Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

timmka
28. nov 2011

@haannka nie, vsak 4 tyzdne a 2 dni v 5 budem v sobotu

haannka
28. nov 2011

@timmka nie, to sa ráta tak, že ak si 4týždne+0dni=4.tt, ale už keď si 4týždne+1 deň= začala si 5.tt....5+0, stále 5.tt, 5+1=6.tt 😀

timmka
28. nov 2011

@haannka aha, boze aka som truba 😀

nurili
28. nov 2011

@nana123 srdecna gratulacia.....

nurili
28. nov 2011

......ako citam tak na vianoce bude viac bruskatych zien pri vianocnom stole... 😀

nana123
28. nov 2011

@haannka nooo dakujem ze cakam dvojky 😀 . Bola som teraz poobede este u mojho obvodneho gyn. a urobil mi ultrazvuk a hovori aha tu je jedna skvrnka a tu je druh a nedorozpraval a hovori potom nie to asi nie je 😀 Tak som mno heglo, ale brala som to v pohode lebo som na to pripravena ze aj tato moznost tu je 😀

nana123
28. nov 2011

@timmka gratuluujjeeeemmmm 🙂 Nech to rastie k radosti rodicom 😉

lienka_1
28. nov 2011

@nana123 Parada! 😉 Blahozelam!!!

lienka_1
28. nov 2011

@timmka Super! Blahozelam! 😉

nana123
28. nov 2011

@lienka_1 Dakujem 🙂 Cely den sa usmievam jak nepricetna 😀

nana123
28. nov 2011

Inak dievcata na buduci utorok uz mam ist na prvy ultrazvuk do splnu... to uz bude taky ofialny a mozno bude uz aj srdiecko 😵

lienka_1
28. nov 2011

@nana123 Tak to ma byt 😀 Ved prezivas najvacsi zazrak zivota! Uzivaj si to. 😉

nana123
28. nov 2011

@smallyell robila si test citala som na inom fore... to fakt bolo skoro. Ked budes robit na buduce urcite rob rano hned ako vstanes ja som len tak robila, vtedy mas HCG najviac 😉. Neboj bude to ok urcite, mas rovnake priznaky ako ja 😉 Len klud nestresuj ...

nana123
29. nov 2011

@katy2 @hannka dievcata vy ste mali na dr mail, prosim poslite mi ho chcem mu napisat 😖 Vcera vecer ma dost bolelo podbrusko a ked som si na noc zavadzala tabletky tak tam bola krv, nie vela, ale samozrejme uz som celu noc nespala... a teraz som v krci ci je to ok alebo co... podbrusko ma stale boli, ale tak hrozne 😒

timmka
29. nov 2011

@nana123 moja vraj brusko budeme citit dlhsie, mna tiez vcera bolelo a hlavne v noci vajecnik, to preto lebo vajecniky pracuju, vraj ich budem citit lebo hcg sa zvysuje, tak sa nebojme a ozaj uzivajme si to, ja som vcera stresovala a zbytocne, rozmyslam ci vas na chvilocku neopustim lebo citam ako kazda jedna ma priznaky a to nie je dore lebo sa potom porovnavame, kazda sme ina 😉

smallyell
29. nov 2011

@nana123 ahoj, vies trosku som sa preratala, vcera bol 7. den a dnes uz 8. ale nerobila som z ranneho mocu a kupil mi manzel nejaky iny test women secret baby, tak neviem, u nas ani mama test nemaju, to je diera 😒 a rapidclear nechcem robit.............v noci som mala dva krce za sebou a hnusne ma bolia bradavky, na nervy...brusko trosku povolilo, dnes by som mala mat kramy, kebyze....nie toto a este vies co? snivalo sa mi, ze som zacala krvacat a vcera sa mi snivalo, ze som mala pozit. hcg, uz mi asi prepina 😀 😀 😀 😀

nana123
29. nov 2011

@timmka noo mas pravdu ja ked som vecer videla tu trochu krvy tak som sa tak rozklepala normlane zachvat paniky som nevedela co so sebou do 2 som pozerala do blba... bojim sa teraz vsetkoho az si nadavam ze to prehanam, ale bojim sa lebo konecne sa stal ten zazrak a nechcem o neho prist, ale som rada ze mame modry konik a podelime sa so starostami aj radostami 😵. Jedine vy kt. viete co to je viete ma pochopit... darmo to hovorim niekomu a snazi sa chapat nepochopi lebo nevie co to je.... Som spokojnesia ze si mi napisala to info mne dr nepovadal nic, ale som mu teraz pisala mail tak mi tiez odpovedal ze to je normalne aj bolest aj spinenie a mam prist na ult ako som objednana

nana123
29. nov 2011

@smallyell 😀 tak to hej, ale to aj mne neboj... mne sa este na zaciatku snivalo ze sme si robili tabulky a porovnavali sa kto skor otehotnie tu na modrom konikovy, ale tak ze som sa o 3 rano strhla zo sna s tym ze musim teraz hned ist dopisat tabulku do modreho konika 😀 😀 😀 nooo uznaj hovadina na mraky. Ja mam tiez dnes psychicky zly den dost som na dne... bojim sa... 😅

smallyell
29. nov 2011

@nana123 ja som mala vcera zly den, aj som si poplakala, teraz som velmi precitlivena, kazda somarina sa da povedat, ze ma rozplace, hormony robia svoje, navyse som zase nachladena, co mi na nalade nepridava, nechcem sa furt stazovat, ale uz je toho na nas naozaj dost, preto ta chapem co pises vysie, ze nikto ta nepochopi kto to neprezil, ja sa nemam ani s kym o tom rozpravat, jedine s mm a s vami 🙂 aspon niekoho mam, vdaka Ti Pane 🙂

nana123
29. nov 2011

@smallyell ja idem zajtra do prace konecne, lebo to aj to mi lezie na mozog ze som stale doma... v praci zbehne skor cas a ked to bude na mna vela pojdem znova na pn-ku 🙂

smallyell
29. nov 2011

@nana123 ja by som to na tvojom mieste neriskovala, urcite do prace nepojdem najneskor polroka po porode, ak Pan Boh da. Ale rozhodnutie je na tebe 🙂 , a ked pojdes do prace tak davajte na seba pekne pozor 😀

nana123
29. nov 2011

@smallyell ja mam kancelarsku pracu takze to v pohode, len stresuju ale som si povedala ze teraz sa nedam vytocit a mam ich na haku nie je to moja firma, a uz to mam len za par (dufam) 😀 tak sa budem aj tak spravat 😀 Ja som strasny extrovert ja musim medzi ludi pre mna by bolo na psychyku horsie doma ...

smallyell
29. nov 2011

@nana123 tak davaj na seba pozor aj na drobcov 🙂 ja mam tiez kanc. pracu ale ja mam strasne stresy v praci a hlavne zly kolektiv, co na mna velmi zle vplyva 😒

haannka
29. nov 2011

@smallyell wauu babulky, tak to celkom tú kancelársku prácu závidím...ja som učiteľka a mám v triede 20 sociálne znevýhodnených žiakov 😅 😅 😖

malaterezka
29. nov 2011

ahojte tk konecne sa to aj mne zacina priprava na ET od zajtra zacinam liekmi 🙂 🙂 a 6.12 sa ide na dalsi ultrazvuk

haannka
29. nov 2011

...ale aj tak som celé moje tehu pracovala až do 8.mesiaca, študovala, skúškovala a napodiv som bola úúúplne kľudná a až do pôrodu som nemala absolútne žiadne problémy... 😀

haannka
29. nov 2011

@malaterezka tak budeš taký týždeň predomnou...ty si nemala mrazáčikov?

malaterezka
29. nov 2011

@haannka no jasne ze mam ved teraz to idem snimi skusit

haannka
29. nov 2011

@malaterezka no preto, ale píšeš že ideš na ET tak som bola v pomykove, lebo teda ideš na KET 😉

malaterezka
29. nov 2011

@haannka no az teraz som si vsimla ze som tam zabudla K ale ved vies oco ide,velmi sa tesim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre