Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lienka_1
27. jan 2012

@bique Dakujem! 😉 Uz mam tych doktorov za posledny rok dost! Som sa rozhodla, ze uz bude vsetko v poriadku!!! 😀 Uz chcem vidiet iba gyndosa na poradni 😀

zuzka213
27. jan 2012

@lienka_1 ahoj, som ta tu davno nevidela??rada citam ze si v pohode..ja zatial tiez, len mam dost naliate prsia, ako pred menzesom, a citim tlaky v bruchu a dnes mam neskutocnu chut na kysle.(to bude asi nahada, nepripisujem tomu nejaky extra vyznam, po 4 dnoch by to bolo moc skoro, to skor z tych hormonov).inak nic...cely den vegetim, MM ma obskakuje a ja by som uz tak nieco porobila 🙂

lienka_1
27. jan 2012

@zuzka213 Ostavas doma az do testovania? Myslim, ze nechodis do prace? Ja prave zvazujem, ci idem volat sefke alebo zostanem doma.

zuzka213
27. jan 2012

@lienka_1 ja uz od obberu som doma, robim na chire, takze ja som to nechcela riskovat....keby som mala kludnu pracu, tak by som mozno pouvazovala

lienka_1
27. jan 2012

@zuzka213 Tak to mas uplnu pravdu. Ja som stale po transfere bola doma a trosku mu to liezlo na mozog. Ja mam celkom fajn robotku, ale som tak 50 na 50. So sefkou som dohodnuta, ze so mnou este tyzden nepocita. Asi aj ja zostanem vegeetit doma.

zuzka213
27. jan 2012

uvidis ako sa budes citit, len nema zmysel zbytocne riskovat...na druhej strane ti to v praci rychlejsie zbehne

bique
27. jan 2012

@zuzka213 ahoj...ja som dnes druhy den po KET...prsia ma nebolia, ale podbrusko citim tiez 😅 to citim cely cas od transferu

zuzka213
27. jan 2012

@bique ja to brucho citim uz od transferu...sice nie tak intenzivne ako tesne po, ale na bruchu spat nemozem (tiez kvoli naliatym prsiam)...inak som v pohode...neviem ci to tak ma byt, je neskutocne to cakanie..no ale co ine nam ostava 😉

bique
27. jan 2012

@zuzka213 ako hovoris...nic ine nam neostava, iba cakat 😅 daj potom vediet vysledok...ale ja si myslim, ze ked citime brusko, je to dobre znamenie 😀 😀 kedy budes testikovat?

zuzka213
27. jan 2012

@bique ..no neviem, nerada by som sa testovala sama, povazujem to za zbytocne stresovanie...som sa docitala ze casto bol vysledok domaceho testu uplne iny ako hcg z krvi...budem sa snazit to vydrzat, no neviem ci sa mi to podari 😀

bique
27. jan 2012

@zuzka213 tak podobne..ale ja viem, ze nevydrzim a testnem 😀

nurili
27. jan 2012

@nana123 a nemali by sme ich brat do konca 13 tt? ja este beriem..... 😝

nurili
27. jan 2012

Zavesila som si fotecku do albumu..... 😉

nejka41
27. jan 2012

@nurili Tak to je krasa! 🙂 Len tak ďalej.Drzim palce.

nurili
27. jan 2012

@nejka41 dakujeme.... 😉

nurili
27. jan 2012

@nejka41 to bolo foto teraz z piatok 13.1. 😀 maly sibalik si kopkal s nozickami rucickami, krasota.... 😵

nana123
27. jan 2012

@nejka41 ahoj ako? kedy ides na druhe kolo? 🙂

nana123
27. jan 2012

@nurili nooo tak mi nakazala moja gyn. tak neviem.... inak otazka taka trosku na telo 😀. Ako sex? 😀 Lebo mi drzime celibat, som nechcela nic pokazit tak som aj sex zakazala 😀 😀 😀 aspon do tretieho mesiaca....

nurili
27. jan 2012

@nana123 uprimne....tak v pohode....skor by som povedala ze manzel mal na zaciatku viac obavy ako ja.... 😉
tak ze sme obe so 14 tt na krku..... 😀 😀 😀

nejka41
27. jan 2012

@nana123 ahoj,tak my zatial 2 kolo neplánujeme.začala som pichať inj.na riedenie krvi(možno bol v tom problém) a prešla som k novému gynekológovi.Možno trošku neskor. Teším sa aj na tvoje foto. 🙂 🙂 🙂

deni5
28. jan 2012

Chcem sa opýtať či ak ste dávali žiadosť do poisťovne,vám zaslali domov doporučený list?Prišiel mi v piatok ale nebola som doma,tak neviem čo tam možu písať a bojím sa,že to neschválili.Do pondelka budem nervózna čo tam bude napísané.

nana123
28. jan 2012

@deni5 tak ja mam Doveru a tam posielali rovno do splnu info ze schvalili a co mi hovorili tak vsetky poistovne tak posielaju rovno do centra... Tak mas dve moznosti bud daco chcu aby si doplnila, ale to myslim zeby ziadali od dr., alebo chcu nieco uplne ine... skor by som brala ze nieco ine ti posielaju... takze v pohode 😉

lienka_1
28. jan 2012

@zuzka213
@bique Tak ako sa dnes mate spolubojovnicky moje? Ja stale spinim ☹ Uz mam riadneho chrobaka v hlave! Byt optimisticka je pre mna teraz vacsia drina ako v bani 😖

timmka
28. jan 2012

@lienka_1 moja a kedy si zacala spinit?leba ja som trochu zaspinila vcera a aj dnes, som len 4 den po kete, akurat som sa docitala ze spinenie po kete je normalne

nurili
28. jan 2012

Ahojte babenky,pekny vikend zelam....ja este posmrkujem ale aspon ze teplotu nemam 😝 tak cajik s citronom a spray to isti..... 😵

lienka_1
28. jan 2012

@timmka Trosicku som spinila hned po transfere, ale do vecera to ustalo, potom dalsi den nic a vo stvrtok poobede to zacalo znova. Vcera som mala na papieri aj trochu cerstvej krvi, dnes rano nic a poobede zase trocha cerstvej krvi.....no neviem 😖

franina
28. jan 2012

@lienka_1 ze by uhniezdenie? 😵

deni5
28. jan 2012

Može sa stať,že poisťovňa neschváli IVF?

bique
28. jan 2012

@lienka_1 ahoj...viem, ze je to tazke, ale neries to a snaz sa nemysliet negativne, ked je drina mysliet pozitivne 😠 moja kamoska este nevedela ze je tehotne /otehotnela prirodzene/ mala masaker herpes v nose aj na ustach, bola chora ako pes a potom este dostala akoze taky MS, ze ju zogbrali do nemocnice, lebo z toho vsetkeho a asi aj z vycerpania skolabovala, lebo k tomu vsetkemu chodila do prace...no a na pozorovani zistili, ze je tehotna...uz to dieta oplakala, no a teraz ma krasneho 1,5 rocneho chlapceka...takze stat sa moze vsetko...a to este pila teraflu a podobne sracky na odvratenie chripkovych stavov...takze pracuj v tej bani a pozitivne mysli...ja na teba tiez myslim 😉

bique
28. jan 2012

@lienka_1 ono si to urcite robi miestecko...neboooooj 😉 mna zacalo boliet podbrusko ako 2dni pred MS, po krvi chvalabohu ani stopy, lebo sa mi to lahko hovori, ale tiez by som dumala, ze co...a dnes sa mi dvihol zaludok z kavy...ale to este nebudu tehotenske hormony, lebo to je este urcite ze skorol...ale asi tak cvicne...veeeelmi ti drziiim palceky 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre