Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lauritka
30. aug 2011

@katy2 neskusala som, asi zajtra zavolam, dnes som 1dc a len do 3dc mozem ist na usg vies.. 😒

franina
30. aug 2011

@lauritka tak ze robia? ci nerobia? dúfam, hlavne kvoli tebe ze robia 😕

lauritka
30. aug 2011

@franina neviem, skusim rano zavolat.

lauritka
31. aug 2011

takze kocky - lekar ma az do 12.9 dovolenku . ☹

katy2
31. aug 2011

@lauritka Tak mas po probleme.... 😔 Co uz, uz len cakat a medzitym snazilkovat..... Prajem vela trpezlivosti....

lauritka
31. aug 2011

@katy2 dakujem. 🤐 🤐 no ved hej, neriesim aspon dilemu. ale som prepkvapena, ze ma dovolenku az tak dlho, ved cely august bolo volno ?? 😨

pempusik
31. aug 2011

@lauritka to je dobre, ze viem o tej dovolenke, akurat idem od lekara, ktory ma uz nestihol dnes vziat, tak som nazlostena, lebo neviem na com som, ci mi urobi vysetrenia on alebo v centre, ale tak uz som sa objednala za poplatok, tak uvidime :/

lauritka
31. aug 2011

@pempusik v centre ti urobia hormonalny profil a mm vezmu spg. ako vstupne vysetrenia. ostatne si radsej dat u svojho,
napriklad stery na chlamydie, mykoplazmy, ueroplazmy.

pempusik
31. aug 2011

@lauritka nuz ako vidim, je toho dost, tak sa na to radsej zacnem pripravovat u zteraz 🙂

franina
31. aug 2011

@lauritka to mi je luto ze tam nie su... neboj bud. mesiac bude ten spravny mesiac 🙂

lauritka
1. sep 2011

@franina 😉 😉 😉

jespera
7. sep 2011

Ahojte, ja som uspesny pacient zo splnu 🙂 ste tu uz uplne novy kolektiv - takze vas zdravim.
Chcem sa opytat vas ktore ste boli na Ket - ako to prebieha, kolko to stoji. ? Inac aka je sanca spechu? My mame sedem zmrazrenych...

katy2
7. sep 2011

@jespera ahoj, stara znama 😉
mas IP 🙂

katy2
17. sep 2011

Ahojte 🙂
Uz to tu poriadne viazne... To uz nikto sem nechodi? Rada by som videla, ako pokracujete, ako sa vam dari.... Niekedy to tu strasmne zilo, a teraz nic....
Vsetkym drzim palce 😵

steva
17. sep 2011

Ahoj @katy2.uz 36tt,ako rychlo ti to bezi.ako sa citis,este vladzes?Hanka sa uz urcite tesi na Palka. 😵

lenuliatko
17. sep 2011

Ahojte babulky po dĺĺĺhom čase 🙂 akosi niet času na koníka. Máme sa skvelo, babulky robia radosť a už to máme také "akčné" 😀 Všade lietajú, bijú sa o hračky, presadzujú si svoje, zásadne robia, čo nesmú a tak... ako deti... Ale sú úžasné, šikovné a nesmierne ich milujem. Sú moje všetko 😵
Katy, ozaj už len chvíľa a Hanka bude mať bračeka, držte sa vo finále 🙂
Pozdravujem všetky splniečka, bojujte, stojí to za to. Ja si občas z nostalgie čítam staré príspevky z čias môjho IVF a veru, vtedy to tu žilo, nádherné obdobie a ani neviem ako a moje detičky majú 15 mesiacov. Majte sa krásne 🙂

nejka41
18. sep 2011

ahoj žienky,ako sa máte? Ja by som tento týždeň dostať menzes a tak by sme mohli začať so stimulkou na ivf,len mám taký problém že ma už niekoľko cyklov bolia prsia už hneď od ovulky tie bolesti sú dosť intenzívne a tak mám strach aby som nemala úplne rozhádzane hormóny a nemalo to vplyv na ivf.

lienka_1
18. sep 2011

@nejka41 Ahoj Nejka! Myslela som na teba, ci si uz zacala stimulovat. Neskusala si sa pytat svojho gynekologa, s cim to moze suvisiet? Kazdopadne to spomen dokimu v centre. Silno drzim palce a smelo do toho! 😉

nejka41
19. sep 2011

@lienka_1 Ahoj Lienka.u svojho gyn.som som zatiaľ nebola ale určite to v centre spomeniem. Ďakujem za palce. 🙂 🙂

milcsi
19. sep 2011

@nejka41 ahoj, len ta chcem ukludnit, ze ja som tiez mavala od ovulacie bolestive prsia nejaku dobu pred ivf a nemalo to vplyv na vysledok. Ostala som tehotna a prsia ma prestali boliet. 🙂 Tak som dlho mala pochybnosti, ci som skutocne tehotna, lebo vsade popisuju bolestive prsia ako jeden z priznakov tehotenstva 😉 .

milcsi
19. sep 2011

A este sa chcem pochvalit, ze mam ziadost na ivf schvalenu 🙂 , ale manzela mam do polky oktobra pekne daleko, takze zatial sa NIC nekona ☹

ladenka77
20. sep 2011

Ahoj kocky ,mozem sa k vam pridat? Mrchu cakam vo stvrtok ,v piatok,tak idem na usg a asi aj krvicku ku dokymu....uz sa nepamatam ako to tam chodi.Toto bude moje druhe IVF,z prveho mame dcerku Sasku,mala 4 roky,tak najvyssi cas na dalsie babo...Je vas tu dost malo,tak snad sa pozbierame viacere...stara garda 🙂 ,je uz vybavena ,tak mozno niekto novy...ja som tu nechodila,ale citala som vsetko...Mna to schvalenie este len caka,tak dufam,ze nebude problem...1.ziadost bola bez problemov. Z minula nemam HP ani manzel SPG,tak musime od zaciatku....Ak to schvalia,(co by nemusel byt problem)tak akokolvek pocitam so stimulkou zacnem az najskor koncom decembra,ak nebudu mat dovolenky...

@nejka41,uz asi stimulujes,vsak?
@milcsi ,niekedy platila ziadost pol roka,aj teraz to je tak?

smallyell
20. sep 2011

Ahojte kocky, tak ja tiez cakam na schvalenie, raz sme uz ju mali schvalenu, len sme to vsetko odlozili kvoli studiu, o tyzden mam volat do splnu a potom by som mala zacat so stimulkou, ja mam hrozne obavy z toho ivf-ka...navyse zeny p. dr. Hredzak vobec manzela neriesi, ked sme absolvovali spermiogram, prve co povedal bolo umele oplodnenie, to nas tak vydesilo, dg. oligoastenoteratospermia, nemal by mu nieco predpisat na zlepsienie spermii??? myslim nejake vitaminy alebo nieco proste...ake mate skusenosti vy?

dorotka66
20. sep 2011

ahojte kočky, ja vás tak potichu sledujem 🙂 my sme absolvovali prvé IVF v splne v apríli a potom sa mi začalo všetko komplikovať, tak že som skončila s OHSS II a následne na to - so seronegatívnym zápalom kĺbov.... dôvod neznámy....beriem hnusné lieky nezlučiteľné s tehotenstvom lieky a verím, že mi ich raz vysadia a môžeme pokračovať 😉 ale stav sa nezlepšuje, takže som len na čakačke ...
@katy2 ahoj katy tebe sa to krásne kráti 🙂 držím palce

milcsi
20. sep 2011

@ladenka77 ano ziadost na vykon plati pol roka, ale na lieky len do 19 novembra. Ale sestricka povedala, ze ak by sme to nestihali, lieky sa daju dopredu predpisat. Ja som mala schvalenie bez problemov, toto bude moje tretie ivf. Asi zavisi aj od poistovne.

milcsi
20. sep 2011

@smallyell to asi preto, ze take zazracne vitaminy a lieky nie su. Urcite sa nieco ovplyvnit da, a su aj vynimky, ze otehotneju baby prirodzene aj pri zlom spermiograme,ale asi vie, preco hned odporucal ivf. Je to dost vazna dg.

cmuk05
21. sep 2011

@katy2 Ahoj vidim že si sa dala na dalšie dieťa.. 🙂 je všetko v poriadku,ved už pomaly budeš rodiť... 😉 myslime na teba.

smallyell
21. sep 2011

@milcsi ano je to vazna dg. len som dufala, ze sa tomu da nejako pomoct, ale aj tak obaja verime, ze ivf bude uspesne aj ked je to 50 na 50, samozrejme, ze ti slno drzim palce, nech vam to vyjde a nam tiez. 🙂

milcsi
21. sep 2011

@smallyell Drzim palce aj ja vam!!!

nejka41
23. sep 2011

Ahoj žienky všetky Vás pozdravujem. Tak ja som ešte stimulku nezačala lebo menzes došiel až dnes poobede a v splne mi už nikto nebral.Tak asi tam pôjdem hneď ráno v pondelok dúfam že už nebude neskoro......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre