Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
31. dec 2011

@haannka pregnyl sa drzi 10 dni 😝 A u teba je to uz hodne viac 😉 Skus testnut o dva dni... zatial len potichuuucky drzim palce a strasne na teba myslim 😵 😵 😵

katy2
31. dec 2011

Vsetkym prajem vsetko dobre do noveho roku, hlavne splnenie vsetkych vasich snickov 😉

haannka
31. dec 2011

Aj ja prajem krásneho Silvestra a šťastný Nový rok, aby sa splnili každému jeho priania hlavne to, ktorý tu máme všetky spoločné - mať zdravé bábätko/á...rok 2012 to istí 😉

nurili
31. dec 2011

@nana123 aleluja, suhlasim s tebou....

nurili
31. dec 2011

Mile splniecka, zelam Vam krasneho Silvestra a stastny Novy rok, a nech je rok 2012 plodny ako nikdy......Kazdej aspon po jednom zdravom drobcekovi....... 😵

nana123
31. dec 2011

@haannka nie pregnyl uz urcite nie ... pregnyl max. 10 dni od pichnutia...

nana123
31. dec 2011

Prajme krasneho silvestraaaa.... 😵 😵 😵

nana123
1. jan 2012

Stastny novy rok 😵 Nech sa nam vsetkym tento rok splnia nase sny.... 😉

milcsi
1. jan 2012

Prajem Vam stastny a uspesny rok 2012!

malaterezka
1. jan 2012

Prajem Vam stastny novy rok 2012 a vela uspechov v nasom bojovani. 😒 😒 😒

steva
1. jan 2012

Šťastný Nový rok prajem všetkým 😵 😵 😵

mimusa4
1. jan 2012

@deny3 ale že teraz už vyžaduje aj urol. vyš., hredzi povedal, že on to nepotrebuje , ale poisťovňa chce..ta čo už..
@nana123 dík...tak 1ivf som mala gonal ale to boli inde a 2ivf puregon a teraz mi písal gonal tak snáď bude dobre

a kedy sa začína pichať decáč? po normálnej ms medzi 18-22dňom? lebo už nepamätám

mimusa4
1. jan 2012

@steva pozerám že tehu? gratulujem 🙂

nejka41
1. jan 2012

Všetkým v novom roku veľa 🙂 🙂 🙂

steva
1. jan 2012

@mimusa4 dakujem 😵

jespera
1. jan 2012

Ahojte stare zname🙂, dlho som pri vas nebola a idem sa trosku pochvalit. Slecinka sa nam drzi dobre - dva roky sme oslavili, akurat vstupujeme do obdobia vzdoru takze stokrat prosim o trpezlivost, ale pohoda. A ta chvala je ze mam pozitivny test - moja diagnoza bola endometrioza, od porodu dva roky - podstate rok a pol sa nechranime, neriesime, ja som to stale tak brala ze ved ja nemozem....prerabali sme byt, sviatky a moj menzes meska a meska....test pozitivny, ale pravdu povediac beriem to este s rezevou..v dnesnych casoch mat bezproblemove tehotenstvo - mam pocit ze je to iba pre vyvolene....

takze drzim vam palce a prajem plodny novy rok 🙂

franina
1. jan 2012

@mimusa4 ahoj. už ti dali aj lieky?uz si bola aj na vysetreniach, či stacilo to co si mala minule?

deny3
1. jan 2012

@mimusa4 tak držím palce 😵 🤐
ja si už na dalšie IVF netrúfam, mm ani nechce. Platili by sme si to už všetko a ja sa bojím, ako by to dopadlo. Mne sa zase podarilo otehotnieť, ale zase nič z toho, nejak neviem prekonať 7tt 😢 asi už aj vek zohráva rolu 😒 ☹

ale všetkým snažilkám držím palce, nech rok 2012 bude úspešný 😵

haannka
2. jan 2012

ahojte, takze ciarka stale neviditelna, len duch ☹

lucinocka
2. jan 2012

ahojte baby, kolko stoji spermiogram v SPLNE? akurat som volala do gyncare tak 50 eciek.. nemame poistenie na Slovensku, dikeslka

katy2
2. jan 2012

@jespera jeeej, to su take super spravy 😵 😵 😵 😵 drzim palce a gratulujem 😵 😵 😵 😵

@deny3 je mi to luto 😔 verim, ze sa ti nechce do ivf... je to drahe v nasom veku 😠 ale zasa, mozno by vybrali tie spravne embryjka.... no na druhej strane mate aspon Kubka, takze radosti dost 😉 Ale aj tak drzim palce 🙂

@haannka uz len pockat na krv a vsetko sa rozuzli.... drzim palce nadalej a myslim na teba 😉

@mimusa4 vitaj, takze dalsie kolo 😉 drzim palce, aby to dopadlo ako to predosle 😵

Pozdravujem vsetky 🙂

nurili
2. jan 2012

@lucinocka ja som sla tiez ako samoplatca a mas to zahrnute v cene IVF....

nurili
2. jan 2012

@haannka ktory den si po vklade?

lucinocka
2. jan 2012

@nurili uz som tam volala povedala 10 eur.. v GYNCARE 50 EUr..tak dobry rozdiel...ja este neplanujem IVF chceme len zopakovat spg, naposledy sme robili pred rokom

nurili
2. jan 2012

@lucinocka aha, no poviem ti ze to je ale riadny rozdiel toto.... 😉

lucinocka
2. jan 2012

@nurili nj len ja hlupa som sa nespytala ze co zahrna spg za 10 Eur, ale tak myslim, ze aj ked dame rozsireny, ze ona myslela len zakladny tak to 50 eciek stat nebude..zda sa mi to prehnane, navyse ani doktor co som s nim rozpravala nebol velmi prijemny a vyzeralo to, akoby si prave cenu vymyslal..

nurili
2. jan 2012

Kocky, gynekolog mi povedal ze termin porodu si mam vypocitat 38 tyzdnov od vkladu. Tak a podla toho si mam aj urcit v ktorom tyzdni som? Malo by to suvisiet spolu. Poradte ak viete..... 😵

nurili
2. jan 2012

@lucinocka myslis ked si volala do splnu? on je taky menej vyrecny, ale ja by som si tam este raz zavolala a opytala sa, ved co,za to nic nedas, len par drobne na telefon...... a preco chces ist na opakovany spermiogram? mate s tym problem? 😵

lucinocka
2. jan 2012

@nurili ee v gyncare bol taky nejaky neochotny, v splne mi to dvihla taka starsia pani, asi sestricka, bola celkom mila.. 🙂 my sme mali pred rokom dg. astenozoospermia 30%, to sme sa snazili vtedy pol roka.. za tri mesiace po tom som otehu, ale potratila v 12tt a teraz skoncil 6cyklus od kyretu a nejde nam to, a to viem ze u mna problem nie je, ovulky mam na 14-15 den odsledovane aj teplotou aj testami..tak si myslim ze musim nieco robit s nim a chcem vediet ci sa to po roku zhorsilo alebo co je s tym..tak zacneme zase so spg a dalej uvidime

haannka
2. jan 2012

@nurili 11-ty den po prenose

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre