Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nejka41
16. nov 2011

@lienka_1 🙂

milcsi
16. nov 2011

@nurili ahoj! Len ma tak napadlo,ze ked si mala v pondelok vklad, kedy si mala odber? Ci sme nahodou nelezali spolu na izbe vo svtrok? Blahozelam k // a drzim palce,aby silneli! Ja asi pockam na krv, doma test nemam a na dedine ani nekupim 😀 . 😀
Akurat po vcerajsej mensej depke, ked tak dnes citam vase boliestky, zasa ma chyta mensia depka 🙂 , mna nic neboli, akurat trosku prsia. Ani sa nemam kedy sledovat, cez den v pohybe,vecer padam do postele. Uvidim v pondelok 😉
Tak si prajem, aby sme vsetky mali // !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lienka_1
16. nov 2011

@milcsi To co som napisala Nejke palti aj pre Teba! 😉 Depku treba rychlo spacifikovat a poslat kade lahsie 😀

nana123
16. nov 2011

Tak ja som sa bola prejst v obchode a zasla na kavu ku svagrine byva nedaleko, a hned lepsia nalada 🙂. A este oni maju 4 mesacneho anjelika tak jej hovorim o 9 mesiacov mas bratrancek alebo sesternicku 😀. Tak znova verim dievcata... Musime to vydrzat a bojovat sme dobre ze sme to dostiahli az tu ... Gratulujeme si 😵

haannka
16. nov 2011

aj ja Vám všetkým prajem krásne // a samozrejme aj mne 😀 😀 😀 ale to je ešte ďaleko 😔

haannka
16. nov 2011

@nana123 kedy to máš ísť na krv? ktorý deň si po ET?

nana123
16. nov 2011

@haannka Jajajaaaj som este len 3 den po 😖 takze na krv mam ist v pondelok ale az o 2 tyzdne, nie buduci ale az dalsi... sa zblllaaaazznnniiimmm do vtedy 😀 a testovat nechcem tak neviem neviem 😠

haannka
16. nov 2011

@nana123 no to je najhorší čas, taký 3.deň po ET...mňa vtedy strašne bolela hlava, doteraz pamätááám. ale neboj ani sa nenazdáš a bude tu pondelok....ja som nečakala 14 dní, ja som šla na 10.deň ku svojmu gyndošovi, ten mi zobral krv a hotovo 😅

nana123
16. nov 2011

@haannka hej len tu v splne to maju po 14 dni a to sestricka bude na mna pozerat ze co.... ale pravda to mozem ist aj ku obvodnemu gyn.... hmmm to stoji za uvazovanie 😕 A pojdes aj teraz tak?

nana123
16. nov 2011

@haannka a nemoze byt ze na 10 den ti neukaze a na 14 ano? ze budes mat viac HCG v krvi?

haannka
16. nov 2011

@nana123 ja som išla na 14.deň normálne do centra, tvárila som sa, že nič neviem a čakala som na výsledky a vlastne som sa aj dozvedela, že všetko je ako má byť, lebo sa mi od 10.dňa do 14.dňa HCG zvýšilo na 2250. a aj teraz pôjdem skôr ku svojmu gyndošovi....a tehu by ti zistili aj na 8.deň ak si tehotná z krvi...ak by bolo na 10.deň HCG 0 tak sa už nič nezmení ani na 14.deň ani neskôr.

haannka
16. nov 2011

@nana123 a ešte, o 8.hod mi vzali krv a o 10.hod som mala aj výsledky..ked ti berú v centre musíš sa stresovať do 14.-tej 😒

nana123
16. nov 2011

@haannka hmmm dobry napad... dakujem za info asi to skusim 😉 Aspon netreba tak dlho cakat... a mas jedno ci vies pravdu na 10 den alebo na 14. Ked uz nie je moznost ze sa zmeni. Lebo nechcem testovat skor pretoze, ked vyjde test ze nie tak si budem robit nadeje ze to este moze byt a bla bla a to je horsie ako byt v sladkej nevedomosti 😉

haannka
16. nov 2011

@nana123 svatá pravda 😉

katy2
16. nov 2011

@haannka
@nana123 vy to mate riadne premyslene 😀 mna to ani nenapadlo.... ja som zasa neodolatelna maniacka do testovania 😵 to bol riadny adrenalin, kazdy den porovnavat testy, ci palicka tmavne a stresovat, ze nestmavla 😀
VSETKYM VAM DRZIM STRASNE SILNO PALCE 🙂 Vidim, ze sa to tu stehotnieva 😵 😵 😵 😵

nana123
16. nov 2011

A den vkladu sa pocita ako nulty alebo prvy den?

haannka
16. nov 2011

@katy2 najlepšie je, že ja už preberám že pôjdem na krv 10.deň po ET a ešte som ani nezačala 😀 ak to skončí ako pri 3.IVF tak sa ku krvi ani nedostanem ☹

nana123
16. nov 2011

@katy2 Taaak testovanie, za tie 4 roky co skusame som si test robila velmi vela krat a stale len /. A teraz ked si len spomeniem na test tak vidim tu jednu palicku a az ma trasie 😖 ... Takze radsej asi nie, ale nikdy nehovorim nikdy 😀

katy2
16. nov 2011

@nana123 den vkladu sa nerata....
kolko som ja mala neg. testov, to sa neda spocitat.....
ale obdivujem tie, co vedia vydrzat....

@haannka nemysli negativne... musis verit 🤐

nurili
16. nov 2011

@lienka_1 to ma tesi moja, posielam ti IP a tiez nemozem ju odoslat, serka ma to.... 😠

malaterezka
16. nov 2011

Ahojte ja som sa pitala asi na strane 693 ale nikto my nic nenapisal tak neviem ci nemate stym skusenosti. Prosim ked mate tak budte take dobre a my napiste dakujem vam vopred velmi pekne 🙂 🙂 🙂 🙂

nurili
16. nov 2011

@nejka41 urob to ako ja, ked som bola nervozna z prace, prisla domov ocurala test a vysledok sa dostavil...... 😵 No este nie som za vodou.... Inac este sok pretrvava.... 😀 Ktory si den?

nurili
16. nov 2011

@milcsi Odber bol v stredu mala som PK.....cierka silneje huraaaa....

nurili
16. nov 2011

Ahojte splniecka, tak rano som testla a ciarka silnejsia ako vcera..... Sok.....Sok .... Sok.....

nurili
16. nov 2011

@nejka41 aj mna pobolieva v podbrusku aj v krizoch..... 😝

nana123
16. nov 2011

@nurili a od kedy ta to pobolievalo? Lebo ja som len 3 den po a uz ma pobolieva 😀

katy2
16. nov 2011

@nurili tesim sa 🙂 gratulujem 😵 😵 😵 😵 a predsa aj v splne sa dari 😝 to pre tych, ktori spln zatracuju 😝 😵 😵 😵

katy2
16. nov 2011

@malaterezka na KET je priprava velmi jednoducha a nenarocna, co sa tyka stimulacie a hormonov vobec... hned po skonceni ms ides na uzv (neberie sa ani krv) a dr. ti da rozpis liekov... zacnes brat estrimax rano a vecer 1 tb je to na pripravu sliznice maternice)... neskor ti prida estrimax aj na obed a par dni pred transferom zacnes brat utrogestan rano a vecer po 2 gulicky... Transfer je cca v polke cyklu - na nejaky 15.den... To je vsetko.... Na uzv sa pred KETkom ide cca 2-3x Takze oproti IVF je to fakt v pohode...
Drzim palce 😵 😵 😵

malaterezka
16. nov 2011

@katy2 A po transfere je lepsie lezat alebo sa pohybovat normalka lebo ja som po prvom ako som pisala ale neuspesnom IVF neviem ci preto lebo som prve 3 az 4dni lezala a potom som chodila ako viac a viac tak neviem ci kvoli tomu to odumrelo. Dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂

smallyell
16. nov 2011

niektore ste o dost predomnou :( hm....ale zienky dnes picham pregnyl, tesim sa na piatok a mozno uz aj na pondelok, hu! ja by som tiez uz chcela mat take bolesti, a katy ja budem isto od 6 dna testovat, ja som tiez maniacka a nemam trpezlivost, a dobre, ze pisete 10 den ku svojmu gyndosovi, joj, to ja si privstanem aj o piatej...o siedmej stojim pred dverami ako prva 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre