aj tak som kupovala neutralne veci. Este aj kocik som taky kupila, dufajuc, ze sa nam podari aj druhe a co ak by bolo dievca 😉 . Na zaciatok vela veci nepotrebujes, babo rychlo rastie a nestihne vynosit. Preto sa ani drahe neoplati, ja som kupovala v tescu, maju krasne veci a velky vyber v neutralnej farbe 🙂 .
Co sa tyka lietania, ja som predtym vela lietala, aj ked nie tehotna. Ale viem, ze kazda letecka spolocnost ma vlastne pravidla, dokedy beru tehotne na palubu. Nechcu riskovat porod na palube. Vacsinou do 7. mesiaca je poho a neskor si vyzaduju potvrdenie od lekara, ze mozes letiet a nehrozi porod.

milcsi
15. mar 2012

@lienka_1 Bola som na kontrole utz, korigoval davkovanie hormonov a 21. marca ma caka prenos. Tak sa hadam nase zmrzlinky preberu k zivotu v poriadku 🙂 . Vdaka za podporu!

bique
15. mar 2012

@nurili ahoj,...tak ty 23.3. poradna a ja KET 😀 dnes som bola na uzv na kontrolu, tak vsetko je ok, strimax od dnes uz 3x denne, utros zacinam od 19. 3....a dnes som pocitala, ked sa nam chyti , tak podla poslednej MS bude termin porodu 12.12.2012 😀 😀 😀 to je teda datum 😀 tak to sa musi urcite podarit 😅

bique
15. mar 2012

@milcsi ahoj...tak drzim palce, ja idem o dva dni neskor 😀 😀 😀 tak budeme haluskovat spolu 😀

franina
15. mar 2012

@zuzlik7 jasne vsak s manzelikom je lepsie ... podpora vzdy pomoze 🙂 u mna este nic 😒 som zvedava kedy... 😒

milcsi
15. mar 2012

@bique budeme partacky 😀

mimusa4
15. mar 2012

ahojte..aj ked neprispievam často ale čítam ak mám čas, držím palce každej z vás..
a od zajtra začínam pik-pik, takže na výsledky dvoch čiar nás bude čakať kopec 🙂
@franina už by si mohla dostať..ja som dostala presne až na 14deň od dekáča 😝

mimusa4
15. mar 2012

@bique aj ja som dnes bola 😅

nana123
15. mar 2012

Noooo dievcata pozeram ze sa nam to znova zacina rozbiehat 😵 dalsia vlna 😵. Tak drzim vseettkkyyym palceky nech to vyjde, nech su tam tie vytuzene // pfuj pfuj pfuj 🙂 🙂 🙂

franina
15. mar 2012

@mimusa4 ahoj, no tak cakam, ale dajak nic... 😒 ty od zajtra zacinas? ako ti je dobre 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre