Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
24. máj 2012

@nana123 no mna caka buduci tyzden velka kontrola tak som zvedava ako dopadnem, no kazdopadne ti drzim palce a nech ste obaja v poriadku. Co sa tyka zhanania operatora a krvy tak to je teda cudny system toto..... 😠 ....

nurili
24. máj 2012

Babenky zavesila som nove fotecky tak ak sa budete nudit tak zahliadnite...... 😉

nana123
25. máj 2012

@deny3 @milcsi tak vysvetloval mi ze dobreho operatera preto, lebo placenta rovno stoji v ceste kde budu rezat, a ked ju rozrezu tak sa zacne valit krv a az potom sa dostanu k maternici. Preto musi konat rychlo, a tu krv som pochopila ze preto aby bola pre istotu... podla mna aj trochu prehanal, ved ked ju nevyuziju tak ostane nemocnici a oni budu len radi, takze asi aj o toto ide 🙂 A ja mam tier RH negativ tak neviem ci sa to nie horsie zhana... Ja budem rodit na rastislavke, a asi pri dr. Frivalskej, nepoznate? A inak Dankovcik mi hovoril o placente na ultrazvuku...A on pracuje na Rastislavke? som nevedela...

foryou25
28. máj 2012

kocky dovolenku vo splne maju len v auguste? v juli este nie? neviete niekto?

milcsi
28. máj 2012

@foryou25 ked som hovorila so sestrickou ohladne IUI, vravela, ze v juli pracuju a v auguste maju dovolenku. Ale presne datumy neviem.

foryou25
28. máj 2012

@milcsi aha, no dufam, ze to teda stiham, sme sa nakoniec rozhodli, ze do toho ideme,
ako dlho trva ten cely cyklus IVF? prva injekcia sa chodi cca na 18 den nie? to by bolo u mna niekedy okolo 25.juna, tak ci to stiham do konca jula, ziadost nam plati aj tak len do augusta

bique
30. máj 2012

ahojte baby...tak dnes-zajtra dorazi ta hnusna mrcha a ide sa na prvu injekciu do splnu...no a potom stymulka...drzte palce, nech je vsetko ok 😉 aj ja drzim vsetkym Vam....o cca 3 tyzdne sa pridavam k cakatelkam po ET 🙂 och bozeeee, to cakanie 😠

bique
30. máj 2012

@foryou25 ahoj, zda sa mi,ze to nie je tvoje 1 IVF, vsak? ja idem na druhe a pri dalsich sa picha prva injekcie 2-3 DC, na 18 DC zacina stymulka a o cca 10 dni OPU...takze vsetko v jednom cykle, na dalsiu MS necakas 😉 ma to tak viacero bab, tak mozno aj u teba to tak bude...ja som akurat dnes volala sestricke, tak mi to vsetko objasnila...ale mozno je to aj individualne od problemu 😨 drzim palce

foryou25
30. máj 2012

@bique ahoj . bude to moje prve IVF, a co si pamatam tak mi kazala sestricka prist na 18 dc pichnut ten dekac, aspon tak som pochopila alebo zle? a potom ked dostanem kramy mam sa hlasit od kedy budem stimulovat

bique
30. máj 2012

@foryou25 aha, tak prepac, neviem, som si ta asi zmylila s niekym....nie pri prvom sa chodi na 18DC na dekac, cakas na mrchu a potom az stymulka...dobre si pochopila 😉 drzim prstiky

foryou25
30. máj 2012

@bique nevadi, aj ja ti drzim prsty snad sa vsetky dockame 😉

milcsi
31. máj 2012

@foryou25 mne pri vsetkych troch ivf pichali dekac okolo 18 dna a ked ti to vychadza na koniec juna este mas cely jul pre seba, takze urcite stihas 😉 . Drzim palce.

nurili
31. máj 2012

Ahojte splniecka, dnes poradna, drzte palce..... 😉

bique
31. máj 2012

@nurili drzim drzim🙂 vsetko bude supko, nebojaj 😉

melisska
31. máj 2012

Potrebujem surne 8 ks fostimon a 2ks Orgalutran, prosim nemate nahodou? dakujemmmmm

nurili
31. máj 2012

tak dnes paradicka....mame 2 kilecka a 41,5 cm....dokina spokojna a ja este viac....vsetko je ako ma byt....hlavicka dole a este mame zatvorene..... 😀 😀 😀

smallyell
1. jún 2012

@nurili juj ako ti to rychlo bezi, za chvilu mas drobca na svete, my mame trosku problemy, nedavno nas pustili z nemocnice,boli sme na udrziavani, zatial v pohode nekrvacame len sem tam nejake bolesti ale vraj to uz bude tak do porodu, hadam to dotiahneme do konca ☹

bique
1. jún 2012

ahojte...tak dekac pichnuty, 14.6. kontrola uzv a krv a zaciname s menopurom....a stale len cakat a cakat...tak drzte palceeee 😀

foryou25
1. jún 2012

@bique a to picha sestricka? bozee ja sa to pichania bojim jak cert kriza, len pocujem ze slovo injekcia a uz som na zemi 🙂

nurili
1. jún 2012

@smallyell och tak len lezat a nic nerobit, to urcite pomaha....len sa pekne nechaj rozmaznavat.....silno silno drzim palce......a uz viete co cakate? 😉 Mne sa to nejako rozbehlo no najradsej by som to uz mala za sebou a drzala si malinkeho na rukach.... 😵

nana123
1. jún 2012

@smallyell ahoj, pozeram ze 19tt 😵 😵 😵 fakt to ryyychhhllooo bezi hrozne... Drzte sa, lez a odpocivaj to pomaha a nestresuj sa. Vsetko bude ok a vydrzite do konca 😉 😉 😉

nurili
1. jún 2012

@bique drzim palce..... 😵 😵 😵

smallyell
2. jún 2012

@nurili 🙂 este nevieme ...v pondelok bude poradna tak sa hadam dozvieme

smallyell
2. jún 2012

@nana123 aj vam to rychlo bezi, za chvilu to mas za sebou a pritom sme zacinali spolu, pamatas??? drzim palce 🙂

nurili
2. jún 2012

@smallyell nooo ked bude otocene jak ma....nas maly je komediant, ten robi divadielko ze doktorka sa v kuse rehoce a vola aj ostatne aby videli....my sme tam taka atrakcia..... 😀 😀 😀

bique
2. jún 2012

@foryou25 ahoj...ano, prvu pichne sestricka, ona to ma tak zmaknute, ze vobec nic nepocitis 😀 no a potom tych dalsich 10, mam aj s muzom prvu doniest, ze mu ukaze ako ma ma tyrat 😀 😀 😀 lebo ja si to sama nevieeeem....ale ak by si s tym mala problem, mozes si to chodit davat pichat kazdy den do centra alebo k nejakej sestricke pobliz...moj drahy to zvladne, uz to raz zvladol a bol ohladuplny 😀 takze ja mam dilemu poriesenu 😀

nurili
6. jún 2012

Ahojte splnacky, to tu nie je nic nove? Ziane stimulky ci pozitivne testiky? 🙂

bique
6. jún 2012

@nurili uz som chcela aj ja napisat, lebo nejako nam to tu zamrzlo 😀 ja cakam na kontrolu 14.6. a zacinam stymulku...po dekaci stale krvacam, uz 8DC, dnes som volala sestricke, ale vraj je to ok, normalne, ze ked sa picha pocas menstruacie, teda u mna 2DC, tak ze niektore krvacaju 10-12 dni, niektore odkrvacaju 5 dni, potom niekolko dni pauza a potom druha MS...tak hovorim, ze super, ze nie som vynimka, ma ukludnila, lebo uz som mala aj blbe sny 😀 uz zacina psycho 🙂 haha

nurili
6. jún 2012

@bique ze zacina psycho 😀 😀 😀 , uz zacina a tak skoro neskonci......trva celych 9 mesiacov no a poskonceni dalsi level psychozi 😀 😀 😀.......ale uz sa ti to krati..... 😉 budem drzat palciska.....uz tu potrebujeme ozivenie.... 😉

bique
6. jún 2012

@nurili vsak tak, uz by sa patrilo pridat nejake //...no vsak, ze to psycho uz potom trva cely zivot 😀 ale krasne psycho 🙂 tesim sa tesim...ale ten cas sa neskutocne vlecie ak potrebujem, aby bezal rychlejsie...a ked zasa chces cas zastavit, tak leti ako voda 😝 hnusak jeden

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre