Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
24. nov 2011

@nejka41 joooooooooooj boze, velmi ma to mrzi, vela sil moja ☹

haannka
24. nov 2011

@nejka41 moja, je mi ľúto 😖 😒 ☹ tak veľmi som verila a priala ti to 😢

smallyell
24. nov 2011

skoda ☹ nejka ty si mala 3 embryjka vsak? nechapem 😠

nana123
24. nov 2011

@nejaka41 to je mi velmi luto ☹ a tak nadejne to vyzeralo, drz sa

nurili
24. nov 2011

@nejka41 😢 je mi to luto...

milcsi
24. nov 2011
malaterezka
24. nov 2011

@nejka41 Je mi velmi luto aj ja som ti drzala prsty 😒

timmka
24. nov 2011

@nana123 ahoj, dnes som robila test rapiclear, mam tam slabeho ducha, neviem ci je to ono, skusim az v nedelu 😒

haannka
24. nov 2011

@timmka no nechce sa mi veriť, že vydržíš až do nedele, možno už zajtra ťa to zláka opäť 😀 ...prajem aby to nebol iba duch ale riadne //.

nana123
25. nov 2011

@timmka nooo aj ja som mala na rapiclear prvy den len ducha aj na druhy den a na druhom teste pekne viditelne 🙂. Takze drzimmmm palce ak mas moznost kup iny test 😉

nana123
25. nov 2011

ahojte, dnes idem na krv na HCG 🙂 ... chodi sa na lacno, alebo mozem nieco ziest, lebo idem az na 9 a uz teraz som hladna 😀

nejka41
25. nov 2011

Ahoj žienky chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za podporu.Všetkým snažilkám prajem skoro // a tehulkám nech sa darí.prajem vám veľa 🙂 🙂 🙂

timmka
25. nov 2011

@haannka ahoj, nevydrzala som a teraz akurat som urobila mama test a mam tam ducha, je sice slabucky, ale je, tak neviem..... ci sa mam tesit alebo este nie, na krv idem v pondelok 😉

nana123
25. nov 2011

@timmka @haanka bola som dnes rano u svojho gyn akoze na krv. Tak normalne mi nezobral ze to az v centre tak ako oni povedali postup a ze to je este skoro lebo to zalezi od hodnoty na 14 den... noooo normalne ma odbyl 😠 ... take nervy som mala. Takze tiez idem v pondelok normalne na krv.... tak uvidime. Timmka ja som robila rapiclear a mala som ducha a na druhom teste dobra ciarka... takze tak na 80% percent sa mozes tesit 😉 , aj ked dnes ma moj doktor sfukol ze ked to test mam pozitivny ze to este nic nie je ze to zbytocna skora radost a bla bla .... no cisty debil dr... musim ho vymenit

timmka
25. nov 2011

@nana123 ja viem, ale ty mas na 9 den ovela silnejsiu sciarku ako ja, ja tiez som robila mamatest, sice az teraz na obed, ale cakala som, ze bude silnejsia ako vcera na rapiclear, tak dufam ze je vsetko ok 😒

haannka
25. nov 2011

@nana123 tak to je riadny blb 😝 ...mne môj doky uplne v pohode zobral na 10.deň bez jedného slovka...nevadí, zbytočne sa rozčuľovať, ty radšej klíďo píďo, nohy vyložiť a oddychovať 😉

nana123
25. nov 2011

@haannka tak presne ved dufam ze po takej dialnici v pondelok to uz len potvrdia 😉 Zajtra este urobim rano dalsi test pre istotu...

nana123
25. nov 2011

@haannka a ty ako pokracujes?

haannka
25. nov 2011

@nana123 ja cakam mrchu okolo 1.12. a idem do toho 😉

nana123
25. nov 2011

@haannka nooo vsetko to taaaak dlho trva na vsetko treba cakat 😀 a potom co pichas?

timmka
25. nov 2011

@nana123 moja a kolko si si dala vlozit?

nana123
25. nov 2011

@timmka 2 drobcov...

timmka
25. nov 2011

@nana123 tak mozno preto mas taky vyrazny mamatest na 9 den, lebo ked porovnam tvoj a moj, to je len duch, presne taky isty ako tvoj rapiclear

haannka
25. nov 2011

@nana123 mozno sa chytili obidvaja drobci a timmke iba jeden preto ten rozdiel v intenzite 😉

timmka
25. nov 2011

@haannka ja som si dala vlozit iba jedno, tak mozno preto a nana caka dvojicky 😀 , len ma jedna kocka zneistila, okomentovala foto, ze mala taku istu ciarku a krv negativnu, tak som foto trochu upravila a vidiet ju lepsie, tamte som vymazala 😉

haannka
25. nov 2011

@nana123 pichám gonal

smallyell
25. nov 2011

ahoj kocky,my sme sa rozhodli vypadnut na 3 dni prec,dnes som vobec neoddychovala,bolesti mam stale ako na mrchu,myslite,ze to takto ma byt?robi mi to starosti.

nana123
26. nov 2011

@smallyell bre ranko, tak to tazko povedat, kazdy to inac znasa, ale kazdy hovori ze je to dobre, tak to ber tak a nebudes sa zbytocne stresovat... Inak co si vsimam vacsina co tu je a mala bolesti tak mali aj pozitivny test 😉

nana123
26. nov 2011

@timmka @haanka nooo dakujem vam za dvojicky 😀. Inak aj mna to uz napadlo 😀 , ale teraz vazne uvidime co v pondelok vyjde z krvi a ci mi to potvrdia a to sa stale este bojim tych prvych 3 mesiacov. Co vsetko som o tom pocula... takze sa budem nahlas tesit az po 3 mesiaci 😅

nana123
26. nov 2011

@haannka teraz ked rozmyslam ty si uz davno mala pichat nie? ci sa mi len mari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre