Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
13. apr 2012

@nurili tak vypozorovala som ze skor poobede a vecer, ale to len zrazu mam tvrde a najma okolo pupka a vyssie tam ked ja maly. a take tvrde jak celo je, ale taky je to neprijemny pocit lebo mi to taha brucho... a raz sa mi stala ze to trvalo aj 20 min. a inokedy ze hned prejde... tak neviem 😅 ale ked vsade pisu ze ok tak beriem ze ok, ale divne to je 😠 . Ty mas ake pocity?

nurili
13. apr 2012

@nana123 no niekedy to moze byt aj naduvanim a mne dokina povedala ze ked mi nejak zvlast vela nepuchnu nohy a ruky a aj by bolo brusko tvrdsie tak to nic neznamena lebo moze to mat vela dovodov....tak sa tym nejako netrapim lebo hned mam chrobaka v hlave.....
a ako malicke, uz vystraja co? ja ked pridem k lekarke tak sme taka atrakcia a vsetci sa smeju aj teraz kope rad sa hladka tak mm ja vzdy k dispozicii.....

haannka
13. apr 2012

@nelynka ahoj...no hcg by malo za dva až tri dni zdvojnásobiť, úplne ideálne je každý deň raz toľko 😖
...ale každé tehu je individuálne, takže hlavu hore a všetko URČITE bude ako má byť. Doky čo na to vravel?
ja som mala pri poslednom tehu v utorok 120, vo štvrtok 450...to si pamätám...a potom o týždeň v pondelok už iba cca 7600, v piatok 8500...a tak ☹ .......ale to nie je tvoj prípad!!! TY SI TEHULKA a ešte 9 mesiacov budeš 😉

haannka
13. apr 2012

@nelynka a máš to zdvojnásobené za tri dni, takže si v norme 😉

haannka
13. apr 2012

babulky, ms došla jak hodinky na 28.DC, takže o mesiac už budem mať aj hematologické výsledky a myslím, že idem po zmrzlinky 😀

nelynka
13. apr 2012

@haannka tak este raz..
doktor nepovedal nic, ziaden doktor o tom neviem ako to stuplo..ani v splne, kedze tam mi uz druhu krv neplanovali robit a ani ten moj gyndos, lebo ma dneska dorazila tak sestricka ze uz tam proste nepojdem..
viem sama dobre ze HCG je nizke, nie som hlupa, ze nevidim ze za tri dni stupne len z 410 na 910 to je proste malo..
neverim tomu ze to prezije a uz len preto tomu neverim ze sa necitim dobre a nejako nikto s tym nic nerobi, mam krv a hnis v moci, gyndos ani slovo, ze jemu treba vysledky sterov ktore od utorka ani dneska nema..
cely spodok ma pali, aj ked je to znesitelne len citim akoby som horela, no nic strasne a dneska ma neskutocne boli podbrusko, ziadne krce len proste boli a zacinam sa bat aby to nebol zapal maternice alebo niecoho tam znova..

samoska na pohotovost sa chystam najskorej v nedelu, po prichode od nasich..ved co, jeden den uz hore dole..ked uz cakam dva tyzdne aby niekto prisiel na to kde zapal je.. 😠

majka_drobka
13. apr 2012

@nelynka nneviem meno, ona by ti asi nechala odkaz v schranke. a da sa asi vzdy zohnat papier od lekarky snad...

nelynka
13. apr 2012

@majka_drobka ta nikto ma nehladal..ja by som to poslala tete, snad by vybavila daco.. 😒 😀

majka_drobka
13. apr 2012

@bique len prisla hore, spytala sa, ci som to ja 🙂 a chcela papier marodkovy a tam dozadu zapisala kontrolu. postel nekontrolovala 🙂, ani sa nepytala na diagnozu. snad to bola posledna kontrola....

haannka
13. apr 2012

@nelynka 😕 fajn

nana123
13. apr 2012

@nurili nooo vystrajame mi uz od 18tt, ale ma dni ked si len sem tam kopne a ma dni ked citim ako keby tam liezol hore dole jak jasterka 😀. Nooo tak presne ked som v klude a zacnem hladkat tak hned zacne kopat tam kde mam ruku 😵. A niekedy tak kope ze mi brucho podskakuje. Ale co je zaujimave stale je inde. Raz citim ho nad pupkom a inokedy v podbrusku ...

nelynka
13. apr 2012

@haannka takze asi tak som na to, nervy mam v riti, neviem co zosebou normalne, sere ma vsetko a vsade..

nurili
13. apr 2012

@nana123 ja tiez od 17 tt a presne jak pises nase male jastericky lezu hore dole.....

franina
14. apr 2012

ahoj holky 🙂 robili ste si niektora testik??? 🙂

zuzlik7
14. apr 2012

@franina ahoj, ja netestujem... 😅 a ty ako po vcerajsku? ako to dopadlo a ako sa citis?

franina
14. apr 2012

@zuzlik7 ja viem ze ty ee 😉 ja mam tri zlatinka u seba a poctivo lezkam 🙂 a ty sa ako citis?

zuzlik7
14. apr 2012

@franina faaaakt? az tri? wau.....to je super.... 😉 musis musis lezkat, aby sa poriadne ukuskali 😉 ja sa citim napodiv velmi dobre...iba tie prsia silno bolia a mam take stavy, ze mi klesne prudko tlak a musim nieco drobne zjest, aby to preslo...myslela som, ze malo pijem, ale nepomahalo to...

franina
14. apr 2012

@zuzlik7 ano, ano tri krasne 😵 😵 😵 to je dobre nech ta len prsia bolia to je velmi dobre.... a tlak mozno preto lebo lezime.. ja verim a dufam, ze vsetko bude dobre 🙂 uz cakasna pondelok?

zuzlik7
14. apr 2012

@franina urcite su to traja nadhernusikovia 😉 juuuj...a mate aj nejake zmrzlinky? aj ja verim, ze bude vsetko dobre...inak to ani nesmie byt....nelynka nam to tu nacaka tak ju musime nasledovat, aby nekocikovala sama 😉 nooo to ano...pondelok je uz za rohom....ked si to tak vezmem ten cas od vkladu sa riadne vliekol a uz sa len 2x vyhajame a mame tu pondelok...len nech je stastny.... 😕

franina
14. apr 2012

@zuzlik7 ano mame 2 mrazaciky 🙂 urcite bude dobre vetko v pondelok, id eteviacere, tak o to bude vacsia radost 😵

zuzlik7
14. apr 2012

@franina noooo ideme styri... 🙂 🙂 🙂 tak hadam, ze tak ako sme vsetky styri v pondelok pre 2tyzdnami odchadzali tehotne, tak aj v pondelok o jednej to tak bude a ostane nam vsetkym usmev 😉 a ty sa teraz pekne opatruj...teda vy styria sa opatrujte ... 😎 🙂 😵

deni5
14. apr 2012

@zuzlik7 Dnes mám hrozný ale veľmi hrozný deň.Bojím sa pondelka mala som záchvat plaču,lebo sa bojím,že sa dozviem zlú správu a na ďaší pokus už ma manžel napustí.Povedal že sa nemožem zničiť liekmi,že on má potrebuje zdravú.A ešte aj dcéra ochorela.Asi chrípka a keď ju dostanem,tak zbohom.Neviem ako to dopadne.Už som radšej nekupovala testy. ☹

zuzlik7
14. apr 2012

@deni5 Jaaaj tetuška....nikto nevie ako to dopadne...ani jedna z nas... a myslis si, ze ja sa nebojim? bojim a myslim, ze kazda jedna z nas....nesmies sa tomu tak poddavat, ved to babatko, co mas v brusku nechce aby mu maminka plakala...lebo aj ono potom place...a nemysli na chorobu, lebo ked proti nej budes bojovat a nepoddavat sa jej tak sa ta nechyti...mysli na to co chces a co si zelas 😕 hmm?

franina
14. apr 2012

@deni5 nestresuj sa moja, jedno dietatko uz mas, do pondelka uz nie je daleko len bud v klude 🙂

franina
14. apr 2012

@zuzlik7 jasne ze usmev ostane, bude tak ako ma byt a bude dobre 😉 ano snazim sa oddychovat, my sa snazime oddychovat 😵 😵 😵 😵 😵

milcsi
15. apr 2012

@nurili skus este Sacu, velmi si ju chvalia, najma doktora Dosedlu, mlady ale velmi sikovny. Ja som tam nechodila na ultrazvuk, ale rodila som tam. A bola som spokojna.

milcsi
15. apr 2012

@nana123 ja som brala na tvrdnutie MagneB6. Pravdepodobne aj tebe bude kazat brat gynekolog, ak spomenies tvrdnutie bruska. Uvolnuje krce.

deni5
15. apr 2012

dnes ma pobolieva brucho a neviem čo to može byť.Už ráno som sa na to zobudila.

franina
15. apr 2012

ahojte dievcata, ja som uplne chora, strasne ma boli hrdlo ☹ co bude teraz s mojimi krasnymi... ma to vplyv? 😔

deni5
15. apr 2012

@franina aj ja som bola hrozne chorá keď mi ich dávali,ale striekala som si bioparox,ten možeš.Máš malé už v brušku,či ešte nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre