Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
18. júl 2012

@nana123 ja som rodila v novej.... staru nepoznam....
ja som mala 2 sekcie a v poho.... maleho som hned pocula, videla.... a zotavovanie? trosku dlhsie ako po normalnom porode ale da sa.... po tyzdni som uz aj dlazku na kolenach umyvala 😀
a starost o dietatko? akonahle ho uvidis a daju ti ho, budes hned vediet, co nim 😉
@steva drzim palce.... a to odlucenie... ja som ho dost tazko znasala.... a ked som prisla s malym domov, a zbadala som hanku, rozplakala som sa ako male dieta..... stasne mi chybala aj napriek tomu, ze som mala pri sebe maleho.... ale zvladli sme to 🙂

bique
19. júl 2012

@nana123 drzim palce 😀 vsetko bude ok, na ine ani netreba mysliet 😉 v pondelok je den D 😀 ja idem na krvicku....

nana123
20. júl 2012

@bique Dakujem... viem ze bude vsetko ok, len viac mam strach ako to prebehne 😅. No uvidime... Ja drzim palce v pondelok pfuj pfuj pfuj 😵

steva
20. júl 2012

@katy2 no ja uz mam teraz depku,ze budem bez Jakubka,ja som ho nikdy nikde nenechala,len ked s ockom na prechadzke,ale inac ho vsade berieme zo sebou,aj na poradne.bude to tazke 😢

katy2
20. júl 2012

@steva na to sa priprav, ze ti bude smutno.... aj mne bolo, ale zvladnete to... najlepsie na tom bolo, ze ja som malej vobec nechybala, a tiez nikdy nebola bezo mna... bola u nas moja mama.... ani na navstevy do nemocnice nechodila... ale zbehne to a uz budete aj s drobcekom.... 😵

steva
20. júl 2012

@katy2 ja viem ze Jakubko to zvladne lepsie ako ja,on je s ockom spokojny.rodicov uz nemam a tak budu dvaja no a urcite sa tu pripletie aj svokra,ale jakubko ju nechce,tak dufam ze to pochopi.je to tazke,pri prvom to bolo ovela lahsie

katy2
20. júl 2012

@steva ono aj tie nase hormony si robia svoje.... ale bude dobre, uvidis... a hlavne budes mat maleho pri sebe, tak nebudes tak vela rozmyslat..... drzim palce 🙂

steva
20. júl 2012

@katy2 dakujem.uz nech to mam za sebou a som uz doma s mojimi chlapcami 🙂

nurili
20. júl 2012

Ahojte splniecka, tak poslusne hlasim ze uz to mame za sebou, o 04,46 hod. sa nam narodil zdravy syncek Benjamin.....
mame 3320 gramov a 49 centimetrov.....krasne papka a spinka..... 😵 😵 😵 tak sme sa predsa po 9 rokov dockali.... 😵 😵 😵

steva
21. júl 2012

@nurili gratulujeme a prajeme vela vela zdravicka 😵 😵 😵 😵

katy2
21. júl 2012

@nurili Gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 Z celeho srdca 🙂 Az mi slzy vybehli..... Zelam vsetko len to najlepsie, vela zdravicka a maminke vela mliecka 🙂 Juj, to je super spravicka 🙂 🙂 🙂

majka_drobka
21. júl 2012

@nurili z celeho srdca gratulujem a zelam vam skore zotavenie a stastny, tak dlho ocakavany navrat domov. prajeme vam vela zdravicka!

deny3
21. júl 2012

@nana123 ja som rodila na Rastislavke, síce to budú už pomaly tri roky, možno sa niečo zmenilo, ale v podstate som bola spokojná, rodila som cisárskym rezom, všetky tie predoperačné veci ako klistír, cievkovanie prebehli velmi dobre, šikovné sestričky,nič som necítila, bola som v plnej narkoze, prvý pocit po prebudení - bolesť, nebudem klamať, veľká, ale po chvíli mi dala sestrička injekciu na bolesť, takže sa dalo, a ked mi doniesli ukázať malého, všetko bolo zabudnuté 😵 😵 na druhý deň sa išlo dole z postele, opäť sa nemôžem sťažovať, veľmi milá sestrička, pomaličky sme išli k umývadlu. Vlastne všetky sestričky na šestonedelí boli zlatučké, čo sa ale nedá povedať o novorodeneckom, ale ak by som tam rodila druhý krát, obrnila by som sa a včas by som si otvorila ústa. V piatok som rodila, vo štvrtok ma prepustili a fungovala som doma ako pred pôrodom, samozrejme, občas som cítila jazvu, ale v pohode. Ono dosť záleží aj od toho, že každý ma ten prah bolesti niekde inde, kočka pri mne na izbe aj pri prepúšťaní stukala pri každom kroku, ja som už v nedelu išla v pohode na chodbu k návšteve. Neboj sa, ani sa nenazdáš, budeš doma a na akúkoľvek bolesť si ani nespomenieš. 🙂 😉

deny3
21. júl 2012

@nurili gratulujem a krásne meno ste vybrali 🙂 😵

milcsi
22. júl 2012

@nurili Gratulujem!!!!! A prajem obom vela zdravicka!

milcsi
22. júl 2012

@nana123 Drzim palce na pondelok, dobre to dopadne 😉 . Ja som tiez rodila cisarskym a dalo sa. Najhorsie je prvykrat vstat z postele, ale potom pri to malom to uz ide, musi 🙂

bique
22. júl 2012

@nurili krasna spravicka, gratuluje 😉 hlavne zdravicko malickemu a maminke 😉 😀

nelynka
22. júl 2012

@nurili jeeeeeeeeeeeej, kráááásne moja zlatá...prajem Vám aj ja vela vela vela zdravíčka a štastíčka a užívajte si vtúženého drobčeka naplno :D tešíííííím 🙂

nana123
23. júl 2012

@nurili Gratullujeeemm... veľa zdravia, šťastička aj Benjaminkovy aj rodicom 😵

nana123
23. júl 2012

Dakujem dievcata za info... dnes som tam nabehla a pani Dr. ma pekne olifrovala domov, že to je este skoro 😀. Ze mam prist v stredu a ze v stredu to uz bude cisarsky, tak som zvedava 🙂. Bola som uz dnes nastavena, psychicky pripravena a zrazu nic 😠, ale pravdu povediac mi aj odlahlo 😀

nana123
23. júl 2012

@bique ahoj a ty mas dnes krv... vsak? Tak ako ako???? 😵

katy2
23. júl 2012

@nana123 drzim palce na stredu 🙂 ja mam za sebou 2 SC, da sa to zvladnut 😵

katy2
23. júl 2012

@bique drzim palce na hcg 😵 😵 😵 😵 potom daj info 🙂 jej ale sa to tu stehulkieva 😉

bique
23. júl 2012

@nana123 @katy2 @milcsi @nurili @nelynka @foryou25 @lubanka tak dievcata, je to oficialne, HCG 1000 😀 😀 😀 som tehu ako fras 😀 😀 tak drzim a Vam vsetkym palce, nech zazijete taku radost, ci uz s balickom v naruci alebo pri pozitivnom // tehu teste 😉

nelynka
23. júl 2012

@bique no ma krasne ciselko ,prekvapko ci bude
jedno mimko alebo dva :D

katy2
23. júl 2012

@bique zo srdca blahozelaaam a tesim sa s tebou.... teraz budem drzat palce, aby ste to dotiahli do ZDARNEHO konca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja som naposledy mala hcg 1030 🙂

majka_drobka
23. júl 2012

@bique gratulujem, krasne cislo, prepana a to mas len jedno 🙂 🙂 uzivajte si to, drzim palce aj nadalej 🙂

steva
23. júl 2012

@bique gratulujem,krasne cislo,nech len rastie 🙂

majka2205
23. júl 2012

@bique to je super, blahoželám, nech to dotiahnete do úspešného konca 🙂

lubanka
23. júl 2012

@bique 😀 😀 to už len formálne potvrdené... veď ja už sa týždeň vytešujem 😉 🙂 a ešte sa len budem, keď tu za pár mesiacov pribudnú fotečky malého ružového bába. 😵 😵 táááák teraz už oficiálne gratulka a síííílno držím päste, aby všetko ukážkovo prebiehalo - tehotenstvo+pôrod+maminka a bábetko v absolútnom poriadku! Tak naplánované... musí to tak byť...(ja ti už od začiatku takto plánujem... a zatiaľ vychádza že?) 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre